ik heb altijd de chip adressen en mijn naame veranderd hoor, nog nooit heeft de vorige eigenaar dat gedaan.
omdat ik de naam van lisa veranderde kreeg ik wel een mailtje van de NDG hoe de vork in de steel zat. de rest van de honden hielden dezelfde naam en kon ik zonder vragen gewoon zo overzetten.
een chip is geen eigendomsbewijs. het paspoort wel.
en al kan je aantonen dan de hond vorig jaar naar de dierenarts is geweest en dat jij voedsel hebt gekocht e.d. je moet wel zorgen dat die data's na het getekende briefje zijn lijkt me.
ik heb in bijna dezelfde situatie gezeten, ik had een dumpert hier en ineens wilde de eigenaar haar terug, hondje kwam als een bak ellende binnen, politie gebeld maar ja hun zijn de eigenaren zoals op het paspoort stond, chip op hun naam en aankoopbon (krijg je blijkbaar toch wel bij dierenwinkels) gelukkig is het hondje daarna wel weer herplaatst maar feit was dat ik niks kon doen hiertegen.


Reageren