Uitvallen naar mannen HELP.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Varro Valentino vd BernissenhofVarro Valentino vd Bernissenhof

honden foto van Varro Valentino vd Bernissenhof

Hoi allemaal

Wie kan mij een tip geven.

Zoals jullie weten hebben wij een witje die nogal een slechte start heeft gehad als pup.
Het ging allemaal heel erg goed, veel overwonnen en echt een hele lieve hond,zeker voor vrouwen en (kleine)kinderen
Nu is hij een jaar en 1 ding krijg ik buiten niet onder de knie.
Lucky blijft uitvallen naar mannen en is dan bijna niet te bedaren.
Heb zelfs een snuitje gekocht om hem nog beter in de hand te houden.
Vooral mannen die een pet,hoed of jas met capisions dragen zijn echt de klos.
IK baal er best wel van omdat ik weet hoe het komt maar de tegen party niet.
Er heeft er zelfs al een gezegt dat het een vals kreng is en als hij het nog eens doet, hij er een melding van maakt dat het een valsehond is.
Ik probeer dan uit te leggen wat hem is over komen, maar daar is geen begrip voor of altans heel weinig.
hebben jullie nog een tip.
Groetje's Monique.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Uitvallen naar mannen HELP." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden foto van *~Maartje & Mila~* ( v.a. 9-2 geen actief lid meer )

Jee wat lastig!

Onze vorige heidewachtel had angst voor grote mensen. Die beet ie dan in de kuit, heel sneaky.
Ws had ie bij de vorige eigenaar ook iets meegemaakt.

Heb je er mee getraind? Ik zou het eens op een hondenschool vragen of ze met je willen oefenen.
Dat er bijv. mannen langskomen die een positieve inbreng gaan hebben zodat je hond gaat snappen dat mannen heeeel leuk zijn.

En als je zelf een hoed en lange jas aan doet? Vind ie dat ook eng?

honden page profiel Varro Valentino vd BernissenhofVarro Valentino vd Bernissenhof

honden foto van Varro Valentino vd Bernissenhof

hoi Maartje en Mila

Nee bij ons heeft hij dat niet, ik weet ook niet echt wat hem bezielt.
Hij doet het alleen als hij met mij en mijn dochtertje buiten is.Bij mijn man doet hij dit soort dingen niet.

Gek He.

Grtje's monique

honden foto van *~Maartje & Mila~* ( v.a. 9-2 geen actief lid meer )

Ja, inderdaad.
Zijn jullie de eerste eigenaar? Of kan die bij een ander wat naars hebben meegemaakt. Dat lijkt me namelijk het meest logische als ik dat zo lees.

Gedragstherapie ( kun je vragen bij hondenschool ) heeft al vele honden met gedragsproblemen geholpen. Misschien kun je dat eens proberen?

honden page profiel sorayasoraya 3 doggies

honden foto van soraya

Hoi,

Wat sneu voor je hond dat hij rot start heeft gehad.

Mischien even bellen naar een hondenschool in de buurt,om te kijken of ze ook methodes hebben om dit gedrag eruit te krijgen,door mannen op een veld te zetten met al die "rare" uiterlijkheden,en hem een koekje geven of iets HEEL lekkers.(of zelf alle mannen uit je familie optrommelen en "aankleden")Wie weet.

En ik zou me vooral niks aantrekken van die man die geen begrip heeft,zolang jou hond hem niet (kan) bijt(en),is er niks waarvoor de politie zou komen.

En misschien heeft hij het idee dat hij jou moet beschermen.Ik vraag me dan af of dit komt doordat hij denkt dat hij de roedelleider is als hij met jou loopt.Doet hij dit ook met jou man/vriend?


Groetjes Soraya&Mila.

honden foto van *~Maartje & Mila~* ( v.a. 9-2 geen actief lid meer )

Ja wat Soraya zegt kan ook:
zelf gaan oefenen. Mannen die die net zo goed kent langs laten lopen en hem iets heeeel lekkers geven.
En dan lekker vaak doen!

Mannen met m laten spelen enz. Neem er de tijd voor. Niet alleen langs mekaar heenlopen. Laat hem maar ontdekken dat die mannen niks kwaads in de zin hebben.

honden foto van *~Maartje & Mila~* ( v.a. 9-2 geen actief lid meer )

Mannen die die net zo goed kent, moet zijn:

Mannen die die NIET zo goed kent

honden page profiel sorayasoraya 3 doggies

honden foto van soraya

Grappig mijn vragen zijn al beantwoord.


Het is dus toch beschermen.Jij moet denk ik meer hem de roedel regels weer scherp aan halen.

