Seizoenentopic......HERFST , verhalen van onze honden.

1524 reacties · pagina 36 van 51

Ciska en Spanjaardje Moh (Bambi r.i.p.)

9 december 2016, 13:52 3 doggies
"  Haha je kent jezelf, heel verstandig
 
Gijs zijn kauwmateriaal liep richting het einde dus heb een zak runderpens en kalkoennekken gekocht. Die laatste zijn echt een hit! Superhard dus hij kauwt er lekker lang op
Ook nog een zakje snoepjes en een halsband.. die hij nu heeft is wat lastig met aanlijnen met handschoenen aan want daar zit maar een kleine ring aan, luxe-probleem van het vrouwtje he... "

 

Hmm die kalkoennekken klinkt dan wel weer interessant! Hihi

Moh haar kluifwerk voorraad begint al wel weer behoorlijk te slinken...

Nou ja wie weet toch even kijken dan...

sylvia

9 december 2016, 16:03 3 doggies

Ciska, wat een prachtige profielfoto heb je!! 

 

Black en z'n vriendin Senna hebben 2 uur in het bos gerend, gestoeid en gerausd, ha ha.

Dwars door het bos heen, elkaar achterna zitten.

Zo leuk om te zien hoeveel plezier ze hebben.

Nu ligt Black voor pampers, zo moe is ie geworden.

M o r r i s

gewijzigd 9 december 2016, 17:08 3 doggies

Vanmiddag de kerstboom weer gezet 

 

Voor Judah de eerste keer bij de kerstboom opzetten en alles versieren was indrukwekkend voor hem hij is helemaal uitgeteld..

 

Ben blij dat de boom hem niet boeit gelukkig.. was natuurlijk even afwachten, hij vond het wel een leuke plek om naast te liggen

 

 

Zo gezellig weer in huis 

Jen & Daya †

9 december 2016, 17:57 3 doggies

Hier hebben wij de eerste 2 jaar (met Daya) geen kerstboom of versiering gehad. Daya heeft wel zo ontzettend veel omver getrokken, dat we het niet vertrouwde. 

 

Het was mooi weer, hier in het zuiden.  Fris, maar lekker!

Daya heeft heel even gedold met een harige zwart/witte jonge hond. Wat had ze graag even willen rennen met deze hond, haha. Maar helaas, snelweg ernaast en het mag daar eigenlijk ook helemaal niet. Nog even gesnuffeld en verder gelopen.

Ze liepen namelijk beide niet meer verder. De ene ging liggen en de ander bleef stokstijf staan. Beide voorzichtig iets dichterbij en toen was het goed. Normaal draai ik om, maar dat ging hier niet of ik moest weer een uur terug lopen. 

 

Toen heb ik Daya maar achterna gezeten.  In haar bil geknepen. Is een leuk spelletje hahaha!

Ze blijft dan stokstijf staan en ik kom langzaam dichterbij met uitgestoken arm. Ze steekt dan haar kont naar achter en ik maak een gek geluid en grijp.  Dolle boel hoor! 

 

We zijn best een tijd weggeweest. Mijn vader moest ergens heen en heeft mij afgezet. 

Had weer wat fleecespeeltjes bij. Ze heeft een hele tijd met 1 speeltje gelopen.

En een wel heel sexy been op deze foto:

UkkePuck

9 december 2016, 18:01 3 doggies

Net als vorig jaar hier geen kerstboom. Vorig jaar was ik de hele maand december zowat aan het werk. Vond het de moeite niet waard om dan een kerstboom op te zetten terwijl ik niet thuis was. Dit jaar gaat ie niet op omdat ik bezig ben met verhuizen en de tijd niet in de kerstboom wil steken.

 

Volgend jaar maar weer de kerstboom op zetten.

 

Leuke foto's Jen!

 

Mariska, het lijkt alsof Judah heel verbaasd zit te kijken

Nori met Chewy, Ayla, Leiah & Mace

9 december 2016, 18:23 3 doggies
" Ciska, wat een prachtige profielfoto heb je!! 
 
