Seizoenentopic.... verhalen van onze soulmaatjes in een periode van warmte .

1324 reacties · pagina 9 van 45

Monique

24 mei 2018, 16:47 3 doggies

Drieka wat heb je een knap kind,mooie foto's van je duo.

Lise hoe kunnen we jouw vergeten,die geweldige hondenbaas van Fee.

 

Willemijn jij verdient een trap onder je kont,een zonnesteek daar lijkt het op. Rustig aan voor nu en de volgende dagen.

En blijf uit die felle zon!!(zo moeders heeft gesproken hahaha)

Antje en de beestenbende

24 mei 2018, 16:57 3 doggies

May is er. 

Helaas zijn haar ondertanden veel te lang. 

Maar eerst maar hier wennen en beter handbaar zien te maken. 

Dan kan ik kijken of ik langs de da met haar kan. 

Heb al wel gebeld over de kosten. 

Tot die tijd houden we haar goed in de gaten. 

Nu zitten we op haar kooi te wachten. 

Hoop dat die op tijd komt. 

Wij hebben om 6 uur namelijk iets. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 mei 2018, 17:13
" Drieka wat heb je een knap kind,mooie foto's van je duo.
Lise hoe kunnen we jouw vergeten,die geweldige hondenbaas van Fee.
 
Willemijn jij verdient een trap onder je kont,een zonnesteek daar lijkt het op. Rustig aan voor nu en de volgende dagen.
En blijf uit die felle zon!!(zo moeders heeft gesproken hahaha)
  "

Dat is het.....kon het niet thuis brengen...gaat goed weer nu !! 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 mei 2018, 17:14
" May is er. 
Helaas zijn haar ondertanden veel te lang. 
Maar eerst maar hier wennen en beter handbaar zien te maken. 
Dan kan ik kijken of ik langs de da met haar kan. 
Heb al wel gebeld over de kosten. 
Tot die tijd houden we haar goed in de gaten. 
Nu zitten we op haar kooi te wachten. 
Hoop dat die op tijd komt. 
Wij hebben om 6 uur namelijk iets.  "

Bossie, hebben ze dat daar niet kunnen zien, als de tanden te lang zijn eten ze niet of slecht, hoop dat de kosten worden vergoed Antje.

AloeVera (Isabelle, baasje van Bodhi)

24 mei 2018, 17:16 3 doggies

Oooooh, voel me zo’n trotse mama! Bodhi begon al een beetje zijn poot op te tillen tijdens het plassen, maar het was altijd maar met z’n poot een klein beetje boven de grond. 

 

Tijdens zijn wandeling zojuist plaste hij opeens 2x tegen een boom aan met z’n poot hoog in de lucht. Mijn kleine pup wordt groot. hp-cry 

 

De mensen op straat zullen wel gedacht hebben... “Waarom staat die vrouw zo blij te doen en knuffelt ze haar hond zo emotioneel, omdat haar hond een plas doet?” Haha!

Kees

24 mei 2018, 18:17 3 doggies
" Het is dat er water is, maar het is een droge dorre vlakte, met amper beschutting....en er zijn weinig of geen honden, voordeel en nadelig.....ik hou me op de vlakte, hahahaha, anders komt heel hp hier...hahaha "

Sorry Willemijn maar als je de blauwe stad googelt vind je zelfs het hondenstrand aangegeven. smile

Kees

24 mei 2018, 18:21 3 doggies
"  
Trots op mijn 2 mannetjes, echt vriendjes van elkaar. 
  "

Wat een schatjes. hp-heart

Kees

24 mei 2018, 18:23 3 doggies
" Even vertellen, was Bams haar verwenmiddag, heb heel hard getraind vanochtend, te hard....daarna weer een hoop gedaan, half twee tegen twee uur was ik in de blauwe stad, snikheet, ik heb het wintergen, je raad het dus al...Bams was al aan het doorstappen naar het restautant, geen schaduw niets, heerlijk weer toch, niet voor mij, voelde me al beroerd worden daar in de zon, maar wilde niet klagen.....Bams heerlijk gegeten, broodje tonijn, vriend ook, ik kon niets naar binnen werken, voelde me steeds wegzakken, wel goed gedronken, naar huis uiteindelijk, en mijn nek was nat en nog even en ik ging van mijn stokkie.....thuis direkt gaan zitten onder de waaier, en wat gegeten, nu opgeknapt, wat moet je toch met die warmte...het was in de blauwe stad met wind 28 graden, en dat op een open vlakte...he voel me weer bij de mensen, doe ik niet meer.... "

He wat griezelig. Van t weekend wordt t nog warmer. Rustig aan doen hoor.