*Jij eerst eten
*jij eerst de deur uit,dan hij pas.
*niet aaien als hij zelf komt voor een aai.
*roepen,laten zitten en dan aaien(dan heeft hij iets gedaan voor zijn aai,en komt omdat jij dat wilt als alpha)
* niet op de bank/bed.
*niet op schoot laten liggen.
*niet laten trekken.
*niet de hond de route laten bepalen.

Ik weet niet of ik alle roedel regels heb.(mensen als het er nog meer zijn:Help)

En voer deze regels consequent uit.

Groetjes Soraya&Mila.

honden page profiel Varro Valentino vd BernissenhofVarro Valentino vd Bernissenhof

honden foto van Varro Valentino vd Bernissenhof

Hoi Meiden

Ja daar heb ik ook al aan gedacht en inderdaad maartje heeft lucky heel veel meegemaakt in de eerste 8 weken die hij bij zijn vorige baas was.
Hij is vreselijk geslagen met de riem door deze man.Hij had littekens en piste in het begin van angst om alles.
We hebben hem van Martplaats afgehaalt.
Hij heeft echt al heel veel overwonnen wat we heel erg knap vinden en ik hoop dan ook dat we dit ook onder de knie zullen krijgen.
Het is wel zo'n wereldhond een echte kroelkip.
En we hopen dat hij dat straks voor iedereen wilt zijn.
We vinden het vreselijk dat hij nu een stempel op z'n kop heeft van valsheid.

honden page profiel sorayasoraya 3 doggies

honden foto van soraya

Ik heb er nog een paar:

* met spelen bepaal jij wanneer het spel begint en eindigd en jij wint altijd(het speeltje)
*Hij gaat opzij voor jou in huis als jij aan komt lopen,jij loopt niet om hem heen.Ook als hij ligt te slapen op een onhandige plek,in zijn mand of bench kan hij rustig slapen.



Je kan ook even googelen: Roedel Regels.


Groetjes Soraya&Mila.


(haha al die MIla's)

honden page profiel sorayasoraya 3 doggies

honden foto van soraya

En hij is nu ook net 1 jaar geworden toch?
Dan is hij ook nog aan het puberen en gaat dan verder in zijn gedrag.Uitproberen.

Wat zielig voor Lucky dat hij zo is mishandeld door die walgelijke man.Tja als ik het zou meemaken zou ik ook niks meer willen weten van mannen......Dus dat hij al zo'n blije hond is ,is al heel wat.

Dikke knuf voor Lucky

honden page profiel Varro Valentino vd BernissenhofVarro Valentino vd Bernissenhof

honden foto van Varro Valentino vd Bernissenhof

Een lik terug van Lucky Soraya :-D
Ja hij is ook al heel erg op de goedeweg, ene ik zal zeker jullie tips terhanden nemen.
Joh helemaal geen erg in pubergedrag bedoel ik.
Want dit gedrag is inderdaad pas van de laatste weken.
En wat de roedel betreft...misschien moet ik onze ouwe eens meenemen, want hij staat boven de andere drie.

Grtje's monique

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Angela • Bodhi

Ik denk zelf ook dat hij jullie wil beschermen, want bij je man doet hij het niet. Dit lijkt me heel complex gedrag, dus ik zou er toch een specialist bij halen die werkt met kalmerende signalen en positieve trainingsmethoden. Het is lastig om zo vanaf hier tips te geven, behalve aandachtsoefeningen als je een man ziet. Even omdraaien, hond je aan laten kijken of commandootje laten doen of even spelen met een flostouwtje... en als de man voorbij is gelopen, dan je weg weer vervolgen. Misschien ook eens een man met een hoed op van een hele grote afstand laten lopen. En dan de afstand steeds verkleinen, als de hond relaxed is. Als hij stress laat zien, de afstand weer vergroten. Alles stap voor stap, in een langzaam tempo. Arm ding, geslagen met een riem :'(. Heel goed dat hij al zover is gekomen bij jullie hoor, daar mag je ook trots op zijn... Ook al speelt dit dan nog... Dat is ook zo'n groot trauma, dat het misschien wel altijd een gevoelig punt bij hem blijft. Zeker angst is er lastig uit te trainen soms.

honden page profiel DobryDobrygoedgekeurde fokker

honden foto van Dobry

Wat erg dat je hond dit allemaal heeft mee moeten maken en eigenlijk geen wonder dat hij zo reageert dan.
Lola deed dit in het begin ook, wat bij haar hielp was haar goed leren naast te lopen,en niet een eindje voor me, ik hield dan de riem met twee handen vast zodat ik stevig in mn schoenen stond en dan stevig doorstappend langs die enge man lopen alsof het heel gewoon is. :-)
Ik had het idee dat het idd angst is en dat het naast mij lopen haar wat bescherming bood.

