Jeetje Brigitte, wat heftig allemaal, ik weet nooit zo goed hoe ik er op moet reageren, maar ik denk aan je!
Nicole, Gefeliciteerd met Kayla!
Willemijn, wat prettig om te weten dat Ogin de hondentaal goed beheerst, en vriendelijk is al ziet ze niet vaak vreemde honden.
Monique, ziet eruit als een heerlijk plekje voor Vigo :)
Liz, heel veel beterschap!
Ik was om 1 u klaar met werken, daarna snel met de hond naar het bos en toen naar de Decathlon, en heb eindelijk een hele dikke fijne winterjas gekocht. Was wel érg duur, maar goede kwaliteit, een 3 in 1 jas, dus als het té warm is kan ik er een uit halen, wind en waterdicht, en wat langer dus dat is erg fijn, ik kan er zondagmorgen op de cursus dus weer tegenaan, nu nog opzoek naar warme waterdichte wandellaarzen.
Net nog even een kwartier met beide hondjes gefietst, en toen gooide 2 jongetjes een rotje achter ons aan. Boo schrok zo erg, zij is erg bang, rende in paniek alle kanten uit bijna voor mijn wiel en heeft de rest van de weg erg naar huis getrokken. Kahlúa keek 1 keer geïrriteerd om, en rende rustig verder, zij geeft er niets om.
Nu een heerlijke avond vrij, mijn moeder is een weekend bij mijn oom en tante in Friesland, en mn zusje is aan het werk. morgenavond pas beginnen, dus ik kan morgen ook nog eens uitslapen ![]()


3 doggies

























