Fotohoekje

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Soms wel eens leuk om een foto er even uit te lichten voor een klein verhaaltje erbij...

Dit is Christo's hobby. Sommige honden vinden het leuk om uit het raam te kijken. Christo vindt het leuk zijn kop door het katteluikje te steken. Hij houdt dat rustig een half uurtje nog vol ook.

De kat vindt het wat minder;-)




Hebben jullie nog van dit soort typische houdingen/gewoontes op de gevoelige plaat vastgelegd?

Deze foto staat op www.photobucket.com - daar kun je je foto's gratis bewerken en delen met anderen. Vervolgens kopiëer je de link die bij IMG Code - Forums & Bulletin Boards staat en voilá!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Fotohoekje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel DeniseDenise 3 doggies

honden foto van Denise

@ Linda: Haha leuk is dat, is dat ook echt jou hond die zo door het raampje kijkt daar?



Ik hoop dat mijn foto te zien is hierboven. Chica vind het nogal geweldig als ze af en toe in haar mandje ligt om dan de meeste vreemde posities in haar slaap aan te nemen! Maar of dat nou ook lekker ligt?

honden page profiel mariaamariaa 3 doggies

honden foto van mariaa


haha...buck steekt ook altijd zijn kop door het kattenluik O-) .
zijn hoofd past er precies doorheen! binnen zie je dan zijn zwarte lijf&kont en van buiten zie dan alleen zijn koppie:-D
ook in de tuin hebben we in de poort een gat zitten waar de katten doorheen gaan,natuurlijk steekt hij ook hiet zijn kop door ...zo kan hij altijd alles in de gate houden ;-)

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Hoi Mariaa,

Bedoel je dit :-D :



Het enige wat ik nog een keer moet kieken is hoe het er van de andere kant uitziet.

Het katteluikje zit naast de voordeur. Kom je thuis, zie je zo'n zwarte neus door het luikje heen steken van 'ben je daar eindelijk!'

groetjes,

Linda.

honden page profiel Joey-DancerJoey-Dancer 2 doggies

honden foto van Joey-Dancer

Hoi Linda,

Geweldig die foto's, echt heel leuk.

Ik heb geen kat dus ook geen luik.

Joey staat met z'n voorpoten weleens op de vensterbank, maar helaas hier heb ik nog geen foto van maar het is wel een leuk idee van je.

Ik moet dat toestel gewoon is wat vaker pakken,
Ik heb zo vaak van die momenten dat ik denk verdubbeltje weer niet bij me.

Groetjes, een poot van Joey,

Cella.

O-) O-)

honden page profiel joke&taatjoke&taat 2 doggies

honden foto van joke&taat

Hoi linda
lEUK ZEG IK HEB OOK WEL EEN FOTO VAN TAAT DIE ZIT DE HELE DAG MET HAAR KOP OP DE VENSTERBANK MAAR IK KRIJG HEM NATUURLIJK WEER NIET OP DIT TOPIC GEZET JAMMER
GROETJES JOKE EN TAAT

honden page profiel 2 doggies

Geen foto helaas, maar dat gaat ook een beetje moeilijk als je aan het autorijden bent...
Onze Jazz heeft een speciaal autozitje wat bevestigd zit aan de voorstoel. Leuk ding...onderin een vak voor hondenspulletjes en bovenop de 'bak' waarin Jazz kan zitten. Hij wordt erin vastgezet met een riem. Hij zit dus hoog en kan alles zien wat hij wil zien...
Nu ligt hij daarin met z'n elleboogje op de rand, zoals wij met één arm op de raampost kunnen leunen. Heel relaxt, 't is een komisch gezicht. Soms aan de linkerkant, zodat hij dichter bij mij zit en soms rechts leunend met dat elleboogje zodat hij naar buiten kan kijken wat daar nou weer aan de hand is.
Eigenwijze Jazz...

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Hoi Joke,

Surf maar eens naar www.photobucket.com en kijk eens op die site. Het is wel in het Engels, maar my album, upload en save is alles wat je hoeft te weten.

Laat me maar weten en ik leg het uit ;-) ,

we kunnen natuurlijk niet te veel van jouw mooie Taat-foto's gaan missen!

groetjes,

Linda.

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

@Cella - als ik het fototoestel in huis pak, kijkt Aidan verstoord op en maakt dat hij wegkomt. Die flits is hij helemaal niet gecharmeerd van!

@Martie - ik heb met gevaar voor eigen leven wel eens een foto gemaakt via de achteruitkijkspiegel. Hebben ze niet eens door dat je fotografeert. Ideetje? Hou het wel veilig hoor!

@Denise - die slaaphouding kan ik uittekenen. Christo lag altijd zo in de bench. Het enige wat ik mis zijn de kroonjuwelen die hij dan tentoonstelde ;-) .

groetjes,

Linda.

honden page profiel DeniseDenise 3 doggies

honden foto van Denise

@ Linda: Haha leuk he als ze zo lekker kunnen liggen? Soms ligt Chica weleens met haar achterlijf in de mand en haar voorlijf zakt dan steeds verder uit de mand tot ze op de grond ligt. Haha.

Groetjes Denise

honden page profiel joke&taatjoke&taat 3 doggies

honden foto van joke&taat


nou deze dan

honden page profiel joke&taatjoke&taat 3 doggies

honden foto van joke&taat

he he gelukt dank je wel linda dit gaan we vaker doen
groetjes joke en taat

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Hoi Joke,

Wat een leuke foto van Taat! Ja, Christo doet dit ook - kop op de vensterbank en dan naar buiten kijken!

groetjes,

Linda.

honden page profiel AnitaAnita 3 doggies

honden foto van Anita

Als pup was ik Spike een keer kwijt.... :-D

honden page profiel hondengek , renyhondengek , reny 3 doggies

honden foto van hondengek , reny

:-D haha heerlijke foto is dat

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Ik vind hem ook heel erg leuk. Het was hem even te druk zeker?

