Seizoenentopic....hoogzomer, verhalen over onze vriendjes vriendinnetjes wat ze zoal doen zomers, !!zowel binnen als buiten.

1415 reacties · pagina 34 van 48

Antje, prachtige banden voor je hondjes.......Ris , dat komt echt wel weer goed hoor die conditie, als jij smorgens in alle vroegte gaat wandelen een vol uurtje, dan behoudt de hond zijn conditie wel......en als de warmte voorbij is kan je het weer rustig opbouwen.....komt goed.smile

Antje en de beestenbende

29 juli 2018, 11:23 3 doggies

Ja ik vind ze ook prachtig. 

En de half slip is lekker makkelijk voor Abu. 

Zeker met zijn kraag. 

Diesel

29 juli 2018, 11:35 3 doggies

Oh die Vigo, 11 jaartjes, gefeliciteerd. Blijf nog maar lekker een poosje bij het vrouwtje.

 

Hier nu een lekkere wind, goed te doen.

 

Gisteren avond hadden we vrienden, om  10 uur werd het zo koud dat we de terrasverwarming hebben aangezet onder de overkapping!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

29 juli 2018, 11:51
" Oh die Vigo, 11 jaartjes, gefeliciteerd. Blijf nog maar lekker een poosje bij het vrouwtje.
 
Hier nu een lekkere wind, goed te doen.
 
Gisteren avond hadden we vrienden, om  10 uur werd het zo koud dat we de terrasverwarming hebben aangezet onder de overkapping! "

Was vannacht ook heerlijk koel.....hoe gaat het met de hond van je vrienden ? 

sylvia

29 juli 2018, 12:40 3 doggies

Monique, van harte gefeliciteerd met Vigo! laughing

Hij is zo'n doorzetter, dat hebben we de afgelopen maanden kunnen lezen, hij blijft vast nog wel een lange tijd bij je!

 

Hier ben ik vanmorgen met Black en Freni al anderhalf uur naar het bos geweest , voordat het te warm zou worden.

Denise

29 juli 2018, 12:45 3 doggies

Gefeliciteerd Vigo, de knappe man met zijn mooie grijze wijze snoet en vriendelijke ogen. Wat fijn dat je deze fijne vent nog bij je hebt. Op naar het volgende jaar hp-thumbsup

 

Net terug uit het bos, eindelijk een wandeling kunnen maken omdat de temperatuur behaaglijk is. Geen lange wandeling, 3.5 km. Maar voor Duco, en mij, heerlijk om weer wat langer te lopen dan 10 minuten. Hopelijk vanavond nog weer een keer. Duco ligt nu knock out op zijn koelmat na de wandeling en een kluif.

UkkePuck

29 juli 2018, 12:54 3 doggies

513649.jpg513648.jpg

Gisteren met vriendinnen een workshop vilten tas maken.

Daarop kon je kiezen tussen diverse koeienhuiden die je erop wilde hebben.

Was erg leuk om te doen!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

29 juli 2018, 13:48
" Van mijn dochter
Gelukkig stukken beter@ "

Sorry, wist het even niet meer, van je dochter, dat staat je heel dichtbij natuurlijk.....wat fijn dat het goed gaat, even alert op alles zijn, en daar niet meer laten zwemmen....maar dat beseft ze nu wel....

Ris

29 juli 2018, 13:52 3 doggies
" Antje, prachtige banden voor je hondjes.......Ris , dat komt echt wel weer goed hoor die conditie, als jij smorgens in alle vroegte gaat wandelen een vol uurtje, dan behoudt de hond zijn conditie wel......en als de warmte voorbij is kan je het weer rustig opbouwen.....komt goed. "

Ja Maurice had echt een belachelijke conditie hoor. We zijn ook echt van bijna iedere dag vrij actief sporten naar iedere dag nog net een uurtje wandelen gegaan. Maar het kon gewoon niet anders. Maar komt vanzelf weer goed :) ik heb hem de afgelopen weken niet zo horen snurken als nu, dus die lange wandeling/training van vanmorgen heeft hem goed gedaan.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

29 juli 2018, 13:53

Snel een boodschap gedaan en bij thuiskomst...zag ik aan de overkant alles potdicht, ik ben even gaan kijken naar mevrouw....even buiten zitten praten en.......ben zo terug ...heb een grote kan limonade uit de ijskast gehaald met twee glazen, en we hebben samen de hele kan leeggedronken, hahahaha......haar dochter en schoonzoon komen vaak of bellen even, maar zondag he....na een uurtje gezeten te hebben weer naar huis, dacht ik zit ook maar alleen.....krijg ik een wattsap, of ik met de beren op het landgoed wil komen om half vier.....jaaaaa, gezellig, krijg ik weer een wattsap, je hoeft je honden niet eerst uit te laten, kan hier ook...ohhhh, ze wonen vlak langs de blauwe stad, kleine moeite voor me eerst uitlaten en dan op bezoek, gezellig zit ik niet alleen en de honden hebben dan ook even wat anders....ze hebben daar heerlijke grote bomen, en kunnen vrij rondlopen...

