sommige mensen !!!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Anoniem (Gast)

Kom ik van de week een vrouw tegen die ik ken van de hondenschool met een puppie in haar armen.
Grote roze strik, een reutje maar dochterlief wilde eigenlijk een teefje, 6 weken!!! oud en het arme beestje heette lizzy (welke zichzelf respecterende reu wil nou Lizzy heten).
Al bibberend in de vrieskou (het hondje dan) liep ze te paraderen met haar pup en die idiote roze strik.
Het hondje was dus van haar dochter van 19 jaar.
Vanavond zag ik haar en vroeg haar hoe het met de pup was.
"ja ze had hem nog wel maar hij moest wel weg want ze had nog zo tegen haar dochter gezegt dat ze er zelf voor moest zorgen en dochterlief was eigenlijk al op hem uitgekeken dus het beestje moest wel weg, ja eigen schuld van haar dochter".
Stelletje idioten!!! het beestje is nog geen 8 weken en kan nu al bij het grof vuil als een wegwerpartikel.
Sommige mensen zou je toch.............

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "sommige mensen !!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Ingrid Ingrid

honden foto van Ingrid

vergeten in te loggen, bovenstaand schrijven is dus van mij.

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Oef, Lizzy de reu..?? :'(

weet je ik heb ooit een een telefoontje gehad ..
Hoe je het kon zien of je een jongetje od een meisjes hond had..

Misschien ben jij wel zo'n persoon tegengekomen.. O-)

Die persoon - die mij belde in shock - had gevraagd
om een teefje...
Ze hadden wel gezien dat er iets aan de buik zat maar zij dachten dat het een stukje navelstreng was... :'( :'( :'( ]

Och... :'(

honden page profiel Annelies met  SemAnnelies met Sem

honden foto van Annelies met  Sem

En alweer is het hondje de dupe.

Ik snap sommige mensen echt niet meer, de dieren zijn toch geen wegwerpartikelen.

Ik weet verder helemaal niets meer te zeggen, sta , nou ja, zit, gewoon paf dat er nog steeds zulke mensen bestaan.

Gr.Annelies

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

:'( Maar goed ook dat het hondje weg gaat, zo iemand moet vooral een cavia nemen.

honden page profiel Kaya en KodaKaya en Koda

honden foto van Kaya en Koda

En daar wordt dan ook niet eens naar omgekeken Angela ,als ze een cavia nemen ;-)

Zielig hoor,hopen dat het hondje het nu wel goed krijgt ,hij is nog jong dus dat zal vast goed komen.

honden page profiel Rexxie en LeahRexxie en Leah

honden foto van Rexxie en Leah

Ik hoop wel dat ze die pup zo snel mogelijk kwijtraken, voordat het arme beest daar een trauma oploopt. Ik vind dat zo dom, een huisdier voor een kind nemen. Wanneer jij als ouder besluit dat er een huisdier in huis komt, weet je dat, ondanks alle huizenhoge beloftes van de kinderen, jij uiteindelijk degene zult zijn die door weer en wind de hond uitlaat. Mochten de kinderen zich er wel keurig aan houden is het mooi meegenomen. Maar de uiteindelijke verantwoording ligt altijd nog bij de ouders, niet bij de kinderen. Dom hoor, van deze vrouw...

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Nee idd Wendy, dat is zo... :'( Pluche beest dan maar ;-).

honden page profiel sandra en Glendasandra en Glenda

honden foto van sandra en Glenda

Kan me daar zo kwaad over maken he?
Mensen doen maar, kopen maar, en tja valt de verzorging toch tegen kost toch veel tijd pffff....
Hebben die mensen geen hersens???????????????
die mensen zijn nog geen cavia waard.
een pluche beest meer niet.
En mijn kinderen krijgen van mij geen hond ze gaan maar eerst op zich zelf wonen, en dan kunnen ze erover denken, maar de mijne zien dat ik er iedere dag mee bezig ben, uitlaten in weer en wind enz.
en zeker gal ruimen wat eens gebeurd gaan hun al uit de weg hahahaha, dus die kijken wel uit.
En 19 jaar moet je toch wel wat verantwoordelijkheid kennen vind ik , ze is wel makkelijk die meid.

honden page profiel DeniseDenise

honden foto van Denise

Dat arme hondje :'(
Kan wel gaan schrijven hoe boos ik me daar wel niet om kan maken maar heeft toch geen zin. Is verloren energie. Ik hoop enigzins nog dat het diertje een normale toekomst krijgt.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

niks geen arm hondje, laten we wel zijn, deze pup kan nog gemakkelijk geplaatst worden, acht weken oud ? deze hond krijgt een liefdevol huisje, die had het daar niet goed gehad, dus laten we blij zijn dat dit hondje daar in ieder geval weg is.

en vaak is het zo, als we heel hard wensen dat dit pupje een goed tehuis krijgt, dan gebeurd dat echt wel.


willemijn.

honden page profiel HILLHILL

honden foto van HILL

belachelijke lui..zou wet voor moeten komen,,helemaallaten uit pluizen wie /welof niet dier mag..grrrrrrrrrrrrr

honden page profiel LisaLisa

honden foto van Lisa

sorry hoor maar 19 jaar.. wat is dat dan voor een 'kind'.. ik ging op me 19e al op mezelf wonen!.. Die moet dan wel niet sporen.. en die moeder ook niet dat ze dat pikt van die meid!

honden page profiel HILLHILL

honden foto van HILL

schijt volk..en dan vast weer een andere pup kopen grrrrrrrrrrrrrrrrr

honden page profiel Sanne & BoSanne & Bo

honden foto van Sanne & Bo

Sjongejonge zeg! Je mag toch wel wat meer verstand verwachten bij een meid van 19!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "sommige mensen !!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^