Dogsearch Nederland
Update Phantom, Amsterdam:
Vanochtend in alle vroegte werden we benaderd door de eigenaars van Phantom, en door de Stichting PodencoWorld.
Phantom had kans gezien zelf de deur te openen, nadat het baasje naar zijn werk was gegaan.
Die was helaas niet op slot gedraaid , maar wel dicht getrokken.
Dit is iets wat je als eigenaar ook niet gelijk verwacht.
Ze gingen juist zo zorgvuldig met deze kostbare jongen om, hielden zich aan alle regels qua aanlijnen en 3-puntstuig en nu dit!!
Ze waren ten einde raad!
Ons team was gelijk ter plaatse en al snel stroomden de zichtmeldingen binnen.
Phantom had inmiddels in no time een behoorlijke afstand afgelegd.
Zichtmelders hadden met alle goede bedoelingen geprobeerd hem te pakken, wat niet lukte. Met als gevolg dat hij steeds harder ging rennen!
Dus ging er een oproep uit op onze pagina om niets meer openbaar te plaatsen , maar de nummers op de flyer te waarschuwen als hij gezien werd.
Inmiddels liep Phantom al in Aalsmeer, en onze beheerder ter plaatse, die ook vrijwilliger voor de Stichting is, volgde de weg die hij liep.
Met een aantal vrijwilligers in auto’s reden ze de zichtmeldingen af.
Totdat één van onze teamleden hem in beeld kreeg!! Hij liep op de op/afrit van de A9 ter hoogte van Badhoevedorp
De paniek was groot toen hij de snelweg ook nog op ging en zelfs overstak! ????
Politie werd gewaarschuwd en waren ter plaatse.
Rijkswaterstaat hadden we ook ingeseind.
Phantom had een engeltje op z’n schouder, want hij kwam daar ongeschonden van af.
Hij verdween weer achter de vangrail, maar de teamleden moesten eerst doorrijden naar de volgende afslag om terug te kunnen keren.
Dat was balen want waar was hij nu heen gegaan??
We gingen rondrijden in de buurt waar hij uit beeld verdween en achter de schermen werd ondertussen logisch in kaart gebracht waar hij heen gegaan kon zijn.
Al snel kwam er gelukkig weer een zichtmelding.
De eigenaresse ging er op haar brommer naar toe, en de teamleden reden ook gauw die kant op.
Vervolgens kwam er via Dierenambulance Ronde Venen een zichtmelding binnen van een man die de hond aan het volgen was. Dit deed hij op gepaste afstand.
Eigenaresse was daar ook in de buurt en ging er gelijk heen.
Samen hebben ze kans gezien Phantom in te sluiten en aan te lijnen.
Wát een ontlading!! We waren in tranen allemaal van blijdschap!
Lieve mooie Phantom, wat zijn we blij dat jij weer veilig bent!
Prachtige man, wat heb je ons allemaal laten schrikken!
Het ga je goed! Geniet nog maar heel erg lang van het betere leven dat we allemaal voor ogen hadden voor jou!
Ons suuuperteam!!!!
Echt, echt heel erg veel dank voor jullie adequate handelen, en jullie tomeloze inzet! Jullie waren geweldig!
Wat een kanjers!
Wij willen de eigenaars en de Stichting bedanken voor hun vertrouwen in onze organisatie.
We zijn blij dat we dit met elkaar tot een goed eind hebben gebracht.
Phantom, lieve jongen, rust maar lekker uit van dit hachelijke avontuur
https://www.facebook.com/search/top/?q=dogsearch%20nederland