Voor Lola,

98 reacties · pagina 3 van 4

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

13 juli 2014, 15:39 3 doggies
" Bedankt Hanne, voor de mooie foto! wat een mooie hond was het toch.
 
En iedereen bedankt voor de lieve troostende woorden.
 
  "

 

Je hebt ook echt heel mooie foto's van Lola.  Maar hoe Hanne ze uitzoekt... Ik denk niet dat ik de enige ben die hier een "goed" gevoel bij krijgt.

Petra, *Lily Jane* & Jipgoedgekeurde fokker

13 juli 2014, 21:15 3 doggies

Arina ... Lola Dit raakt me echt.

 

In gedachten bij jullie.

Liefde sterft niet, het leeft voort in een oneindig verbond.

Elly

13 juli 2014, 23:14 3 doggies

Ik lees het nu pas .... ongelooflijk !!!

Heel veel sterkte en kracht gewenst met het verlies van jullie maatje.

 

Rust zacht lieve Lola ...

Roedel van het noorderlicht

14 juli 2014, 02:06 3 doggies

Jeetje dobry ik lees het nu pas sorry :'(

Wat een verlies en wat wens ik jullie heel veel sterkte toe.
Dikke knuffel
Jaimie

B met D&A†

14 juli 2014, 07:30 3 doggies

Wat onverwachts...

Gelukkig heeft ze nog mooie jaren met jullie gehad.

 

Heel veel sterkte!

Jeroen & Lola

14 juli 2014, 08:47 3 doggies

ahh nee....wat verschrikkelijk!

ik kom woorden tekort

 

Heel veel sterkte gewenst!!

Eurasier jongen

17 juli 2014, 09:09 3 doggies

 R.I.P Lola

Heel veel sterkte gewenst met het gemis en het verdriet door het verlies van jullie meisje.

Voor altijd in jullie hart.

mieneke

19 juli 2014, 12:26 3 doggies

Heel veel sterkte! Wat een onverwacht gebeuren... 

sneeuwwitje en de dwerg

19 juli 2014, 12:36 3 doggies

Heel veel sterkte...ik ben erg verschoten dat jouw lieve Lola hier niet meer is...zo onverwachts...

team Shadow

19 juli 2014, 12:46 3 doggies

jeetje wat erg
heel veel sterkte
lieve lola rust zacht

Puk

19 juli 2014, 12:51 3 doggies

Wat een mooie tekst heb jij geschreven. Heel veel sterkte met dit verlies.

Dobrygoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

19 juli 2014, 14:16

bedankt weer voor de lieve berichtjes. Alweer twee weken zonder haar.... en ik denk steeds dat ik haar zie of hoor, doe nog automatisch voorzichtig met mijn stoel zodat ik niet ineens tegen haar aan schop omdat ze altijd bij me onder het bureau lag of achter mijn stoel.

Sanne

19 juli 2014, 14:25 3 doggies
" bedankt weer voor de lieve berichtjes. Alweer twee weken zonder haar.... en ik denk steeds dat ik haar zie of hoor, doe nog automatisch voorzichtig met mijn stoel zodat ik niet ineens tegen haar aan schop omdat ze altijd bij me onder het bureau lag of achter mijn stoel. "

 

Moeilijk hoor. Zal wel leeg zijn in huis nu. Sterkte nogmaals. 

Anita

19 juli 2014, 14:31 3 doggies

Ja Arina, heel herkenbaar wat je hierboven schrijft. Ik heb helaas al 2 keer een hond moeten laten gaan en inderdaad meende ik ze ook nog te horen of hield ik rekening met bepaalde dingen. Zo confronterend... : -  (

Ja alweer 2 weken zonder haar, geeft een wond en deze zal nu nog rauw zijn. 

Gelukkig heb je mooie herinneringen van jullie samen, maar er is nu ook gewoon nog groot verdriet. Daarom heel veel sterkte gewenst!!

