"
Ja zielig voor de hond. Maar het is aan de baas om z'n hond op te voeden en dan te leren geen eten van vreemde mensen aan te nemen.
Is het de hond niet te leren, dan zorg je dat het zichtbaar is dat de hond niet gevoerd mag worden. Dmv een tuigje waar het bijvoorbeeld duidelijk op staat. "
Gewoon je mond open doen, als het goed is ben je nooit ver van je hond, anders heb je geen controle meer, dus zeggen, niks geven kan altijd, en soms geef ik mijn eigen snoepjes aan de persoon die graag wil geven, zo komt er altijd iemand in een scootmobiel die altijd honden heeft gehad maar te ziek is om zelf nog een hond te hebben, die wil Faro graag even dichtbij hebben, en dan geef ik haar mijn snoepjes.
Je bent er toch altijd zelf bij, iedereen zegt altijd dat hun hond altijd dichtbij is, en dat ze niet zomaar rond laten hollen, dus dat is geen onmogelijke taak.
En er zijn echt zoveel oude mensen die niet weten van allergieën of trainen en het gewoon echt goed bedoelen, als je netjes zegt, niks geven hoor, dan geven ze ook niet.
Gewoon goed op je eigen hond passen, ik heb er nooit geen problemen mee, en er zijn genoeg mensen die andere honden snoepjes geven omdat hun eigen hond een snoepje krijgt, Faro heb ik bedelen afgeleerd, maar hij snapt wel dat er lekkers uitgedeeld word, en als hij er dan tussen staat en niks krijgt( door mij) dan geef ik hem zelf een snoepje.
Ik ben dan ook altijd in de buurt van Faro, gaat hij te ver dan zeg ik wachten, en dan wacht hij op me, wel handig hoor, ook als je honden tegen komt die niet met andere honden kunnen, dan ben ik blij dat hij bij mij komt en ik de hond kan blokken en wegsturen.