Duitse dog x Pitbull (of Amstaff) kruisingen gezocht

69 reacties · pagina 3 van 3

Daven

1 september 2015, 23:57
" Ff een serieuze vraag: Hoe oud ben je TS? "

 

Waar slaat dit nu weer op

Wilma en Dobby (RIP)

2 september 2015, 00:33

Hee... gekke groene dingetjes in berichtjes. Wa's dat dan weer?

Martine

2 september 2015, 08:12
" Hee... gekke groene dingetjes in berichtjes. Wa's dat dan weer? "

 Welke groene dingetjes?  Zie je spoken?

Mickgoedgekeurde fokker

2 september 2015, 10:13
Ik denk dat niemand houd van een discussie. Ik niet in ieder geval. Een praatje maken prima. Mijn bericht vertelde duidelijk wat ik zocht. Geen discussie. Ik zocht foto's! Dat lijkt me toch niet zo lastig.

"
Ik denk vanwege zijn grote, ik heb totaal geen ervaring met fokken.Ik zou verwachten dat omdat de DD zo groot, lomp en robuust is dat dit het meeste wel zou overtreffen. Ik denk dat ik  (kan het beestje dan ook niks aan doen) dat je een mismaakt beeld krijgt.  Lange smalle neus, Lange oren, Lang lijf... zeker niet in proporties. Maar toch ben ik nieuwsgierig hoe dit er uit komt te zien. "

 

Daar ga je de mist in! Ik vind het heerlijk om een discussie te hebben. Vooral omdat ik daarmee geprikkeld word om verder te denken en nieuwe inzichten op te doen of om manieren te vinden om mijn visie over te brengen. Er is niets mis met een stevige/pittig discussie en wat kleine plaagstootjes kan ik juist wel waarderen. Vreemde mensen heb je op de wereld he

 

Bij het fokken zijn de genen van belang, de grote van de hond zit in de genen vastgelegd en bij een combi van 2 verschillende rassen zullen de genen die het sterkst zijn vastgelegd de doorslag geven. Hierin speelt de mate van inteelt % een grote rol. Even heel kort door de bocht, hoe hoger het inteelt % hoe groter de kans is dat die genen bij een combi de overhand zullen nemen. Daarnaast zal er ook een mix ontstaan van de genen en is het geheel, maar heel erg moeilijk voorspelbaar. Ook zul je grote kans hebben dat je veel variatie in je nest gaat krijgen, niet alleen in uiterlijk maar ook in karakter. Genetica is en blijft bijzonder lastig, maar wel heel erg leuk om je erin te verdiepen.

Mickgoedgekeurde fokker

2 september 2015, 10:26
" Hee... gekke groene dingetjes in berichtjes. Wa's dat dan weer? "

 

Ja vreemd ik zie ze ook.... wat het is geen idee??

R.E.Rosenblatt

2 september 2015, 11:48

Op dit forum durf ik al niets meer te vragen. Iedereen valt over je heen. Heb je geen foto's van de gevraagde kruising? Waarom dan toch ( negatieve) reacties? 

Laten we het gezellig houden. Goede raad graag, maar meteen al katten? Waarom? We weten toch wel dat iedereen het beter weet????

Mickgoedgekeurde fokker

2 september 2015, 12:30
" Op dit forum durf ik al niets meer te vragen. Iedereen valt over je heen. Heb je geen foto's van de gevraagde kruising? Waarom dan toch ( negatieve) reacties? 
Laten we het gezellig houden. Goede raad graag, maar meteen al katten? Waarom? We weten toch wel dat iedereen het beter weet???? "

 Bedankt voor deze zeer interessante bijdrage!

Daven

2 september 2015, 16:04
" Op dit forum durf ik al niets meer te vragen. 
 
Heb je geen foto's van de gevraagde kruising? Waarom dan toch ( negatieve) reacties? 
Laten we het gezellig houden. Goede raad graag, maar meteen al katten? Waarom?
We weten toch wel dat iedereen het beter weet???? "

 Niets meer durven te vragen  lol

Roosje

2 september 2015, 18:14

^