UkkePuck

24 mei 2018, 18:38 3 doggies

Pff, heb echt pijn aan die bilspier yell. Maar even proberen goed te rekken, hopelijk gaat het dan over.

Heb een leuke dag verder gehad. Gezellig met de huifkar geweest met cliënten. Morgen een normale dag werken. Nog wel de helft aan cliënten, maar geen activiteiten morgen.

Monique

24 mei 2018, 18:54 3 doggies
" Pff, heb echt pijn aan die bilspier . Maar even proberen goed te rekken, hopelijk gaat het dan over.
Heb een leuke dag verder gehad. Gezellig met de huifkar geweest met cliënten. Morgen een normale dag werken. Nog wel de helft aan cliënten, maar geen activiteiten morgen. "

Toch even uitkijken met sporten Ruby,je pijn doet mij denken aan een hamstring blessure,dan moet je toch

even rustiger aandoen....doorgaan met teveel belasten kan veel ellende veroorzaken.

UkkePuck

24 mei 2018, 18:58 3 doggies
" Toch even uitkijken met sporten Ruby,je pijn doet mij denken aan een hamstring blessure,dan moet je toch
even rustiger aandoen....doorgaan met teveel belasten kan veel ellende veroorzaken. "

Dit is geen hamstring blessure. Weet waar de hamstring zit, die zit toch echter op een andere plek hahaha.

Het voelt als een enorme pijnlijke blauwe plek met kramp erin zeg maar.

Ik deed voor mijn doen rustig met sporten. 't Is gekomen met de oefening waarbij ik op mijn zij op de grond moest liggen en dan 1 been zijwaarts optillen zeg maar. Toen schoot ie weer verkeerd. Het ging afgelopen week net aardig goed, zelfs geen last van m'n bovenbeenspier meer. Alleen die verrekte bilspier. Nog even en ik laat 'm weghalenhp-angel

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 mei 2018, 19:07
" Oooooh, voel me zo’n trotse mama! Bodhi begon al een beetje zijn poot op te tillen tijdens het plassen, maar het was altijd maar met z’n poot een klein beetje boven de grond. 
 
Tijdens zijn wandeling zojuist plaste hij opeens 2x tegen een boom aan met z’n poot hoog in de lucht. Mijn kleine pup wordt groot.  
 
De mensen op straat zullen wel gedacht hebben... “Waarom staat die vrouw zo blij te doen en knuffelt ze haar hond zo emotioneel, omdat haar hond een plas doet?” Haha! "

groot worden heeft ook zijn bekoring, heus, een gesettelde hond vormt een hele goede band, dat heet volwassen worden, hahaha

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 24 mei 2018, 19:11
" Sorry Willemijn maar als je de blauwe stad googelt vind je zelfs het hondenstrand aangegeven.  "

Is dat zo ? Ga ik eens kijken dan, hahaha, blauwe stad is heel erg groot hoor, je mag alleen maar zwemmen aan de zuidkant, noordkant is helemaal verboden....en er staan geen bordjes dat je hond mag zwemmen wel bordjes waar het verboden is voor je hond.    Grappig, ik zie het nergens staan op internet, hahaha.

Lise en Fee

24 mei 2018, 19:11 3 doggies

Hoi! Ik zit weet aan huiswerk... het onweert ondertussen, daar houdt fee echt niet van. Het is niet dat ze bang is ofzo, maar dat ze het niet vertrouwd... ze komt mij de hele tijd opzoeken en kruipt het liefst in mij hahah. Ik vind het wel zielig, maar langs de andere kant zo speciaalhp-heart dat ze me zo vertrouwd...

Monique

24 mei 2018, 19:12 3 doggies
" Dit is geen hamstring blessure. Weet waar de hamstring zit, die zit toch echter op een andere plek hahaha.
Het voelt als een enorme pijnlijke blauwe plek met kramp erin zeg maar.
Ik deed voor mijn doen rustig met sporten. 't Is gekomen met de oefening waarbij ik op mijn zij op de grond moest liggen en dan 1 been zijwaarts optillen zeg maar. Toen schoot ie weer verkeerd. Het ging afgelopen week net aardig goed, zelfs geen last van m'n bovenbeenspier meer. Alleen die verrekte bilspier. Nog even en ik laat 'm weghalen "

Gelukkig maar alhoewel een pijnlijke bilspier is ook geen pretje,heb het ook eens gehad,weken deed het pijn alleen maar bij het opstaan als ik éénmaal liep ging het wel.

Beterschap.

