Devotion brokken

8 reacties

De collie,s (gast)

3 maart 2016, 17:32
Hallo iedereen, Ik wou jullie eens ervaringen vragen naar devotionbrok graanvrij,op basis van zoete aardappel,lam,konijn . Op het moment staan ze op kvv. Maar ik merk aan mn teefje dat ze te vaak dunne slijmerige ontlasting heeft,sinds ze op vers staat. Nu anderhalf jaar daarvoor op brok casa vera en dat ging eigenlijk gewoon goed .maar ja ik las op meerdere forums dat vers je van het is en dat klonk ook logiche,dus overgestapt .maar ik vind nu dus dat ze het er niet zo goed op doet als ik gehoopt hadEn haar gebit is ook niet meer om over naar huis te schrijven! ( ondanks lamsrib,runderrib,kippenek enz)  en vieze scheten laten pff. Ze krijgen alle 3 sanofor door hun voeding. Maar nu eindelijk mn vraag heeft iemand ervaring met deze brok? Ik hoor het graag.

De collie,s (gast)

3 maart 2016, 17:45

He loesje ,bedankt heb het gelezen, maar in het andere topic gaat het over de vis variant, ik wil de lam met als basis zoete aardappel proberen.

Suzanne en Luca

3 maart 2016, 18:11

Helaas geen ervaring met de brok, maar wel kvv. Ik gaf het Luca ook van af pup aan, tot ze ging reageren. Ze kan niet meer tegen bepaalde diersoorten en ook niet meer tegen kvv. Ze loopt gewoon leeg, helaas.

 

Ik had goede brok gevonden, (raindeer) veel vlees, ze vond het super lekker, helaas kan ze niet tegen de eend. Kan het merk wel aanraden.

http://www.eko4petz.nl/c-3112488/carnilove-into-the-wild/

Ga de vis variant proberen.

 

Hopelijk heeft iemand ervaring met het merk wat je wilde proberen.

Ik ken de brok wel en heb er ervaring mee. Helaas slechte ervaring....

 

Mijn eigen hond at het niet, hij vond ze echt niet lekker.

 

De hond van mijn zus had steeds diarree van de brokken en liet vieze winden. 

De collie,s (gast)

3 maart 2016, 18:27

He suzanbe en luca. Zier er inderdaad goed uit, die met rendier. Wat jammer he dat onze woefjes het niet goed doen op vers,ze vind het nl zoooo lekker. Hoop dat luca het op de vis goed gaat doen succes !

Suzanne en Luca

3 maart 2016, 18:59
" He suzanbe en luca. Zier er inderdaad goed uit, die met rendier. Wat jammer he dat onze woefjes het niet goed doen op vers,ze vind het nl zoooo lekker. Hoop dat luca het op de vis goed gaat doen succes ! "

 Ze vinden rauw idd zoooo lekker! 

Dankje! Jij ook succes!

sylvia

3 maart 2016, 19:09

Ik kende het merk niet, maar ik heb het even opgezocht.

Het bestaat voor een groot deel uit aardappel en in totaal 26 % vlees.

Dat vind ik een rare samenstelling, dus ik zou het nooit kiezen.

 

SAMENSTELLING: Zoete aardappel (35%), lam (16%), erwtenzetmeel, gevogeltevet, konijn (10%), luzerne, tomaat, wortels, suikerbiet, ei, lijnzaad, vitaminen en mineralen, zalmolie, cranberry, inuline, yucca, glucosamine, chondroïtine, taurine, M.O.S., methionine, lysine, L-Carnitine.

De collie,s (gast)

5 maart 2016, 09:12

Hebben er nog meer mensen ervaring met deze brok? Zou ze graag lezen. 

^