Ik lees hier "gebruik je hoofd en laat je niet bang maken van Bravecto". Nou, ik heb mijn hoofd gebruikt en als je logisch nadenkt dat kom je tot de conclusie dat het insecticide zijn, punt uit. Deze zijn reuze makkelijk ja, want inderdaad, ook mijn honden hadden geen teken meer, maar het is puur vergif dat in hun bloed gaat. En ja hoor, er zijn er velen die er niet van weten, maar ook is het een feit dat het, als het toch misgaat, dan vaak te laat is want het stapelt zich op in de lever.
Dus ik heb het spul direct terug gebracht naar mijn apotheek en ik niet alleen maar alle mensen die ik ken en die het gebruikten met de woorden "mijn hond is te belangrijk om er ook maar enig risico mee te lopen" en automatisch aannemen dat het geen kwaad kan, kan niemand.
Neurologische problemen zouden er ook uit kunnen voorkomen en ik hoor de specialist nog zeggen bij Tibootje "heel raar, want normaal hebben ze een papegaaienbek bij dit soort hernia aandoeningen, maar dat heeft hij niet, wel neurologische uitval". Kan niet met zekerheid zeggen dat het spul ermee te maken heeft, maar ik neem het risico niet meer om voor mijn eigen gemak vergif te blijven gebruiken. Ik was nochtans ook iemand die Bravecto verdedigde, maar moet mijn fout toegeven.
Mijn dierenarts wist me te zeggen dat zij het ook in geen geval aan haar honden zou geven want...zo stelde ze heel correct "wij mensen hebben de natuur totaal verwoest, het evenwicht is zoek, resultaat meer en meer teken en andere parasieten en wat is ons antwoord daarop...we zetten nog zwaardere insecticide in om ze te bestrijden en vergeten daarbij dat het ook wel eens ten koste kan gaan van de gastheren, onze honden en katten". Dus ja hoor, ik heb nagedacht..heel goed zelfs. Iedereen is vrij, maar niet gaan schrijven dat het louter paniekvoetbal is en dat mensen die het niet meer willen gebruiken niet nadenken !
Dus nu natuurlijke producten voor mijn Freya, want het zal je hond maar zijn die toch opeens wat krijgt en zeker na Tibo, nooit meer. Trouwens een tekenband ook nooit meer, mijn eerste hond werd daar echt doodziek van.