3 doggies 
Weet je Lenka vraagt ook de aandacht van mensen. Op een terrasje zitten mensen en dingen bekijken en mensen verleiden is iets dat ze zeer graag doet. Die oren gaan dan naar voor en die staart begint te kwispelen.
3 doggies 
Ja echt geweldig hoe slim ze zijn en hoe ze weten hoe ze het voor elkaar kunnen spelen. Echt magnifiek. Lenka is een goede verleidster 

wat mooi Pierke, zijn echt kunstenaars.

Jij een hele gezellig jeugdkamp, en frankrijk vakantie, geen zorgen om Snow.

Ja snap ik, maaaaaar, buiten of binnen, hahahaha....
3 doggies 
Binnen heeft hier alleen even gemiezerd.

Alweer, eet jij ook mee ?

Dankje allemaal :D nu afspreken voor de foto's die volgen nog.
Waar bestel jij altijd het voer Ruby? Heb nu maar weer Renske brok gehaald voor Maylo. Ik vond hem aankomen van het ander voer.

wat heerlijk toch van die kleintjes, zo gebeurd, hel wat anders dan die olifanten van mij.

Heb Ogin naar buiten gestuurd met een snuffelbal, die was vervelend......
3 doggies 
Kan je nog altijd gaan bewonderen hoor. De tekeningen blijven zo tot volgend jaar de nieuwe editie. Is op wandelafstand van Antwerpen Berchem Station. De straat is Minkelersstraat, 2018 Antwerpen
http://www.meetingofstyles.com/blog/10-12-august-2018-antwerp-belgium/
3 doggies 
Sowieso leuk. Maar had het proces ook wel willen zien. Ik heb het een keer in Londen bekeken. Zo mooi!
3 doggies 
nu afspreken voor de foto's die volgen nog.
Daar bestel ik altijd. Bestel ook soms een ton met de vol brok van darf mee. Die gebruik ik als ik vergeten ben vlees uit de vriezer te halen haha.
Het vlees is duurder van oervoer, maar de kwaliteit is enorm goed, de service is super, ze hebben seizoensgebonden diersoorten.
3 doggies 
Had de laatste tijd steeds van rodi van die hamburgers, kwaliteit is niet denderend, dat is aan Puck haar poep wel terug te zien en in haar vacht ook.
Wil de vriezer dinsdag eerst nog ontdooien en schoonmaken. Het merendeel is eruit nu en past in een koelbox haha.

Oei, dat is wel heel erg duur, voor twee grote beren, 1000 gram konijn 6,10, euro, het wordt 3 kilo per dag gegeten, oeps.
3 doggies 
Klopt, ik zei toch dat het duurder was
.
Voor mij haalbaar omdat puck maar weinig eet. 5kg kvv (diverse diersoorten plus vis en pens) pakket voor 35,-. puck doet er een paar maanden mee
.
3 doggies 
Hahahaha ja dat ziet er inderdaad ook wel even een beetje anders uit
3 doggies 
Ja die van mij kosten weinig moeite.
Droog ze zo goed mogelijk afen dan laat ik ze verder gewoon droog worden.
Ze zijn nu weer zo goed als droog.

Heeft toch wel veel voordelen hoor.....misschien kan ik ze nog ruilen.....

Als ik ze zo zie liggen, zo tevreden, ruilen is huilen.....
3 doggies 


Ga ook echt niet ruilen hoor. Hou veel te veel van Puck
.
3 doggies 
Geen Trail vandaag helaas... Eraan begonnen maar na 2km ineens runar tijdens bergaf stil en kromme rug. Geen risico genomen dus en teruggekeerd, volgende week afspraak regelen bij osteopaat, denk dat er iets in zijn rug/nek geschoten is.
Vanmorgen complimenten gehad van de uitbater van de B&B dat hij de honden vannacht totaal niet gehoord heeft en dit zo leuk vond. Hij was niet erg happig om ze binnen te laten en vreesde duidelijk het ergste, erg net en fijn dat hij vanmorgen zijn mening herzag!

Eigenaressen van de cres zijn er weer, ze blijven hier slapen, veilig gevoel.....kan ik alles open laten, hoewel....ogin heeft liggen dromen buiten en ze hebben niets gehoord, hahahaha.....vanavond straks om 8 uur koffie drinken, als ze hier zijn savonds vragen ze me altijd, een uurtje, langer niet, en dan weer snel terug naar de beren.

Had ik ook niet verwacht....

Oei, niet mooi, Maart, verstandig dat je uitgestapt bent....heel aardig van de uitbater dat hij je een compliment maakte, kan je nog eens terug komen.
3 doggies 
Of zo’n langharige als die van mij, neemt het halve bos altijd vrolijk mee naar huis. 

Ik ga even koffie drinken....beren slapen, maar ze kunnen mij zien en horen....
3 doggies 
Oh he wat rot joh! Hopelijk valt het mee voor hem. Jammer van de trail. Toch jammer om hem zo af te moeten breken.
En altijd fijn dat meningen veranderd worden ten positieve van het meenemen van honden :) dan weet je dat je fijne honden hebt!
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?