Twee weken geleden kwam er op een smal stuk pad weer een man aan met pet op en ze liep aan een lange losse riem voor mij uit. En ja ineens deed ze het weer en ik denk dat het komt doordat ik haar voor me had laten lopen en niet naast zodat ze daar de kans niet voor gekregen zou hebben.

Verder als ze los loopt roep ik haar altijd bij me als er iemand aan komt, dat gaat ook goed, ze heeft dan alleen oog voor het lekkers.

Dit is alleen een ervaring van mij, maar misschien werkt het voor jullie ook, te proberen is het.

honden page profiel Samantha&ChicoSamantha&Chico

honden foto van Samantha&Chico

Hoi monique!

Vervelend! Want wij hebben het probleem ook alleen is het bij ons niet alleen maar met capisions enz. Bijna naar alle mannen. Wij denken dat het met dominantie te maken heeft, chico is toch redelijk dominant. Maar zoals je al laat merken ze heeft geen goeie start gehad misschien heeft daar toch wel mee te maken.
Misschien kan je op training gaan? Want ik begrijp dat het heel vervelend is als mensen denken dat je je hond niet in de hand hebt!
Nou succes ermee.. en hou op ons de hoogte! :-)

honden foto van *~Maartje & Mila~* ( v.a. 9-2 geen actief lid meer )

Ach ach, die arme hond. Waarom doet zo'n man dat he?
Das dus een flink trauma.

Ik zou doen wat je hierboven is geadviseerd, kan in in=eder geval nooit kwaad.

Succes!

honden page profiel Jacko1Jacko1

honden foto van Jacko1

Ik wil hier ook iets aan toevoegen. Als je hond uitvalt naar iemand, dan schrikt die persoon en reageert zoals je beschrijft. Ga dan niet in discussie, want daar wordt je hond nog meer onzeker van, want die voelt die vijandige houding. Als het weer gebeurt, je hond tot de orde roepen en gewoon doorlopen. Die andere persoon ziet dan dat je er iets aan doet en zal dan niet vijandig reageren, hetgeen beter voor je hond is.

honden page profiel    Ilja & ***Sterre** Ilja & ***Sterre**

honden foto van    Ilja & ***Sterre**

Hoi,

Dit is niet een probleem om lichtzinnig mee om te gaan..

Nu zijn het misschien nog mannen..
Het kan zijn dat ze het ook gaat linken naar jonge mannen, grotere kinderen en dan uiteindelijk naar kleine kinderen.. :'(

Ik advizeer je naar een goedegedragsth. te gaan..
Kost misschien evn wat geld maar dan heb je strask wel een hond die te vertrouwen is..
ze is jong..
Je wilt niet 12 jaar met kromme tenen lopen omdat er een man/jongen/kind.. aankomt..

Ik denk dat het prima op te lossen is met de juiste insteek, ondersteuning en aanwijzingen..

Succes, lieve groet, Ilja

honden page profiel mischa, esha & fitziemischa, esha & fitzie

honden foto van mischa, esha & fitzie

Ik sluit me aan bij Ilja; op zoek naar een goede gedragstherapeut. Angstagressie is een serieus probleem wat van kwaad tot erger gaat als het onbehandeld blijft of de verkeerde aanpak wordt toegepast.

Heel veel succes,
Mischa

honden page profiel EstherEsther

honden foto van Esther

Ik sluit me ook aan bij Ilja.

Dit is te heftig om via een forum op te gaan lossen.

Veel succes met dit alles.

Groetjes van Esther

honden page profiel ben niet meer actief helaasben niet meer actief helaas

honden foto van ben niet meer actief helaas

hoi je zegt vooral bij mensen met een pet toch
ik weet niet wat dit is maar dat doen veel honden zonder enig ervaring ermee
mijn stafford viel uit naar mensen met petjes helmen en hoofddoekjes man of vrouw hij vond het gewoon niets
een keer deed mn broertje gek en deed zn haar met gel helemaal naar voren streijken hij kwam uit de keuken en ziggy ging helemaal door het dolle heen bleef maar blaffen en ging opeens ook grommen en dreigen toen ging mn broertje de keuken in deed zn haar normaal en hij lag weer bij hem op schoot
bepaae dingen vinden ze gewoon eng of raar en ze weten niet of dat vijandelijk angstig of normaal is
het mooiste zou zijn oefenen met iemand met een pet en dan het liefst met vers vlees daar zwichten ze wel voor gewoon oefenen en met verschillende personen n evt ook met helm
dat deed ik en het heeft echt geholpen helaas nooit voor de hoofddoekjes dat snapte ik echt niet

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Uitvallen naar mannen HELP." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^