Black en z'n vriendin Senna hebben 2 uur in het bos gerend, gestoeid en gerausd, ha ha.
Dwars door het bos heen, elkaar achterna zitten.
Zo leuk om te zien hoeveel plezier ze hebben.
Nu ligt Black voor pampers, zo moe is ie geworden. "

 Ooh dat zijn de beste vriendjes! Vriendjes die je moe en voldaan maken 

Nori met Chewy, Ayla, Leiah & Mace

9 december 2016, 18:29 3 doggies

Ik zet maandag mijn kerstboom weer op! 

Normaal doe ik het pas na mijn verjaardag maar ach.. Ik heb zin in een mooie boom. 

 

Kreeg hier op hp al de tip om er eerst slingers in te hangen 

anneke

9 december 2016, 19:54 3 doggies

We hebben voor het eerst geen boom.... wel gezellig gemaakt....

Zelf gemaakt met dank aan de action.... en een mooi schapenvachtje.... Waar isa ook blij mee is...

anneke

9 december 2016, 19:57 3 doggies

Helaas mag ze er niet op slapen... we hebben hem voor de baby gekocht.... ja we krijgen een kleinkind.... en vandaag te horen gekregen dat we een kleindochter krijgen....dus isa... voor jou weer een ander kleedje....

M o r r i s

9 december 2016, 20:51 3 doggies

Ruby, ja idd haha! Ook zoveel mooie spulletjes en lichtjes

 

Anneke,  ziet er leuk uit! Gezellig!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

9 december 2016, 20:57

Nori.....wanneer ben jij dan jarig ? Anneke gefeliciteerd, wat geweldig .         .......       en meiden.....ik ben alleen, een beetje kerstsfeer maakt blij, het hoeft niet zo uitgebreid, maar lichtjes en een klein boompje doet altijd goed, ik ben ook altijd alleen met de kerst sinds ik alleen ben niet erg, ik heb de twee meiden, maar een beetje kerstsfeer maakt je toch blij, zou zeggen ...doen die versiering....

Nori met Chewy, Ayla, Leiah & Mace

9 december 2016, 21:14 3 doggies
" Nori.....wanneer ben jij dan jarig ? Anneke gefeliciteerd, wat geweldig .         .......       en meiden.....ik ben alleen, een beetje kerstsfeer maakt blij, het hoeft niet zo uitgebreid, maar lichtjes en een klein boompje doet altijd goed, ik ben ook altijd alleen met de kerst sinds ik alleen ben niet erg, ik heb de twee meiden, maar een beetje kerstsfeer maakt je toch blij, zou zeggen ...doen die versiering.... "

 Woensdag! 

23 jaar wordt ik 

 

Ben een beetje bang betreft mijn kerstboom.. Ik heb jaren lang allemaal prachtige roze ballen verzameld. Alles is glas.. 

Chewy is niet geintresseerd in de kerstboom maar Ayla weet ik niet.. Denk dat ik er een hekje omheen zet 

Pierke

9 december 2016, 22:10 3 doggies
" Vanmiddag lang weggeweest met Daya. Wou eigenlijk foto's maken van Daya met alle fleecespeeltjes die ik hier via Sigrid heb gekocht. Had ik net een klein iets in de camera verkeerd ingesteld waar ik op het eind achter kwam. 
1 Speeltje vond ze wel érg leuk! 


Daarna was ze ook een klein beetje foto-moe en kreeg ik alleen nog maar foto's van haar achterste.. 
 
We hebben net een dutje gedaan en ze had nog een speeltje mee in bed genomen. 
Ben zo moe de laatste tijd. Alleen maar moe moe moe sinds ik gestopt ben met roken. Moe, trieste emoties, veel..heel veel plassen. Word er gek van.  
Volgens Google (haha) is dit allemaal normaal.  "

 Klopt dit is normaal, ik ben 2 jaar leden gestopt na30 jaar roken. Ik voel me af en nog moe, moedeloos en ik voel me ook te dik

Jen & Daya †

9 december 2016, 22:33 3 doggies
"  Klopt dit is normaal, ik ben 2 jaar leden gestopt na30 jaar roken. Ik voel me af en nog moe, moedeloos en ik voel me ook te dik
  "

Er staat mij nog wat te wachten dan..  30 jaar en al 2 jaar volgehouden. Ik vind het knap hoor. Ik zit nu op een maand geloof ik. 

