Seizoenentopic.....leuke verhalen van onze vriendjes/vriendinnetjes wat ze zoal doen in het seizoen ZOMER....binnen en buiten !

1739 reacties · pagina 23 van 58

Martin, Liz † en Lola

8 juni 2018, 21:57 3 doggies
" Ik ben mijn nieuwe laptop aan het installeren en mijn foto's aan het overzetten.Ik smelt weer van de puppy foto's van Bounty.
 
4 dagen oud, dit vond ik het meest bijzonder. Echt een geweldige ervaring:

 
2 weken oud

 
4 weken oud

 
Zijn 2e dag bij ons thuis, 8 weken: "

Smelt!hp-wink

White Shadow

8 juni 2018, 22:01 3 doggies

Lenka jij snapt mij. Onze taak daarin is ook heel serieus om alles in de gaten te houden. Is een hele verantwoordelijke taak.

 

Elianne Dankje

 

Martin ja die neus is wel een beetje lang zo. Een beetje uit verhouding. Is de manier waarop de foto gemaakt is

 

Daphne wat geweldig lief.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

8 juni 2018, 22:05
" Oef, even opgezocht. Groningen! Dat is wel heel ver proest. Maar wie weet, ben ik toch een keer in staat om die kant op te gaan. Dan laat ik het natuurlijk weten!  "

Groningen is nog een eind van mij vandaan, drie kwartier...je moet naar Beerta kijken.....noordoost ...nederland in het uiterste hoekje.

Pierke

8 juni 2018, 22:06 3 doggies
" Wat versta jij dan onder lopen en joggen? En wat is stappen? "

hp-shiny Ik zeg toch taalbarrierre 

pff ik krijg het niet uitgelegd. Ik wandel, slenter niet naar mijn trein maar stap flink door. Als ik denk dat mijn trein gaat vertrekken zonder mij ga ik lopen/rennen. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

8 juni 2018, 22:08
" Nee meid! Niet flink door stappen!? Dan loop je met een snelheid van 4 á 5 km p/u! Wat ik op de loopband doe is héél rustig wandelen. 2,3 km p/u is langzaam hoor. "

Ik begrijp het !! 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

8 juni 2018, 22:10
" Ik ben mijn nieuwe laptop aan het installeren en mijn foto's aan het overzetten.Ik smelt weer van de puppy foto's van Bounty.
 
4 dagen oud, dit vond ik het meest bijzonder. Echt een geweldige ervaring:

 
2 weken oud

 
4 weken oud

 
Zijn 2e dag bij ons thuis, 8 weken: "

Oooooo wat een mooi kleintje.....was Bounty, nu ook, maar wat een mooierd.

Martin, Liz † en Lola

8 juni 2018, 22:15 3 doggies
"  Ik zeg toch taalbarrierre 
pff ik krijg het niet uitgelegd. Ik wandel, slenter niet naar mijn trein maar stap flink door. Als ik denk dat mijn trein gaat vertrekken zonder mij ga ik lopen/rennen.  "

Wij stappen ook wel eens flink door hoor. Maar wij noemen het ook wel 'flink doorlopen'. Dus wat wij hier met lopen bedoelen is voor jou 'stappen'. Duidelijk toch? Rennen kennen wij ook maar dat doe ik alleen als ik héél erg nodig naar de wc moet!hp-frusty

Pierke

8 juni 2018, 22:16 3 doggies
" Hihi, ja logisch, ik weet precies wat voor snelheid je loopt...zeker op de loopband. "

Ja maar ik loop niet op een loopband. Ik ga te voet ik stap, Loop niet naar de trein, tenzij ik denk dat ik mijn trein ga missen dan loop ik. Hilarisch dit gesprek’ 

Pierke

8 juni 2018, 22:20 3 doggies
" Wij stappen ook wel eens flink door hoor. Maar wij noemen het ook wel 'flink doorlopen'. Dus wat wij hier met lopen bedoelen is voor jou 'stappen'. Duidelijk toch? Rennen kennen wij ook maar dat doe ik alleen als ik héél erg nodig naar de wc moet! "

Yep klopt. Pff. Proest rennen doe ik ook om mijn trein te halen hoor. Maar voor de wc, tja, als de nood hoog is doe ik dat ook,hoor. 

Martin, Liz † en Lola

8 juni 2018, 22:20 3 doggies

Dus Pierke, op de loopband heb ik dinsdag ruim 30 min gestapt. Is het nu wel duidelijk?