T*A*R*A*, *M*A*C*† en K*Y*L*I*E*†

19 juli 2014, 18:03 3 doggies
" bedankt weer voor de lieve berichtjes. Alweer twee weken zonder haar.... en ik denk steeds dat ik haar zie of hoor, doe nog automatisch voorzichtig met mijn stoel zodat ik niet ineens tegen haar aan schop omdat ze altijd bij me onder het bureau lag of achter mijn stoel. "

 

Het doet pijn he, want na het automatisch voorzichtig doen komt telkens weer het besef dat dat niet hoefde.  Ik denk dat de meesten onder ons dat wel kennen.  Toch denk ik ook dat het bij de ene hond vaker voorkomt dan bij de andere.  Door hun persoonlijkheid kan die "aanwezigheid" erg sterk aanvoelen.  Dat bedoelde ik eigenlijk ook in m'n vorige reactie op wat Hanne plaatste.  Het voelt echt of Lola haar persoonlijkheid ervan uitstraalt en ze "levendig" aangeeft dat ze er nog is, naar je toekomt, het haar goed gaat...

 

Moeilijk uit te leggen, want eigenlijk hou ik niet echt van dat zweverig praten, maar als het zo aanvoelt dan is dat zo, dus tik ik het toch maar even in.

Dobrygoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

19 juli 2014, 20:05

ik ben ook geen zweverig type, en het zal vast gewoon een normale reaktie zijn door de schok en het verdriet, maar ik had toch al een paar kippenvelmomenten dat ik dacht dat ze er nog was, en dan die schok dat dit dus niet zo is.

 

Het begon al met die blik in haar ogen hoe ze ons aankeek in het ziekenhuis, zo lief en zacht en kalm en toch intens terwijl ze net in de ambulance was en ze autorijden haatte, en ook dierenartsen helemaal niet vertrouwde, ik zal het nooit vergeten hoe ze toen keek. Voor mij voelt het alsof ze alles wist en ons probeerde te troosten.

petra en jack

gewijzigd 19 juli 2014, 20:34 3 doggies

Met die blik van haar...en dat vertrouwen .....heb je haar kunnen laten gaan.

Machtel, Romeo en Luca +

19 juli 2014, 20:31 3 doggies

Wat vreselijk. Het einde komt altijd te vroeg. Heel veel sterkte toegewenst. Ze is voor

altijd in jullie hart. 

Wakkere husky

21 juli 2014, 13:02 3 doggies

Ach jeetje, ik had je topic helemaal gemist Dobry. Ik schrik ervan. 

Heel heel veel sterkte gewenst met het verlies van Lola. Soms gaat het zo snel en ze laten zo weinig merken vaak. Met Janouk heeft mijn man ook nog een heerlijke wandeling gemaakt, een paar dagen voor zijn dood. We konden er toen ook niet bij, dat we niet gemerkt hadden hoezeer het mis was in zijn buik. Ze laten weinig zien he, ze zijn zulke bikkels...

 

Nogmaals, sterkte! 

Sophietje **** rip Taat*****

26 juli 2014, 21:21 3 doggies

Oh Arina wat schrik ik hier van heb het topic helemaal gemist. Ik weet als geen ander wat je door maakt. Je verhaal lijkt zo vreselijk op het verhaal van Taat. Heel veel sterkte hoor

Just The Max

26 juli 2014, 21:59 3 doggies

Zo onverwachts, vreselijk gewoon.
Ze heeft een fantastisch leven gehad, er kon geen beter baasje zijn voor haar, dat ben ik zeker. Ze was een prachtige hond, echt jammer dat ze er niet meer is. Ze heeft een mooie leeftijd gehaald en is geëindigd met een mooie wandeling samen met jou.
Heel veel sterkte.

Dobrygoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

26 juli 2014, 22:56

dank jullie wel weer, alweer drie weken geleden, nog altijd lijkt ze er te zijn.

De afgelopen dagen waren moeilijk, opeens lijkt het dan echt door te dringen ze is er niet meer...maar wat heeft ze ons veel gegeven, in die zin blijft ze voor altijd, ze heeft ons toch voorgoed betoverd met wie ze was en hoe ze was. Gewoon een geweldige hond. <3

Eef en Tjibbe

29 juli 2014, 14:56 3 doggies

Lieve Arina,

Ik lees dit nu pas. Verschrikkelijk. Ik wil jullie heel veel sterkte wensen met het verlies van jullie mooie, lieve Lola.

Liefs,

Eef

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

1 augustus 2014, 13:38 3 doggies

t zijn zulke bikkels, dat ze vaak niet aangeven als ze ergens last van hebben. 

Als het aan de poten is kun je soms zien dat ze iets ontlasten maar verder inwendig, zo vaak dat ze het niet aangeven.

 

Heel erg veel sterkte met het verwerken van dit verlies, je maatje. 

^