Heb wel heel erg de neiging om er 1 op te steken de laatste tijd.

Soms, als ik erg gestrest ben, heb ik zoiets van "Wat maakt het allemaal toch uit!" Maar dan hoor ik mijn ouders hoesten en proesten... 

Dat wil ik later niet. 

Als ik net Daya weg ben heb ik er totaal geen moeite mee en denk ik er niet eens aan, maar dan ben je ook bezig. 

Mila en de hondjes Kaylo & Tika

9 december 2016, 23:43 3 doggies

Wij zijn de laatste dagen erg druk geweest. Ook hebben wij een pupje op het oog.. Ik wil er nog niet teveel over kwijt want het is allemaal nog niet zeker. Maar ze komt in ieder geval uit het buitenland. 

 

Ik twijfel alleen nog hoe Kaylo dat gaat vinden. Hij is zeker dol op andere honden maar geniet ook heel erg van de aandacht alleen. Veel van jullie hebben ook twee of zelfs meerdere honden. Het is een beetje off topic maar als Willemijn het niet erg vindt zou ik graag wat ervaringen van jullie te weten komen :D 

UkkePuck

10 december 2016, 07:11 3 doggies

Ik kreeg een mail van de dierenbescherming over het invullen van een petitie tegen broodfokkers. 

Het volgende heb ik terug gestuurd :

 

Beste dierenbescherming, Ik heb al ik weet niet hoevaak een petitie tegen broodfokkers getekend. Het is dweilen met de kraan open. Zolang gemeenten en landen dit gedogen, broodfokkers gewoon met oostblokpups de grens over kunnen en pupkopers zich niet beter inlezen over het kopen van een pup, wat ze gek genoeg wel voor materiaal zoals een tv/auto/telefoon/wasmachine doen, blijven helaas deze broodfokkers bestaan. Daarnaast komt er alleen in het nieuws of reclame kort iets over broodfokkers, maar je vindt niks over de verantwoord gefokte pup, niks over de oh zo belangrijke erfelijkheidstesten, niks over dat niet alle dierenartsen deze testen mogen afleggen en het niet zomaar een gezondheidsverklaring is van de dierenarts, niks over hoe belangrijk goede socialisatie is, niks over hoe belangrijk het karakter van de ouderdieren is... Zolang mensen dus geen weet hebben hiervan blijven de broodfokkers dus gewoon bestaan. Met vriendelijke groet, Ruby.

UkkePuck

10 december 2016, 07:13 3 doggies
" Wij zijn de laatste dagen erg druk geweest. Ook hebben wij een pupje op het oog.. Ik wil er nog niet teveel over kwijt want het is allemaal nog niet zeker. Maar ze komt in ieder geval uit het buitenland. 
 
Ik twijfel alleen nog hoe Kaylo dat gaat vinden. Hij is zeker dol op andere honden maar geniet ook heel erg van de aandacht alleen. Veel van jullie hebben ook twee of zelfs meerdere honden. Het is een beetje off topic maar als Willemijn het niet erg vindt zou ik graag wat ervaringen van jullie te weten komen :-D  "

 

Wat spannend Mila! Probeer kennis te maken op neutraal terrein. Korte wandeling door het bos of je wijk waar je woont en dan samen door de deur naar binnen.

Berg even alle speeltjes eten en botjes op zodat dat niet verdedigd kan worden.

 

Wat voor een soort pup wordt het?