Het is hier trouwens nu flink aan het regenen en het begint te onweren.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 mei 2018, 19:13
" Gelukkig maar alhoewel een pijnlijke bilspier is ook geen pretje,heb het ook eens gehad,weken deed het pijn alleen maar bij het opstaan als ik éénmaal liep ging het wel.
Beterschap.
Het is hier trouwens nu flink aan het regenen en het begint te onweren. "

Sturen hier naar toe, please.....smile

Lise en Fee

24 mei 2018, 19:13 3 doggies
" Lise, uhhh had jij niet die rebel van een hond die Fee heet ??     Nee wij vergeten jou niet hoor, weet dat je het druk hebt met school, ga je wel met Fee trainen ? "

Hahah ja dat ben iklaughing de trainibg is lang geleden... voorige week geen enkele keer kunnen gaan (normaal ga ik 3 keer per week) en dinsdag ook niet, ik dacht dat het ging onweren en dan wil ik echt niet trainen 

Monique

24 mei 2018, 19:14 3 doggies
" Hoi! Ik zit weet aan huiswerk... het onweert ondertussen, daar houdt fee echt niet van. Het is niet dat ze bang is ofzo, maar dat ze het niet vertrouwd... ze komt mij de hele tijd opzoeken en kruipt het liefst in mij hahah. Ik vind het wel zielig, maar langs de andere kant zo speciaal dat ze me zo vertrouwd... "

Wij hebben dus hetzelfde weer,Fee nu niet teveel aandacht schenken nu ze niet bang is anders kan ze in de toekomst toch bang worden.

Vigo is ook niet bang,die ligt rustig in zijn mandje,hij was wel heel druk vlak voor het onweer.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 mei 2018, 19:14
" Hahah ja dat ben ik de trainibg is lang geleden... voorige week geen enkele keer kunnen gaan (normaal ga ik 3 keer per week) en dinsdag ook niet, ik dacht dat het ging onweren en dan wil ik echt niet trainen  "

Nee tuurlijk niet, trainen met onweer dan gaat de training echt niet door, maar nu als het droog is.  Gaan....even lekker je stres eruit van het leren.

Pierke

24 mei 2018, 19:15 3 doggies

Ik dacht dat ik een lab had. Een waterrat. Neen dus ik heb een truut een tuttebel

 

Ik geef haar deze avond een ei, gewoonlijk eet ze dit buiten op maar het regent een beetje, wil ze niet buiten en zwiert ze haar ei op de grond. Ja lap vrouwtje kan na kuisen.

 

Maar op een wandeling, in de meest vieze, vuile gore plassen willen duiken dat wel.  Maar een beetje regen Ho neen hoor 

hp-frusty

508724.jpg

Monique

24 mei 2018, 19:16 3 doggies
" Ik dacht dat ik een lab had. Een waterrat. Neen dus ik heb een truut een tuttebel
 
Ik geef haar deze avond een ei, gewoonlijk eet ze dit buiten op maar het regent een beetje, wil ze niet buiten en zwiert ze haar ei op de grond. Ja lap vrouwtje kan na kuisen.
 
Maar op een wandeling, in de meest vieze, vuile gore plassen willen duiken dat wel.  Maar een beetje regen Ho neen hoor 


 
  "

Hahaha....wat een geweldige foto,dat zal Vigo nooit doen,die loopt nog om een plasje heen,behalve als het warm is dan wilt hij pootje baden in de kreek.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 mei 2018, 19:58
" Hoi! Ik zit weet aan huiswerk... het onweert ondertussen, daar houdt fee echt niet van. Het is niet dat ze bang is ofzo, maar dat ze het niet vertrouwd... ze komt mij de hele tijd opzoeken en kruipt het liefst in mij hahah. Ik vind het wel zielig, maar langs de andere kant zo speciaal dat ze me zo vertrouwd... "

Ze zoekt steun bij je, maar negeer het....lekker bij je laten zitten, kriebel ze eens, maar bevestigd het niet dat het onweer eng is, komt er een klap, negeer het...gaat ze bij je zitten, prima, maar blijf gewoon door leren met je huiswerk.smile

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

24 mei 2018, 20:00
" Ik dacht dat ik een lab had. Een waterrat. Neen dus ik heb een truut een tuttebel
 
Ik geef haar deze avond een ei, gewoonlijk eet ze dit buiten op maar het regent een beetje, wil ze niet buiten en zwiert ze haar ei op de grond. Ja lap vrouwtje kan na kuisen.
 
Maar op een wandeling, in de meest vieze, vuile gore plassen willen duiken dat wel.  Maar een beetje regen Ho neen hoor 


 
  "

Woh, wat is dat nou daar, hahaha......ongelooflijk...dat jullie zo veel en vaak regen hebben...hier niets en klam...en zon en nog eens zon....

^