Manlief is met de kleine naar een vliegershow dus ik heb lekker gewandeld met Hummer, net voor de regen en daarna samen met Hummer op de bank een uurtje geslapen. Hij wil altijd tegen mij aanliggen, zo schattig maar soms ook zwaar want hij weegt al zo'n 40 kg haha.
Nu voel ik me weer lekker fit en kan ik er weer eventjes tegenaan. Hummer die ligt nog te suffen op de bank haha. Heb nog nooit zo'n gemakkelijke en luie hond gehad. Hij heeft wel af en toe zijn momenten dat hij wil rakken maar gaat daarna lekker slapen.
Geef hem ook geregeld een flinke staaf (circa 70 cm) runderkophuid, daar is hij gek op maar hij eet hem nooit direct op, doet er meestal 2 dagen mee en soms nog langer. Heb er laatst 50 besteld voor €100,- en die heb ik in een grote doos op zolder staan, daar doet hij wel een paar maanden mee. Andere kauwstaven heeft gewoon geen zin want die zijn in een half uur op. Ik had ook nog runderoren maar die zijn binnen 5 minuten op, de grootste maat ook nog wel
.
Een grote bullenpees van 70 cm of een runderkophuidstaaf van 70 cm zijn de enige kauwstaven waar hij echt lang mee doet en moeite voor moet doen/ moe van wordt.
Hij vindt trouwens alles lekker maar ik vind het zonde als ik een groot bot van €5,- of nog duurder koop en hij heeft dat in een half uur verorberd, ben dus erg blij dat ik via internet 50 runderkophuidstaven voor €100,- kan kopen, is een stuk goedkoper dan bij de dierenwinkel, daar betaal ik al snel €3,99 per stuk.
Het is wel goedkoper juist omdat ik er 50 per keer koop. Hoe groter de afname, hoe goedkoper natuurlijk.