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

10 december 2016, 08:09
"  Woensdag! 
23 jaar wordt ik 
 
Ben een beetje bang betreft mijn kerstboom.. Ik heb jaren lang allemaal prachtige roze ballen verzameld. Alles is glas.. 
Chewy is niet geintresseerd in de kerstboom maar Ayla weet ik niet.. Denk dat ik er een hekje omheen zet  "

 Woensdag ? Oooooooooooooo echt waar ? 14 december ? Dan zijn er nog twee jarig, de tweeling !! 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

10 december 2016, 08:10

Nori kan die niet hoog neergezet worden ?, hier staat de boom hoog, en ik heb wel een kleintje, de rest staat achter de glas gordijnen, zodat ogin geen kwaad in de zin heeft, hahahaha

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

10 december 2016, 08:13
"  Klopt dit is normaal, ik ben 2 jaar leden gestopt na30 jaar roken. Ik voel me af en nog moe, moedeloos en ik voel me ook te dik
  "

 Te dik, ben je mal, wat is te dik, vind het knap dat je gestopt bent met roken, wat je kan doen is een supplement voor drie maanden nemen, van supradine, weerstand en energie, na een weekje voel je je beter , vergeet niet dat deze tijd van het jaar we wat zon missen, kom op hoor, ga er niet bij zitten, supradine bij bet kruidvat.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

10 december 2016, 08:17
" Er staat mij nog wat te wachten dan..  30 jaar en al 2 jaar volgehouden. Ik vind het knap hoor. Ik zit nu op een maand geloof ik. 
Heb wel heel erg de neiging om er 1 op te steken de laatste tijd.
Soms, als ik erg gestrest ben, heb ik zoiets van "Wat maakt het allemaal toch uit!" Maar dan hoor ik mijn ouders hoesten en proesten... 
Dat wil ik later niet. 
Als ik net Daya weg ben heb ik er totaal geen moeite mee en denk ik er niet eens aan, maar dan ben je ook bezig.  "

 Hou vol, deze maand zal het moeilijk zijn, feestjes lekker eten, maar bedenk dat als het januari is je je veel beter gaat voelen, en wat je daar zegt, hoesten proesten, geen of slechte conditie, kom op Jen, just do it, je kan het....lekker erop uit met Daya, je hebt toch een loopband ? Moeilijk even door het roken te laten staan, ga lopen en joggen op de loopband, moet je eens kijken na afloop, je krijgt steeds een betere conditie...volhouden hoor.

UkkePuck

10 december 2016, 08:19 3 doggies

Elke keer Jen, als je zin hebt in een sigaret, dan ga je op de loopband staan en ren je de zin weg.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

gewijzigd 10 december 2016, 08:23
" Wij zijn de laatste dagen erg druk geweest. Ook hebben wij een pupje op het oog.. Ik wil er nog niet teveel over kwijt want het is allemaal nog niet zeker. Maar ze komt in ieder geval uit het buitenland. 
 
Ik twijfel alleen nog hoe Kaylo dat gaat vinden. Hij is zeker dol op andere honden maar geniet ook heel erg van de aandacht alleen. Veel van jullie hebben ook twee of zelfs meerdere honden. Het is een beetje off topic maar als Willemijn het niet erg vindt zou ik graag wat ervaringen van jullie te weten komen :-D  "

 Ik heb het gedaan voor de overgang straks als bams er niet meer is, misschien wat egoistich van mij, maar bams zal 13 jaar worden, dan is ogin drie jaar, aan een nieuwe pup zou ik dan niet meer kunnen beginnen, ben ik wat te oud, en ik wilde alleen een pup......bams en ogin zijn veel samen, maar ik hou ze ook apart als ik zie dat bams het niet wil de aandacht van ogin, in huis wordt er niet gespeeld, nimmer, ik wil in huis harmonie, lekker bij elkaar en als dat even niet kan zet ik er een traphekje tussen, apart wandelen, maar ook samen naar de blauwe stad om te wandelen en te zwemmen, veel apart, ook voor de toekomst als ogin alleen achter blijft, vaak als ze altijd samen zijn is het als er een weg valt moeilijk voor de ander, dat voorkom ik, en aparte aandacht is voor allebei heerlijk.             Samen brengen ze wel de nacht nu door, als pup kon dat nog niet.........     wel wil ik er aan toevoegen, onderschat het niet, een tweede hond erbij is soms veel werk vooral als de nieuwkomer nog zoveel moet leren.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

10 december 2016, 08:25

Weerbericht Nederland: Vanuit noordwesten lichte regen 10 dec. 2016, 6:56 uur - In het noord(west)en is het bewolkt met kans op een beetje regen. In het zuidoosten is het nog een tijd droog en kan de zon af en toe schijnen. Met circa 9 graden is het vanmiddag vrij zacht. Vanavond gaat het een tijd regenen, maar eind van de nacht trekt de regen naar het oosten weg. Morgen soms wat zon, maar ook een enkel buitje...

