Harde knagers

4 reacties

wilma bastings

27 november 2017, 11:51

Net terug van de da met mijn stafford ze heeft zenuwpijn in een kies ze mag nu niet meer knagen op haar nylabone.Nu mijn vraag wat geven jullie aan de harde knagers nylabone was eigenlijk het enige waar ze hier lang mee deden de rest hadden ze zo kapot.

Hannah & Bink† en Beertje

gewijzigd 27 november 2017, 11:57

Oei dat is lastig... is het geen mogelijkheid om deze kies eruit te halen? Of wordt er niets aan gedaan?

 

Beer sloopt ook alles, maar hij krijgt regelmatig een Nuts for Knots knooptouw. Na een dag of 2 is het wel helemaal kapot, maar het is niet duur en ze hebben er toch even plezier van. Het is ook niet zo keihard als een Nylabone, dus wie weet is het wel een leuke (tijdelijke) oplossing. Het is ook niet zo duur.

 

Monique

27 november 2017, 11:57

Dat is balen,dat zou een drama voor Vigo zijn,geen advies.

Ik zou zeker geen touw geven,Vigo zijn broertje heeft een darmoperatie gehad toen hij pup was,een touw rond zijn darmen,is nooit helemaal goed gekomen en jong gestorven.

Liz

27 november 2017, 12:42

Ik denk dat het enige is nu even geen kauwmateriaal te geven en zeker niet die dingen waar de harde knagers wat langer mee doen.

 

Ook een hond kan niet altijd zijn zin krijgen.

^