White Shadow

8 juni 2018, 22:21 3 doggies
" Ja maar ik loop niet op een loopband. Ik ga te voet ik stap, Loop niet naar de trein, tenzij ik denk dat ik mijn trein ga missen dan loop ik. Hilarisch dit gesprek’  "

Dus lopen is bij jullie harder dan je normale pas? Hier is lopen gewoon je eigen stap tempo. Ik ga  bij  voorbeeld wandelen/lopen met Shadow. Dus op mijn eigen tempo lopen( nou is mijn stap/looptempo gemiddeld een stuk hoger dan de meeste)

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 8 juni 2018, 22:24

Ter verduidelijking.....de loopband daar zie je precies hoe hard je gaat...als ik hardloop op de loopband loop ik op snelheid van 13/14 een duurloop die een half uur duurt, een uur ga ik terug naar 11...de cooldown doe ik op 7 wandelen.....de marathons loop je harder dat is dan een wedstrijd, dat gebeurd niet op de loopband tot het uiterste gaan.....dan weet je als je buiten loopt ongeveer hoe hard je gaat.....en als je het echt wil weten, train je met iemand naast je op de fiets die een snelheidteller heeft....voordeel van een loopband is, geen oneffenheid, je loop gelijkmatig aanpassen, wat soms niet makkelijk is buiten, en je kan de loopband op helling zetten...nog wat zwaarder....

Pierke

8 juni 2018, 22:22 3 doggies
" Pierke gaat het ook nog wel snappen denk ik. "

Yep, ik snap hem kiss ik zou zeggen blond zeker, maar ik ben niet blond.hp-shinykiss

Pierke

8 juni 2018, 22:28 3 doggies
" Dus Pierke, op de loopband heb ik dinsdag ruim 30 min gestapt. Is het nu wel duidelijk? "

Yep ik snap het goed he embarassed kiss 

 

Alle gekheid nu gelaten. Je komt dus van heel ver. Van bijna niets tot iets wat voor mij elke dag gewoon is traject woon werk verkeer deel te voet is bijna 10.000 stappen. 

Martin, Liz † en Lola

8 juni 2018, 22:35 3 doggies
" Yep ik snap het goed he   
 
Alle gekheid nu gelaten. Je komt dus van heel ver. Van bijna niets tot iets wat voor mij elke dag gewoon is traject woon werk verkeer deel te voet is bijna 10.000 stappen.  "

Dan heb ik nu een goede vergelijking: op een dag mét looptherapie haal ik de 4000 stappen. Soms ruim. Andere dagen niet.

Pierke

8 juni 2018, 22:38 3 doggies
" Dus lopen is bij jullie harder dan je normale pas? Hier is lopen gewoon je eigen stap tempo. Ik ga  bij  voorbeeld wandelen/lopen met Shadow. Dus op mijn eigen tempo lopen( nou is mijn stap/looptempo gemiddeld een stuk hoger dan de meeste) "

Lopen is rennen, joggen. Ik ga wandelen met Lenka is rustig relax, ik stap naar het station is snel wandelen. Ik loop naar het station ik ben te laat en moet lopen of rennen om mijn trein te halen. 

Pierke

8 juni 2018, 22:45 3 doggies
" Dan heb ik nu een goede vergelijking: op een dag mét looptherapie haal ik de 4000 stappen. Soms ruim. Andere dagen niet. "

Ok op naar de 10k stappen. Als het frisser wordt. Voor je domme Belgje je vooruitgang in passen. Neen ben mee nu. Ik ben liever eerlijk als ik het niet snap dan, how en wauw en kukuleku te roepen in het niets

Martin, Liz † en Lola

8 juni 2018, 22:53 3 doggies
" Lopen is rennen, joggen. Ik ga wandelen met Lenka is rustig relax, ik stap naar het station is snel wandelen. Ik loop naar het station ik ben te laat en moet lopen of rennen om mijn trein te halen.  "

In dat geval stap ik dus niet. Ik wandel op de loopband. Nu is de taalbarrière dus toch doorbroken. Een leerzaam avondje!

Pierke

8 juni 2018, 23:00 3 doggies
" In dat geval stap ik dus niet. Ik wandel op de loopband. Nu is de taalbarrière dus toch doorbroken. Een leerzaam avondje! "

Ja he, vind ik wel leuk en idd leerzaam. Ook voor mij. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

9 juni 2018, 06:53

Hum, hahaha....hier vanochtend de powerstap met Ogin gelopen, het was kil en fris en geen enkel bezwaar om de powerstap te lopen, zo Pierke en Martin denk er maar eens over na hoe hard dat gaat.....Ogin loopt dan in draf, hahahaha.....en met Bams gelopen zoals Martin loopt.....

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

9 juni 2018, 06:58

Bams zelf gegeten, vis met pens...gekke combi maar zelf gegeten, ze kwam zelfs voor eten nadat ogin het al op had, en ben niet overstag gegaan met ogin....eten wat de pot schaft vanochtend....geen enkele drup gisteren, en de beren zijn uitgewandeld, gegeten en lekker buiten en.......een zacht zomer regen buitje, net genoeg voor de kleine plantjes.....wordt wel tijd het is hier kurkdroog.

Antje en de beestenbende

9 juni 2018, 07:13 3 doggies

Hier ook wakker. 

Doen het rustig aan. 

Niet wandelen vanmorgen.  

Vanmiddag wordt het druk genoeg. 

Door werkzaamheden aan het spoor ben ik 3 uren onderweg in plaats van 2.

Abu heeft ook lekker vis gegeten vanmorgen dat moest op. 

 

Net nog even alle hammies na gekeken. 

Hebben ze water, eten. 

Voor de katten worst ook gezorgd als ik weg ben. 

^