Loki - hij is er!

372 reacties · pagina 5 van 13

Sigrid, Sandy, Diva & Nala

8 mei 2018, 17:23 3 doggies
" Het erge is dat ik het wel wou doen, mijn vriend helaas niet. Die ziet een vakantie naar Roemenië niet zo zitten. "
 
 

Wat vervelend dat het weer verzet is !

Heb je niet iemand anders die mee kan/wil ?

Careana

8 mei 2018, 18:26 3 doggies

En die twee pups konden niet voor het volgende transport en in plaats daarvan twee andere honden die inmiddels ook een , gouden mandje wacht??? Pfffff. Ik snap dat je in zak en as bent, wat een gedoe allemaal. Dit is nu al de derde keer dat het weer anders moet...

 

Welke andere opties heb je?

 

- Met de auto zelf daarheen, benzinekosten ± €300 plus overnachtingen onderweg

- Vliegen, kosten ticket ± 400  plus kosten diertransport

- een gespecialiseerde wegtransporteur, kosten vanaf ± €200 - je zult er dan een moeten vinden die een plekje vrij heeft en binnen afzienbare tijd rijdt. Dit soort bedrijven zijn vaak van Engelsen dus je zult mogelijk ergens onderweg in Duitsland of Frankrijk moeten afspreken.

Null schreef het onderwerp

8 mei 2018, 19:00
" En die twee pups konden niet voor het volgende transport en in plaats daarvan twee andere honden die inmiddels ook een , gouden mandje wacht??? Pfffff. Ik snap dat je in zak en as bent, wat een gedoe allemaal. Dit is nu al de derde keer dat het weer anders moet...
 
Welke andere opties heb je?
 
- Met de auto zelf daarheen, benzinekosten ± €300 plus overnachtingen onderweg
- Vliegen, kosten ticket ± 400  plus kosten diertransport
- een gespecialiseerde wegtransporteur, kosten vanaf ± €200 - je zult er dan een moeten vinden die een plekje vrij heeft en binnen afzienbare tijd rijdt. Dit soort bedrijven zijn vaak van Engelsen dus je zult mogelijk ergens onderweg in Duitsland of Frankrijk moeten afspreken. "

Ja zonder de pups bleven er maar 2 honden over voor transport naar Nederland. Daar wou hij niet voor rijden.. ik vind het ook stom.

Dure opties. Ik ben al zo ver dat ik gezegd heb het niet meer te willen als het weer verzet gaat worden. Maar dat vind ik dan weer erg voor Loki. Misschien dan maar vliegen tongue-out

Careana

8 mei 2018, 20:05 3 doggies

Wacht.... dan rijdt hij misschien wel naar Duitsland? Kun je niet daarheen om Loki op te pikken?

Null schreef het onderwerp

9 mei 2018, 10:41
" Wacht.... dan rijdt hij misschien wel naar Duitsland? Kun je niet daarheen om Loki op te pikken? "

Het transport gaat naar Duitsland ja, ik had ook gevraagd of we hem daar dan niet konden ophalen. Maar dat kon niet omdat er dan niemand van de stichting aanwezig was, en de locatie niet geschikt voor het overplaatsen van de honden..

Loes, baasje van Rori & Raico

9 mei 2018, 10:46 3 doggies

Jeetje wat balen...

Als het geld en de tijd er is zou ik hem indd zelf gaan halen denk ik. Is natuurlijk altijd anders als je echt in die situatie zit.

Ik denk wel dat het een mooi iets is als je kan zien waar hij vandaan gekomen is, en niet alleen op foto's.

Null schreef het onderwerp

18 mei 2018, 14:13
" Hey hoe gaat het?? Transport staat nog steeds op 2 juni? Of is er hoop op een vroeger moment?  "

Vroeger zal niet mogelijk zijn vrees ik. Hij staat wel nog steeds op 2 Juni. 

Ik heb er nog steeds reuze veel zin in. Soms breekt mij even het angstzweet uit, voor een paar seconden tongue-out maar dan denk ik nee, ik doe het voor dat leuke hondje, ik kan het.

 

Ik weet wel dat ik zei dat ik niet teveel ging kopen, voor als het echt fout zou gaan, totaal niet zou werken met Java ofzo. Maar ik merk dat mijn lijstje met spulletjes die ik nog nodig heb, steeds langer wordt.. hp-angel

Null schreef het onderwerp

27 mei 2018, 19:10

Het zat er wel in natuurlijk, het is nu 3 Juni geworden. 1 dagje later, gelukkig nog geen enorme ramp.

