abnormale zwelling aan de penis

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel dribbeldribbel

Ik heb een pup van 8 mnd een reutje
hj heeft regelmatig last van een abnormale zwelling aan de kop van zijn penis die zwelling gaat niet vanzelf weg en moet voorzichtig terug geduwd worden met de hand . .Soms gaat dat snel en soms moeten we ervoor naar de dierenarts voor plaatselijke verdoving . weet iemand hoe dit kan , de huid eromheen is ruim genoeg maar we denken erover om het toch te laten verwijden. wie kent dit of heeft hier ervaring mee.Het is niet de normale zwelling die reuen hebben bij bv de dekking

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over " abnormale zwelling aan de penis" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel ......goedgekeurde fokker

honden foto van ...

Heeft de Da je hier niet verder over geinformeerd?

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

dat is mijn vraag ook, de dierenarts geen informatie verder gegeven ?

honden page profiel Veronique, Hugo, Jay-Dee & MandyVeronique, Hugo, Jay-Dee & Mandygoedgekeurde fokker

honden foto van Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandy

Als je er voor naar de DA moet om via plaatselijk verdoving terug op de plek te krijgen, dan kijkt de DA er toch ook naar lijkt mij.
Wat zei hij dat het was dan en hoe het kwam???

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Is het geen voorhuidontsteking?

honden page profiel dribbeldribbel

JUawel ,maar da had dit ook niet eerder zo gezien . De beste methode is om de hond te castreren , zodat hij niet zo snel opgewonden raakt. Dit is inmiddels gebeurt maar heeft totaal niet geholpen . Het gebeurt nu nog vaker ca 5/6 keer per week,dus nu moet de schacht wijder gemaakt worden. en dat gebeurt morgen .

honden page profiel dribbeldribbel

inmiddels is marley voor de tweede keer geopereerd en is zijn schacht een paar millimeter wijder gemaakt .
daarna geen problemen meer gehad met marley.
Castratie heeft gelukkig geen gevolgen voor zijn karakter , hij is nog net zo gek en druk als voor de operatiwe.

honden page profiel JapjesJapjes

honden foto van Japjes

gelukkig is alles goed gekomen :-D

honden page profiel BiankaBiankagoedgekeurde fokker

honden foto van Bianka

ze hadden beter eerst de verwijding moeten doen, vaak is dit de oplossing voor dit probleem, jonge reuen hebben hier vaak last van, is een zeer irri probleem maar niet gevaarlijk (die extra zwelling komt door ophoping van bloed naar de penis, dat niet meer terug kan door het vernaude voorhuid). Die casteratie had verkomen kunnen worden, hopenlijk blijft hij nu niet in zijn puppy gedrag steken, en hij niet meer volwassen wordt.

ik heb gelukkig een heel handig boek waar dit soort dingen in staan, vandaar dat ik wist waar jij het over had.

Groetjes Bianka

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over " abnormale zwelling aan de penis" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Agressie
^