Ervaring webshop zoofast.nl

338 reacties · pagina 11 van 12

Loesje

1 maart 2016, 14:04

De buiten plastic verpakking van mijn laatste bestelling bij Zoofast was losgescheurd en mijn bestelde hondenlijn en halsband, die met tape op een grote zak brokken waren geplakt, hadden door iemand met weinig moeite eraf gehaald kunnen worden.

Ik heb een mail met klacht gestuurd.

Ik kreeg een zeer beleefd antwoord met excuus en dat ze in de toekomst er voor zullen zorgen, dat de door mij bestelde goederen in goede orde worden afgeleverd. Voor het ongemak krijg ik 5% extra korting op mijn volgende order.

jantien

1 maart 2016, 15:17

Ik weet dat je - als je het product beter verpakt wilt hebben - daarvoor extra kunt betalen, dan gaat er een doos om, denk ik.

Bij mijn vorige bestelling had ik twee tubes tandpasta en die zaten, net zoals bij Loesje, geplakt op de zak en onder het plastic. Niet ideaal.

Was de houdbaarheid van jouw brokken wel in orde, Loes?

Anoniem (gast)

3 maart 2016, 15:21

Wat een drama die site staat er dagen/weken niet beschikbaar als dan ineens een brok weer terug beschikbaar is gaat plots de prijs op de site omhoog,Deze laat ik dus aan me voorbij gaan.

Groetjes jimmy (zinno)

Loesje

gewijzigd 3 maart 2016, 15:41

@Jantien

De houdbaarheidsdatum was in orde; dat controleer ik bij elke nieuwe zak. Kan de datum niet meer vinden op de zak, stond waarschijnlijk op de strook, die ik afknipte om de zak te openen.

Deze keer had ik Acana Adult brokken besteld. De ontlasting van Casper is niet mooi; te dun. Volgende keer toch weer Taste of the Wild brokken.

Edit; Zoofast heeft momenteel zo weinig soorten van TotW. Als dit nog zo is als ik weer brokken moet bestellen, kan het zijn dat ik elders ga bestellen. Prijsverschil is bovendien miniem geworden in vergelijking met zooplus.nl en food4pets.be

Loesje

3 maart 2016, 18:50

De laatste 6 kg. is een rekenfout.

36,09 : 6 = 6,01 per kg.

Yin, Yang & ik

4 maart 2016, 02:22

2 maal 36,09 is nog steeds meer (72,18) als de prijs vd dubbel verpakking (67,90).

jantien

18 maart 2016, 10:16

Weer tevreden met Zoofast.

Vorige week vrijdagmiddag besteld, donderdagmiddag bezorgd.

Taste of the Wild Wetlands, 6 kg, € 25,49, houdbaar tot juni 2017 (aanbieding).

Kost bij Zooplus nu € 37,99....

(Trouwens, vroeger wogen de zakken TotW 6,8 kg, nu 6 kg).

3 muisjes

21 maart 2016, 09:55

" Ik zal mijn ervaring ook nog even delen. (Ik weet dat het een oud topic is)
 
Eerste keer bestellen geen problemen gehad, behalve dat de zak voer wat vies was, maar wel tevreden vooral voor die prijs (scheelde 10 euro).
 
Afgelopen week kwam voor de tweede keer voer binnen van zoofast. De zak was ruim over datum (van aug 2015), heel vies en er zat zwarte ducktape aan de onderkant van de zak, ik denk dat de zak stuk was gegaan. Direct een mail gestuurd en kreeg erg gebrekkig antwoord, geen naam vermeld onder de mails, erg kort af en geen net Nederlands. Eerst zou ik het geld terug krijgen, toen een dag later kreeg ik opeens een mail met alleen "ik hoor het graag" en verder helemaal niks erin, ik snapte er niks van.... Dus ik weer terug mailen, blijkbaar wouden ze ineens een andere zak voer sturen van een ander merk, maar daar was ik het natuurlijk niet mee eens! Heel raar hoe ze dit hebben gedaan.... Maar goed, als het goed is krijg ik nu na een stuk of 10 mailtjes heen en weer eindelijk binnen 7 werkdagen toch mijn geld terug... Wat een gedoe met hun... Ik ga het zien...
 