Komende week komen ook nog wat spullen binnen die ik van mijn vakantiecentjes heb gekocht. 2 bedden voor boven en panacur en nog wat hebbedingetjes.

Ook staat de bench vast beneden zodat Java daaraan kan wennen, die ging er meteen in liggen.. zucht. 

510726.jpg

De bench is alleen voor het gescheiden houden, omdat ik (nog) geen mogelijkheid heb om ze anders apart te houden als ik er niet ben. 'S nachts gaat die gewoon mee naar boven met ons. 

May

27 mei 2018, 20:24 3 doggies

nu ik hoop dat het niet nog later gaat wordenlaughing
maar het schiet al wel op zeg! (vind ik)hp-shiny
ik ben zo benieuwd naar loki!

Ciska en Spanjaardje Moh (Bambi r.i.p.)

27 mei 2018, 22:56 3 doggies

Weer uitgesteld  hoe frusterend, nu gelukkig maar 1 dag, maar toch wel weer een dag... 

Laten we hopen dat dit de allerlaatste wijziging is zeg!

 

Ik ben zo benieuwd! 

Sheltieduo_

29 mei 2018, 17:08 3 doggies

Hopelijk wordt het niet meer uitgesteld ! Duimen draaien

Syntara

29 mei 2018, 19:08 3 doggies

Spannend! smile Het is niet meer zo lang wachten nu. 

Null schreef het onderwerp

31 mei 2018, 20:17

Ik had dus 2 bedden besteld, die makkelijker schoon te maken zijn. Handig mocht die Giardia hebben, dan kan ik alles goed schoon houden.

Ik heb die dus vandaag binnen gehad, en ik heb de maat compleet verkeerd ingeschat. Ik dacht dat die even groot zou zijn als de kussens die ik heb maar hij is een stuk groter tongue-out 2 zouden niet eens in de slaapkamer passen. 

 

Ik heb er dus 1 terug gestuurd en 1 gehouden.

Uhm.. hopen dat ze samen willen slapen zeker? Ik zal nog wel een kleedje ergens anders leggen, mocht Java niet lepeltje lepeltje willen liggen.

510952.jpg

Kees

31 mei 2018, 20:22 3 doggies

Wel een mooi bed! 

Elianne | Bailey & Nova

31 mei 2018, 20:26 3 doggies

Oh Brenda, wat wordt jullie geduld nu op de proef gesteld. Hopelijk blijft het nu echt bij 3 juni. En dat bed, smelt... zou toch heerlijk zijn als die twee uiteindelijk ontspannen samen daarin liggen. hp-heart

Null schreef het onderwerp

2 juni 2018, 06:32

Vrijdag om 13uur is Loki samen met 3 andere honden vertrokken op transport. Zondagochtend gaan we hem halen in Nederland. Hij heeft een lange reis voor de boeg.

 

511008.jpg

De foto's zijn van voor het transport. Het arme ding gestresst, weet niet wat hem te wachten staat. 

(Wij ook niet wat ons te wachten staat tongue-out)

UkkePuck

2 juni 2018, 06:34 3 doggies

Ach arm hondje! Maar straks heeft ie de beste plek die hij wensen kan.

Succes met de laatste uurtjes wachten! 

Hettie & Charlii

2 juni 2018, 06:47 3 doggies

Het is bijna zover! Sterkte met wachten en daarna heel veel geluk met Loki en Java samen hp-thumbsup

Monique

2 juni 2018, 09:32 3 doggies
" Vrijdag om 13uur is Loki samen met 3 andere honden vertrokken op transport. Zondagochtend gaan we hem halen in Nederland. Hij heeft een lange reis voor de boeg.
 

De foto's zijn van voor het transport. Het arme ding gestresst, weet niet wat hem te wachten staat. 
(Wij ook niet wat ons te wachten staat )
  "

Eindelijk is het zover,spannend allemaal voor hem voor jullie....ik blijf je volgen ben benieuwd hoe het zal gaan.

Sas en haar honden

2 juni 2018, 10:31 3 doggies

Kun je nog slapen straks ??????? Spannend hoor !!!!! Alvast heel veel plezier morgen

Null schreef het onderwerp

2 juni 2018, 10:42
" Kun je nog slapen straks ??????? Spannend hoor !!!!! Alvast heel veel plezier morgen "

Waarschijnlijk niet hp-smile

^