Onze 'bon appetit' photoshoot!

20 reacties

Met kerst kreeg ik van een vriendin van me een aantal dassen en strik als cadeau voor de hondjes. Ze weet dat ik graag foto's maak met een thema, en het doel was dus ook hier iets leuks van te maken. En volgens mij is dit wel gelukt... Een chic hondendiner! De hondjes vonden de photoshoot geweldig, en de foto's zijn super leuk geworden al zeg ik het zeg. En wees gerust hoor, het was geen echte advocaat.


We veranderen het gezegde een beetje... Het is vanaf nu 'De hond op tafel vinden'!

Zo dat was lekker hè Elphaba... Om je poten bij af te likken! Veeg je mond maar goed af.

May

14 maart 2017, 20:22 3 doggies

leuke foto's
volgensmij vonden ze het drinken erg lekker

Loesje

14 maart 2017, 20:46 3 doggies

Is er iemand jarig?

Geweldig leuke foto's.

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

17 maart 2017, 18:32
"  getsie..
al moet je als hond de room wel even proberen..maar die zure klets daaronder
.. lijkt wel net echt advocaatje op de foto "

De Chineesjes worden hier altijd wild van sinaasappelsap, zouden zo een heel pak leeg kunnen drinken als we het zouden toestaan. Dus die vonden deze combinatie GE-WEL-DIG, hahaha!

Brigitte, Zebee & Zabaa

18 maart 2017, 20:52 3 doggies

Nog 1 opmerking

 

Met die kleinste  moet je toch vaker gaan uit eten.........die moet toch nog de tafel manieren leren, hoor 

 

Je ziet duidelijk dat vrouwen veel bedeesder en netter zijn aan tafel

Wichita en haar roedel - Eevee, Grant, Bloom & Mizukigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

18 maart 2017, 21:07
" Nog 1 opmerking
 
Met die kleinste  moet je toch vaker gaan uit eten.........die moet toch nog de tafel manieren leren, hoor 
 
Je ziet duidelijk dat vrouwen veel bedeesder en netter zijn aan tafel "

Whahaha, ik zal het aan 'm doorgeven. Die mannen ook altijd hè... Wij vrouwen zijn gewoon veel beter in dat soort dingen!


^