Evie en ik lagen net op bed en ik was haar aan het knuffelen ik gaf haar zeg maar een kus op haar wang en ineens hapt ze in mijn gezicht. Geen verwondingen ofzo maar ik voelde haar tanden wel echt duidelijk. Ik heb haar toen weg gestuurd. Ze liep weg met een schuldige blik in haar ogen en de oortjes naar achter.
ik kan normaal alles doen bij haar zonder dat ze er iets om geeft als ik zeg Evie knuffelen komt ze helemaal aangestormd en stort zich boven op me. Ze is echt een knuffel kont.
ik let ook altijd goed op haar lichaamstaal maar ze liet niet zien dat ze het vervelend vond toen we aan het kroelen waren.
weet iemand misschien waarom ze dit deed wat er aan de hand kan zijn?? En weet iemand hoe ik hier mee om moet gaan


Reageren






