Hoopers met Ollie! Tips nodig!

89 reacties · pagina 1 van 3

M

7 maart 2016, 19:15

Hoi!

Ik zie vaak agility topics en zo langskomen ik vind dat altijd erg leuk om te volgen.

Aangezien Ollie en ik zaterdag met Hoopers gaan beginnen leek het me leuk om in dit topic onze vorderingen en belevenissen bij te houden 

 

Zaterdag is dus de eerste les en we (ik dan :P) hebben er al helemaal zin in!

Yaragoedgekeurde fokker

7 maart 2016, 19:16 3 doggies

Leuk, ik volg

Wij beginnen donderdag, ben erg benieuwd! 

 

Doen jullie het in een groep of privé? 

M schreef het onderwerp

7 maart 2016, 19:16
" Leuk, ik volg
Wij beginnen donderdag, ben erg benieuwd! 
 
Doen jullie het in een groep of privé?  "

 Leuk! Het is een groepsles :)

M schreef het onderwerp

7 maart 2016, 19:25

Ik bedenk me net dat wij aankomende zaterdag een weekendje in Limburg zijn... Ik ga de eerste les dus meteen al missen... Bummer!

Ik heb de instructrice gemaild met de vraag of ik thuis alvast iets kan oefenen zodat we niet al te veel achterlopen, ik wacht nu op een antwoord. 

Yaragoedgekeurde fokker

7 maart 2016, 19:28 3 doggies
" Ik bedenk me net dat wij aankomende zaterdag een weekendje in Limburg zijn... Ik ga de eerste les dus meteen al missen... Bummer!
Ik heb de instructrice gemaild met de vraag of ik thuis alvast iets kan oefenen zodat we niet al te veel achterlopen, ik wacht nu op een antwoord.  "

 Haha goed begin! 

Dan wachten we gewoon nog een weekje extra op de update. Veel plezier in Limburg alvast 

M schreef het onderwerp

7 maart 2016, 19:29
"  Haha goed begin! 
Dan wachten we gewoon nog een weekje extra op de update. Veel plezier in Limburg alvast  "

 Dankjewel! Stiekem baal ik wel een beetje, maar ja, Limburg is ook leuk 

Nikki & Jet

7 maart 2016, 19:30 3 doggies

Leuk, ik volg! Met Jet doe ik ook (Nadac) Hoopers! 

M schreef het onderwerp

7 maart 2016, 19:31
" Leuk, ik volg! Met Jet doe ik ook (Nadac) Hoopers!  "

 Gaaf! Leuk dat je volgt :)

De hondenschool waar ik hoopers ga volgen is aangesloten bij Hoopers Nederland, ik weet niet of er heel veel verschil tussen zit, maar dat lijkt me niet toch?

Nikki & Jet

7 maart 2016, 19:33 3 doggies
"  Gaaf! Leuk dat je volgt :-)
De hondenschool waar ik hoopers ga volgen is aangesloten bij Hoopers Nederland, ik weet niet of er heel veel verschil tussen zit, maar dat lijkt me niet toch? "

Klopt. Het grootste verschil is dat je bij Nadac Hoopers een handlersvak van 3x3 meter hebt waarin je je mag bewegen. Bij Hoopers Nederland is het de bedoeling dat je zoveel mogelijk op 1 vaste plek staat. 

 

Verder is Nadac Hoopers een stuk verder qua wedstrijden. Dit jaar beginnen de eerste officiële wedstrijden. 

M schreef het onderwerp

7 maart 2016, 19:43
" Klopt. Het grootste verschil is dat je bij Nadac Hoopers een handlersvak van 3x3 meter hebt waarin je je mag bewegen. Bij Hoopers Nederland is het de bedoeling dat je zoveel mogelijk op 1 vaste plek staat. 
 
Verder is Nadac Hoopers een stuk verder qua wedstrijden. Dit jaar beginnen de eerste officiële wedstrijden.  "

 Ah, oké! Bedankt voor je uitleg :)

Ik ben gelukkig niet van plan wedstrijden te gaan doen, maar wel gaaf dat het al zo groot is/wordt!

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker

7 maart 2016, 19:47 3 doggies

Oh leuk! Ik ga je topic volgen.

Jammer dat je de eerste les gaat missen, maar dat komt straks vast helemaal goed 

M schreef het onderwerp

7 maart 2016, 19:56

Marlies en Lucia, leuk dat jullie volgen :D

 

De mannen, ik zag je topic over dat stukje laatst voorbij komen, erg leuk! Leuk dat je volgt 

Hondenboel

7 maart 2016, 21:53 3 doggies

Ik ga (nadac) hoopers doen met Indy en Angel.
Les 1 was gister maar die hebben we door ziekte gemist.
Volgende week herkansing

Michelle & Bentley

7 maart 2016, 22:05 3 doggies

Leuk, ik volg! Met Bentley doe ik ook aan hoopers, hij (en ik) vinden het super leuk :) 

Hier zijn we thuis aan het oefenen, en mochten we hoopers meenemen :) 

Bentley pikt het echt heel goed op, vanavond hebben we ook een vrij moeilijk parcourtje gelopen en die vind hij juist het leukst :)

Ben benieuwd wat jij en Ollie ervan gaan vinden :)

White Shadow

7 maart 2016, 22:45 3 doggies

Wat leuk dat je ook hoopers gaat doen. Alleen jammer dat je net de eerste les gaat missen. 

Ik heb zaterdag een workshop hoopers. En wil daarna de cursus gaan doen daar. Eerst even met de workshop kijken wat shadow er van vind. Al weet ik zeker dat ze het leuk gaat vinden.

M schreef het onderwerp

8 maart 2016, 12:20

Leuk dat jullie volgen! Erg leuk om te lezen hoe veel mensen aan hoopers doen, ik dacht namelijk dat het nog een vrij onbekende sport was. 

M schreef het onderwerp

9 maart 2016, 20:34

We mogen morgen even langskomen bij de hondenschool zodat de lerares kort kan uitleggen wat ze de eerste les gaan doen. Dan kan ik dat alvast oefenen zodat ik niet meteen erg achterloop 

 

Ik ben ook van plan ergens volgende week even naar de Gamma te gaan, zodat ik wat dingen kan kopen om een paar hoops te maken voor thuis 

Lucia, Lizzy & Ziva

9 maart 2016, 20:35 3 doggies
" We mogen morgen even langskomen bij de hondenschool zodat de lerares kort kan uitleggen wat ze de eerste les gaan doen. Dan kan ik dat alvast oefenen zodat ik niet meteen erg achterloop 
 
Ik ben ook van plan ergens volgende week even naar de Gamma te gaan, zodat ik wat dingen kan kopen om een paar hoops te maken voor thuis  "

 Ik wil de wel foto's zien 

^