Die foto met hem op de scooter kon ik niet vinden bij je profiel, klopt dat?

honden page profiel AnitaAnita 3 doggies

honden foto van Anita

Spike wist plekjes te vinden, waar je hem niet verwachtte...
* Linda - Ja, hij ging als pup al lekker zijn eigen gang, lekker rustig ergens liggen maffen!
En ik kan de foto wel zien, kijk nog maar effe....
vanaf 3 maanden ging hij al mee,lekker naar het bos, en 1 keer in nood naar de DA. Hij kijkt dan geheel in Spikes stijl, heeeel eigenwijs om het hoekje van de scooter, zodat hij niks leuks mist onderweg... :-D

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

OK - ik zie hem nu staan. Leuke foto! Zou ik met die van mij niet durven doen, die springen er geheid af als ze alleen maar een kat zien om achteraan te jagen!

Die foto van hoe hij erbij ligt zgn na een biertje vind ik erg leuk!

honden page profiel AnitaAnita 3 doggies

honden foto van Anita

Linda-ik ben blij met deze topic van jouw, want ineens ging er bij mij een lampje branden dat ik ook nog foto's op Photobucket heb staan...dus ik zal nog een paar foto's toevoegen.

Spike op de scooter- ik heb de lijn om het stuur vast, met mijn haqnd erop zodat hij niet kan springen. 1 van de eerste keren dat ik hem mee nam op de scooter wilde hij eraf springen achter een duif aan...1 duidelijke kreet van mij, lees gebulder :-D en daarna heeft hij het nooit meer geprobeerd.
We hebben geen auto, dus dan vind ik het af en toe een uitkomst. Ik rijd langzaam en ook al heb ik voorrang, ik kijk eerst of het wel gegeven wordt.
Sommige mensen kijken ons na, lachend omdat ze het niet kennen.
Kennen jullie het ook wel?

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre** 3 doggies

honden foto van    Ilja & ***Sterre**


Hahahahha.... wat een leuke topic... ;-)

Leuk dat geplak en geknutsel...
Weet niet of ik het goed doe...

Wel weer een leuke aanvulling op de site..
Die webmaster is een slimmerd hoor...
Al die verwennerij voor ons dames en heren...

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre** 3 doggies

honden foto van    Ilja & ***Sterre**


Jammer fout :'(

Hellup!!!!! :'(

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Hoi Ilja,

Als je een foto geupload hebt, en je selecteert die foto met je cursor, dan verschijnt er een tabelletje met vier codes:

Email & IM
Direct link
HTML code
IMG code

Je moet de laatste hebben. Zet je cursor op die code, willekeurig waar, maakt niet uit, en dubbelklik. Links verschijnt er de melding 'copied'. En dan kun je de foto plakken in je berichtje.

groetjes,

Linda.

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Christo is nu erg benieuwd of je het snapt :-D :

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre** 3 doggies

honden foto van    Ilja & ***Sterre**


Hahahahha....

Hoe is het mogelijk??

Ik zat je net een PBtje te maken :-D met deze vraag...

Thanx ! X

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre** 3 doggies

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Hoi Ilja,

Tien met een griffel voor de poging;-)! Ik probeerde zonet jouw code te repareren, en toen kreeg ik ditzelfde.

Hier is een pas bewerkte foto van Aidan:



en hier is de code die ik zojuist heb gebruikt, zonder de eerste hekjes:

IMG]http://i361.photobucket.com/albums/oo59/rga100/DSC00207-1-2-1.jpg[/IMG

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre** 3 doggies

honden foto van    Ilja & ***Sterre**


Hoi Linda,

Ik geloof dat ik het al snap


Die ene fot die mislukt is is bewerkt im m'n fotoprogramma op de één of andere manier gaat dat niet...

Ik heb even een poosje de fotolinken van jouw en de mijne met elkaar zitten te vergelijken....
Geloof dat ik het nu snap
Maar wat die ik met Img boven de topic..? Moet ik daar dan op klikken of is dit slechts een aanwijzen dat je foto kunt plaatsen via bv. photoB.??

Of moet ik Img ergens plaatsen om de foto op die plek geplaatst te krijgen...?

Ik lees het, nog even wat foto's er bij plaatsen in de bucket ;-)

ga het zo nog eens proberen nadat ik jou weer gelezen heb... Alvast bedankt! X


honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre** 3 doggies

honden foto van    Ilja & ***Sterre**



Op goed geluk X

Hoop dat tie nu goed gaat...:-)

Anders verklaar ik mijzelf tot écht blond... :-D :(



http://s426.photobucket.com/albums/pp345/sterre_2008photobucket/?action=tageditmany

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Dat is zodat je nu de codes met elkaar kunt vergelijken - als ik de hekjes niet had weggehaald, hadden er twee posters gestaan, vandaar. In jouw code staat geen .jpg - zou dat het zijn?

Ik heb je inmiddels ook even een pb'tje gestuurd, dan kun je met één van mijn foto's wat uitproberen :-D .

groetjes,

Linda.

honden page profiel LindaLinda

honden foto van Linda

Oh, voor de duidelijkheid, ik doe niets met de Img knop die hier boven plaats een reactie staat. Net zoals je een link naar een website gewoon hier plakt, plak ik de Img code die op de Photobucket site staat.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Fotohoekje" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 4 12 3 4
Volgende forumvraag: Rode peper
^