Melissa en Penny

29 juli 2018, 14:00 3 doggies

513653.jpg

Oostenrijk hp-heart

 

Omdanks dat ik het afscheid van Penny gisteren heel erg moeilijk vond (lijkt elk jaar wel moeilijker te worden) ben ik nu wel heel erg blij dat we er weer bijna zijn :)

chayenne & dolcinea

29 juli 2018, 14:24 3 doggies

Fijne vakantie melissa.

net heeft dolcinea heerlijk zon 2 uur liggen slapen dus ik ook haha.

net uitgeweeest en gegeten en nu even lekker zitten.smile

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

29 juli 2018, 14:35
" Fijne vakantie melissa.
net heeft dolcinea heerlijk zon 2 uur liggen slapen dus ik ook haha.
net uitgeweeest en gegeten en nu even lekker zitten. "

Dolcinea ( kort je de naam wat af of ) pup slapen en jij ook even je rust pakken...hp-thumbsup

Martin, Liz † en Lola

29 juli 2018, 14:39 3 doggies
" Snel een boodschap gedaan en bij thuiskomst...zag ik aan de overkant alles potdicht, ik ben even gaan kijken naar mevrouw....even buiten zitten praten en.......ben zo terug ...heb een grote kan limonade uit de ijskast gehaald met twee glazen, en we hebben samen de hele kan leeggedronken, hahahaha......haar dochter en schoonzoon komen vaak of bellen even, maar zondag he....na een uurtje gezeten te hebben weer naar huis, dacht ik zit ook maar alleen.....krijg ik een wattsap, of ik met de beren op het landgoed wil komen om half vier.....jaaaaa, gezellig, krijg ik weer een wattsap, je hoeft je honden niet eerst uit te laten, kan hier ook...ohhhh, ze wonen vlak langs de blauwe stad, kleine moeite voor me eerst uitlaten en dan op bezoek, gezellig zit ik niet alleen en de honden hebben dan ook even wat anders....ze hebben daar heerlijke grote bomen, en kunnen vrij rondlopen... "

hp-thumbsup

Elianne | Bailey & Nova

29 juli 2018, 14:57 3 doggies

Zo even anderhalf topic gemist en de halve ochtend bezig geweest met mijzelf bijlezen! Teveel om op te reageren, maar 1 ding sprong er even bovenuit: Vigo, lekkere stoere grijs-snoet, gefeliciteerd kanjer!! hp-heart

 

513654.jpg

White Shadow

gewijzigd 29 juli 2018, 15:59 3 doggies

Vigo Gefeliciteerd

 

Vanochtend zijn wij weer een uurtje weesten wandelen. Daarna ben ik met Shadow na vrienden geweest op de boerderij. Shadow heeft daar heerlijk alle ruimte en kan lekker los op de boerderie. Daar lekker geluncht. Shadow had een verse pees gekregen. (Door mijn vriendin weet ik welke slager dat doet)

Nu een half uurtje weer thuis. Shadow ligt nu lekker te slapen. Ik moe en voldaan. Temperatuur is 27 en bewolkt  dus eigelijk perfect. Nu doen we even niks meer en dan vanavond weer een uurtje na het bos.

UkkePuck

29 juli 2018, 16:45 3 doggies

Met oma in het dorp wezen kijken naar de defilé, ouderwetse koetsen, klederdracht en een bijbehorend praatje over de geschiedenis ervan. Oma vond het erg leuk.

Duurde maar een half uurtje maar het was zeer geslaagd. Nog een koeltas meegenomen met een fles water en bekers zodat we wat konden drinken.

Door de wind was het aangenaam vertoeven op het raadhuisplein.

 

Bij terugkomst nog even koffie gedronken.

UkkePuck

gewijzigd 29 juli 2018, 16:47 3 doggies

1x was wel genoeg geweest.

Iets met traag internet, pagina die niet wil laden en een paar keer extra op reageren drukkenhp-angel

Nadine Lilly,Queenie R.I.P.

gewijzigd 29 juli 2018, 17:33 3 doggies

Hartelijk gefeliciteerd lieve vigo verwendag zoals elke dag hp-thumbsup Melissa fijne vakantie 

Lees ook

^