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

10 december 2016, 08:26

Wij doen het rustig aan het is immers weekend....straks wordt er gewandeld, nu heerlijk ontspannend zitten achter het o tbijt en koffie en uiteraard zijn de meiden al uit geweest en hebben lekker gegeten....

Jeanine :)

10 december 2016, 08:29 3 doggies
" Wij zijn de laatste dagen erg druk geweest. Ook hebben wij een pupje op het oog.. Ik wil er nog niet teveel over kwijt want het is allemaal nog niet zeker. Maar ze komt in ieder geval uit het buitenland. 
 
Ik twijfel alleen nog hoe Kaylo dat gaat vinden. Hij is zeker dol op andere honden maar geniet ook heel erg van de aandacht alleen. Veel van jullie hebben ook twee of zelfs meerdere honden. Het is een beetje off topic maar als Willemijn het niet erg vindt zou ik graag wat ervaringen van jullie te weten komen :-D  "

 wij namen ook steeds een pup bij als de oudste al op leeftijd begon te raken. 

 

wij hebben gezien dat de oudere hond dan weer wat opleefde ... hier ging het ook altijd goed en hebben er meerdere gehad. 

En daarbij ... ze helpen ook mee met het opvoeden van en vonden dat wel handig en prettig. 

 

Jazzy heeft 2 pups mee gemaakt, Coach heeft 3 pups mee gemaakt hoewel Tuur was al 11 mnd toen. 

 

Mc heeft ook 3 pups mee gemaakt en Ziva was 1 toen ze erbij kwam. Elke roedel was een hechte roedel. 

 

succes met de keuze wel of niet 

Stabij Gijs

10 december 2016, 10:24 3 doggies

Gisteren kwamen we een loopse teef tegen (baasje had me gewaarschuwd) maar Gijs reageerde er niet erg op, hij dacht eerder van hmm ik ruik iets anders dan anders?

 

Maar vanmorgen kwam er op dat stuk allemaal kwijl en schuim uit zijn mond en thuis ging hij op een kussen rijden ...  

Heb hem maar in zijn mand gestuurd, haha

Mila en de hondjes Kaylo & Tika

10 december 2016, 10:46 3 doggies

Dankjewel voor jullie reactie's 

 

Het is een mengelmoesje en zit op dit moment nog in Bulgarije. Als ik zie hoe leuk Kaylo het vindt om ook samen met zijn zusje de zijn, denk ik dat hij het ook wel heel erg leuk vindt. Vooral mijn moeder twijfelt op dit moment nog heel erg en veranderd ongeveer elke 10 minuten van gedachten..

 

We proberen ook de mogelijkheid te bespreken om haar in eerste instantie op te vangen. Om te kijken hoe dat zou gaan. 

" Ciska, wat een prachtige profielfoto heb je!! 
 
Black en z'n vriendin Senna hebben 2 uur in het bos gerend, gestoeid en gerausd, ha ha.
Dwars door het bos heen, elkaar achterna zitten.
Zo leuk om te zien hoeveel plezier ze hebben.
Nu ligt Black voor pampers, zo moe is ie geworden. "

 

Dankje  @profielfoto. 

 

Ik heb de kerstboom al een week staan,  na jaren niets er aan gedaan te hebben. Is toch best gezellig. Moh kijkt er niet naar om. Maar de katten... die rennen soms achter elkaar aan en om de boom, of achter de boom schuilen en startklaar te gaan liggen als de andere niets vermoedend langs loopt... er is al1 bal gesneuveld, maar eigenlijk ben ik blij dat het er nog maar1 is hihi.

 

En nu gaan Moh en ik even naar wijthmenerplas, lekker even de beentjes strekken, voor Moh dan vooral 

^