Seizoenen topic.....een mooie zomer !

2006 reacties · pagina 3 van 67

ellen

20 juli 2016, 15:04 3 doggies
"  Echt bizar hoe ze dat volhouden! Zelfs ik vind het echt te warm om buiten te zitten.  "

 Ja echt niet normaal, ze gaan ook gewoon op die houten vloer liggen, daar kan ik met blote voeten niet op staan. Zelf duik ik regelmatig het water in

UkkePuck

20 juli 2016, 15:04 3 doggies

Puck en ik zitten al weer een paar uur binnen. Samen siësta gehouden, nu nog een stukje van de tour de France kijken.

Mila en de hondjes Kaylo & Tika

20 juli 2016, 15:05 3 doggies
" Ik dacht dat een thee/handdoek op de vacht juist zorgt voor broei en de hond het dan nog warmer krijgt? Meende te hebben gelezen dat je beter de handdoek op de buik kan leggen? "

Hij zit ook alleen om zijn nek gebonden als dus een soort goedkope koelband. Hier werkt het wel. Als hij hijgt en hem om krijgt wordt het vrijwel direct minder en stopt hij bijna altijd met hijgen. 

Denise

20 juli 2016, 15:23 3 doggies

Deze duif hangt al de hele dag hier wat rond bij ons haha. Ter verkoeling zelfs even in Duco zijn badje haha

nadine

20 juli 2016, 15:23 3 doggies

Hiér óók zwembad alleen lilly wíl er niet in de kinderen dan maar is wel bly als de vrienden er zyn 

Denise

20 juli 2016, 15:24 3 doggies
" Puck en ik zitten al weer een paar uur binnen. Samen siësta gehouden, nu nog een stukje van de tour de France kijken. "

 Oja de Tour, vergeet iedere keer te kijken!

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

20 juli 2016, 15:30
"  Wat is meloendrank, Willemijn? "

 ......heerlijk koel serveren voor de honden, dorstlessend en ze drinken, ook de karnemelk...ook honden MOETEN drinken, ik hoef maar naar de koelkast te lopen en ze komen er aan..

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

20 juli 2016, 15:32
" Duffel 35 graden. Maar het trekt stilaan dicht met af en toe stevige wind.
Zon is weg nu. Volgens buienradar tegen 16 uur lichte regen
 
lenka is onder de beukenhaag gekropen en ligt zalig te slapen.
 
eigenlijk kan ze goed tegen deze hitte. Als ze gewoon in de tuin in de schaduw blijft zie ik ze niet hijgen. Ook ademt ze zonder haar mond open
  "

 Hier niemand in de tuin, ook niet bij de cres....tegen de 43 graden in de tuin, vier schuttingen houden helaas wind tegen....zelfs in huis is het niet prettig, 34 graden, een beetje ziek ben ik er wel van.

Denise

20 juli 2016, 15:40 3 doggies
"  ......heerlijk koel serveren voor de honden, dorstlessend en ze drinken, ook de karnemelk...ook honden MOETEN drinken, ik hoef maar naar de koelkast te lopen en ze komen er aan.. "

 Ik wist niet dat honden dit ook mochten drinken. Wat een idee. Duco drinkt te weinig met dit warme weer. Krijgt zo nu en dan een banaan/pindakaas snoepje uit de diepvries en voor vanavond een kong gemaakt wat brokjes en yoghurt. Ik ga optimel ook eens proberen. Heb wel kokos drink, mag dat ook?

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

20 juli 2016, 15:42
" Hij zit ook alleen om zijn nek gebonden als dus een soort goedkope koelband. Hier werkt het wel. Als hij hijgt en hem om krijgt wordt het vrijwel direct minder en stopt hij bijna altijd met hijgen.  "

 Slagaders in de hals zijn groot....wanneer deze warm worden wordt het bloed stroperig, de hond en ook wij, krijgen het dan veels te warm, wanneer deze grote slagaders koel blijven gaat het bloed goed door stromen en heeft de hond en ook wij het minder warm, in ieder geval minder belastend, steeds theedoek mooi vervangen goed koud water en dan om de hals/nek binden, het hijgen is gelijk een stuk minder.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

20 juli 2016, 15:45
" Ik dacht dat een thee/handdoek op de vacht juist zorgt voor broei en de hond het dan nog warmer krijgt? Meende te hebben gelezen dat je beter de handdoek op de buik kan leggen? "

 Alleen in de hals/nek, zelfde effect als de bandana, alleen is een theedoek goedkoper, een natte handdoek op de grond leggen waar ze op kunnen liggen, en nee geen natte handdoek bovenop de vacht leggen.

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

20 juli 2016, 15:47
" Deze duif hangt al de hele dag hier wat rond bij ons haha. Ter verkoeling zelfs even in Duco zijn badje haha "

 Die zoekt ook verkoeling....hihi, heb je nog een parasolletje voor hem ? 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

20 juli 2016, 15:49
"  Ik wist niet dat honden dit ook mochten drinken. Wat een idee. Duco drinkt te weinig met dit warme weer. Krijgt zo nu en dan een banaan/pindakaas snoepje uit de diepvries en voor vanavond een kong gemaakt wat brokjes en yoghurt. Ik ga optimel ook eens proberen. Heb wel kokos drink, mag dat ook? "

 Ja dat mag ook, karnemelk is dorstlessend....en de meloen was is in de reclame bij de jumbo, 1 euro een liter.

UkkePuck

20 juli 2016, 15:52 3 doggies
"  Alleen in de hals/nek, zelfde effect als de bandana, alleen is een theedoek goedkoper, een natte handdoek op de grond leggen waar ze op kunnen liggen, en nee geen natte handdoek bovenop de vacht leggen. "

 Dankje

Pierke

20 juli 2016, 16:04 3 doggies

Ik heb lenka net een stuk watermeloen gegeven, lekker fris en heel sappig. 

Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef het onderwerp

20 juli 2016, 16:06

Toch nog wat advies....gekoeld is goed maar niet TE koud drinken geven aan je hond.....eten staat nu in de koelkast, vlees, ook dat even op kamertemperatuur laten komen....

Antje en de beestenbende

20 juli 2016, 16:08 3 doggies

Hier vanmorgen om 7 uur gewandeld.

Was goed te doen omdat er best veel wind is hier.

Nu zitten we rustig in de tuin.

Schelp staat er voor ze, dus ze kunnen er in als ze willen.

Straks om kwart over 5 DA met Abu, zijn 12 weken enting.

Pierke

20 juli 2016, 16:10 3 doggies
" Toch nog wat advies....gekoeld is goed maar niet TE koud drinken geven aan je hond.....eten staat nu in de koelkast, vlees, ook dat even op kamertemperatuur laten komen.... "

 Haar eten staat altijd in de koelkast. We zetten het altijd, afhankelijk van de binnentemperatuur, minstens een half uur uit de koelkast.

 

en lenka, een labje, die lust alles. 

UkkePuck

20 juli 2016, 16:12 3 doggies

Oef... Net even buiten voor een plasje. Ben toch blij dat het binnen een paar graden koeler is.

Nee, ik kan niet tegen die hele erge hitte... Het mag van Puck en mij best een paar graden minder.

sylvia

gewijzigd 20 juli 2016, 16:15 3 doggies

Net was zo zielig.

Ik was bij de dierenarts om de pijnmedicatie voor Freggle te halen, die was op.

En ik dacht dat ze daar ergens aan het zagen waren.

Dus ik vroeg aan de assistente aan de balie: zijn ze nog steeds bezig met de verbouwing, zijn ze daar aan het zagen? (de boel is net verbouwd).

Nee zegt de assistente, er zit daar een Franse buldog.

En op dat moment kwam die ook net tevoorschijn met zijn vrouwtje.

Zo sneu als zo'n hondje zo moet vechten voor adem, misschien dat het door de warmte wel erger was dan normaal.

UkkePuck

20 juli 2016, 16:17 3 doggies

Ach jeetje wat sneu voor die hond zeg! Een van de redenen waarom ik nooit aan zo'n hondje ging beginnen.

Denise

20 juli 2016, 16:21 3 doggies

Inderdaad triest voor zo'n hondje. In Frankrijk op de camping was ook een Franse Bull, maar die ademde met toch ook wel hoge temperaturen redelijk normaal. Kwam bij een fokker vandaan die fokt op minder stompe snuiten en grotere neusgaten. Goede fokker!

petra en jack

20 juli 2016, 16:25 3 doggies

Dierenarts is geweest injectie gegeven, en poeders als medicatie.

Nu even duimen dat ze dit op gaat eten.

En voorlopig even geen gras.

Dus ik loop regelmatig even naar haar toe om te kijken of ze nog hooi heeft.

Dit zit in een slowfeeder net...dus dan heeft ze iets te doen.

Nu duimen op een goed herstel.

UkkePuck

20 juli 2016, 16:26 3 doggies

Succes Petra!

 

Waarom mag je paard dan nu eigenlijk geen gras eten en wel hooi??

Martin, Liz † en Lola

20 juli 2016, 16:29 3 doggies

Ik ben er ook weer en dat met 32 graden in huis! Nu eerst even heeeeeel rustig 3 pagina's inhalen! Tot later!

sylvia

gewijzigd 20 juli 2016, 16:44 3 doggies

Martin, dat is wel heel warm in huis, je zal nu vast de waaiers wel aan hebben.

 

Petra, beterschap voor je pony hoor!

 

Nadine, het lukt je weer om foto's te plaatsen! 

Leuk om weer eens foto's van Lilly te zien 

Yasmin

20 juli 2016, 16:43 3 doggies
"  ......heerlijk koel serveren voor de honden, dorstlessend en ze drinken, ook de karnemelk...ook honden MOETEN drinken, ik hoef maar naar de koelkast te lopen en ze komen er aan.. "

 Oh ga ik zeker proberen. Hier eentje die heel weinig drinkt

UkkePuck

20 juli 2016, 16:45 3 doggies
" Ik ben er ook weer en dat met 32 graden in huis! Nu eerst even heeeeeel rustig 3 pagina's inhalen! Tot later! "

 Heb je airco of waaiers in huis? Dan moet je flessen of koelelementen uit de vriezer voor het waai gedeelte leggen. Dan blaast er meer koude lucht :)

Yasmin

20 juli 2016, 16:48 3 doggies
" Net was zo zielig.
Ik was bij de dierenarts om de pijnmedicatie voor Freggle te halen, die was op.
En ik dacht dat ze daar ergens aan het zagen waren.
Dus ik vroeg aan de assistente aan de balie: zijn ze nog steeds bezig met de verbouwing, zijn ze daar aan het zagen? (de boel is net verbouwd).
Nee zegt de assistente, er zit daar een Franse buldog.
En op dat moment kwam die ook net tevoorschijn met zijn vrouwtje.
Zo sneu als zo'n hondje zo moet vechten voor adem, misschien dat het door de warmte wel erger was dan normaal.
  "

 Wat jammer 

Hier ook een kortsnuitje maar goede proportie volgens onze da. 

Hij zei dat hij vaak fransjes over de vloer krijgt die continue knorren als een varkentje. Gewoon in rust. 

^