welk merk brokken???

14 reacties

celeste & nugga

5 februari 2016, 18:42

We geven nugga al van pup Royal Canin, maar ze is er op uitgekeken...

Dus ik zou graag overgaan naar een ander merk maar er zijn er zoveel!!! Blijkbaar is Farm Food goed heb ik gehoord. Ik zou ook graag een graanvrije brok hebben aangezien ze geen granen nodig hebben. Iemand die me merken kan aanraden en uitleggen waarom etc. ? En waar je ze kan kopen?

 

poot Nugga

Jackie en Kiba:)

5 februari 2016, 19:08 1 doggies

Ik heb zelf vaak veel aan de site http://www.voerwijzer.com/

Kun je of zoeken de merken die beoordeeld zijn of zelf brokken beoordelen:) 

 

Blijf het zelf ook lastig vinden hoor, wat is goed en wanneer is het goed en is net van jij belangrijk vind wat wel of juist niet in een brok zit, succes!

celeste & nugga schreef het onderwerp

5 februari 2016, 19:20
" Ik heb zelf vaak veel aan de site http://www.voerwijzer.com/
Kun je of zoeken de merken die beoordeeld zijn of zelf brokken beoordelen:-) 
 
Blijf het zelf ook lastig vinden hoor, wat is goed en wanneer is het goed en is net van jij belangrijk vind wat wel of juist niet in een brok zit, succes! "

 bedankt!

Jackie en Kiba:)

5 februari 2016, 22:01

Denk dat je beter verschillende merken kan noemen waar je iets over wilt weten. Ik kan je wel Acana noemen, maar misschien past die niet in je budget (ik vind die bijv te duur;))

Ik geef mijn hondjes Farmfood zalmolie mini :D Ben daar erg tevreden over en ze doen het er heel goed op! Het is mij meerdere keren aangeraden vandaar de overstap, 1x per week krijgen ze vers vlees 

Loesje

gewijzigd 5 februari 2016, 22:19

Ik geef mijn hondje Taste of the Wild graanvrije brokken, diverse soorten.

 

Ik heb al veel graanvrije brokken geprobeerd, o.a.  Dog Lovers Gold Passion Ocean Fish & Sweet Potato Grainfree, Orijen, Acana, Wolfsblut, Purizon en kom steeds weer terug op Taste of the Wild (verschillende versies). Mijn hondje doet het in het algemeen goed of Taste of the Wild en de ontlasting van mijn hond is mooi stevig.

 

De graanvrije brokken zijn slechts bij enkele dierenwinkels te koop, maar volop via internet, zoals bijv. Zooplus en een kleinere gespecialiseerde webwinkel www.food4pets.be. De laatste levert ook in NL boven 50 Euro geen verzendkosten. Vragen per email worden snel beantwoord en prima service.

 

Op http://www.voerwijzer.com/hondenbrokkenvergelijken vind je specificaties en beoordelingen van veel brokken.

~Spike~ de teckel

5 februari 2016, 22:22

onze hond krijgt nu wolfsblut brokjes (verschillende soorten, graanvrij) naast vers vlees . Hij vindt het lekker en doet het er goed op.  Maar prinsbrokjes (niet graanvrij) werkten hier in het verleden  ook goed. Wel iets meer ontlasting.

Website voerwijzer is al genoemd voor informatie.

Maar uiteindelijk hangt het af van je budget en (het belangrijkste) van je hond. Het duurste brokje hoeft voor jouw hond niet het beste te zijn. Ik ken er genoeg die het prima doen op brokjes van de Aldi en aan de derrie raken van dure brokjes. 

Persoonlijk kies ik voor afwisseling, in zowel het merk brokjes als vlees (tip van mijn dierenarts).  Dat heeft als voordeel dat ik in geval van nood onze hond rustig de brokjes van de hond van een vriend van ons kan geven of zonodig rauw vlees kan kopen in de supermarkt. Maar ook onze hond wordt altijd blij van het eten wat in zijn bakje ligt (dat is wel anders geweest...) 

~Spike~ de teckel

5 februari 2016, 23:02 3 doggies

ik ken het niet en ken ook geen mensen die het de hond geven.. helaas

Kees

gewijzigd 5 februari 2016, 23:09 3 doggies
" wat vinden jullie van platinum? "

 Platinum ziet er goed uit, maar ken t niet.

 

Zelf geef ik Wolfsblut Blackbird, gecombineerd met Rodi compleet.

 

Taste of the wild ging ook goed, maar vonden ze niet lekker.

 

Dog Lovers Gold is ook ok, de graanvrije variant.

 

Gewoon uitproberen wat je hond leker vindt en waar ze t goed op doet.

judith

6 februari 2016, 10:05 3 doggies

Ik voer lupo wellance

Na vele brokken te hebben geprobeerd (orijen, taste of the wild, acana) is dit dé brok voor Jayla. Eindelijk een mooie glanzende vacht en stevige drolletjes.

celeste & nugga schreef het onderwerp

6 februari 2016, 18:33

danku allemaal! Heb nu Platinum besteld en hopen dat ze het lekker vindt 

celeste & nugga schreef het onderwerp

12 februari 2016, 10:42

ben net overgeschakeld op platinum en nugga is er gek van!

Lees ook

^