Voor ons dus in elk geval de laatste keer dat wij hier bestelden, terug naar zooplus voor een paar euro meer.  "

Van het bovenstaande verhaal van mij nog steeds mijn geld niet terug gekregen. Op 29 februari zou het nog 7 dagen duren om het geld over te storten en dat is nooit gebeurt. 

Ook ging het van "gooi het voer maar weg" naar "wij willen de zak terug". 

Nog steeds zijn de mails heel kort af, geen net Nederlands en bovendien krijg ik nu geen reactie meer. 

Ik geloof dat ik mijn geld kwijt ben. 

3 muisjes

gewijzigd 22 maart 2016, 14:45

"  
Van het bovenstaande verhaal van mij nog steeds mijn geld niet terug gekregen. Op 29 februari zou het nog 7 dagen duren om het geld over te storten en dat is nooit gebeurt. 
 
Ook ging het van "gooi het voer maar weg" naar "wij willen de zak terug". 
 
Nog steeds zijn de mails heel kort af, geen net Nederlands en bovendien krijg ik nu geen reactie meer. 
 
Ik geloof dat ik mijn geld kwijt ben.  "

Inmiddels een geschil opgebracht via Paypal, gezien ik via de mail geen reactie meer ontvang. Mochten zij niet binnen twee weken hierop reageren dan zal ik dit geschil moeten laten escaleren. Paypal zal dan onderzoek laten doen om te kijken of ik mijn geld terug kan eisen.

Ik vind dit echt enorm vervelend en een heel gedoe. Het enige wat ik jullie nu kan bijbrengen over Zoofast is dat het een enorm goede webshop is met zijn scherpe prijzen zolang als goed gaat, maar als het fout gaat... Tja.... Dan wordt het erg vervelend. 

jantien

22 maart 2016, 14:54

Anouk, om risico te vermijden, bestel ik onder rembours. Dus ik betaal aan de bezorgdienst.

Het lastige daar van is, dat je dus echt zelf thuis moet zijn bij aflevering. Tot nu toe is het prima gegaan, DPD is goed te volgen en de laatste bezorging viel in het afgesproken uur.

3 muisjes

22 maart 2016, 15:04

" Anouk, om risico te vermijden, bestel ik onder rembours. Dus ik betaal aan de bezorgdienst.
Het lastige daar van is, dat je dus echt zelf thuis moet zijn bij aflevering. Tot nu toe is het prima gegaan, DPD is goed te volgen en de laatste bezorging viel in het afgesproken uur. "

Heel verstandig Jantien, maar eigenlijk mag ik op dit moment blij zijn dat ik via Paypal heb betaald. Het was namelijk zo dat de zak hondenvoer over datum was, en als ik onder rembours had besteld had ik het toch zo aangenomen en betaald zonder de zak eerst uit te pakken en te controleren. Nu via Paypal val in elk geval nog onder hun kopersgarantie, dat geeft mij nog een voet om op te staan. Desalniettemin een goede tip.  

Shadowthegolden

22 maart 2016, 15:05

paypal geeft je ook wel enige veiligheid.

Helemaal als je 'fotobewijs' hebt. In het buitenland bestellen bestel ik standaard met paypal.

Anouk als Zoofast met een week niet reageert op de eerste mail van paypal dan zou ik al escaleren, dan bepaald paypal

3 muisjes

22 maart 2016, 15:06

" paypal geeft je ook wel enige veiligheid.
Helemaal als je 'fotobewijs' hebt. In het buitenland bestellen bestel ik standaard met paypal.
 
Anouk als Zoofast met een week niet reageert op de eerste mail van paypal dan zou ik al escaleren, dan bepaald paypal "

Bedankt voor de tip, dan zal ik dat gaan doen. Fotobewijs heb ik ook inderdaad van de zak, en de mail geschiedenis is bewaard, hopelijk scheelt dat ja. 

Shadowthegolden

22 maart 2016, 16:27

"  
Bedankt voor de tip, dan zal ik dat gaan doen. Fotobewijs heb ik ook inderdaad van de zak, en de mail geschiedenis is bewaard, hopelijk scheelt dat ja.  "

 deze stap heb ik zelf in het verleden met iets anders gedaan en dan werkte goed.

Maar misschien een hele domme vraag, het is wel de tenminste houdbaar tot datum en niet de productiedatum? Dat kom je namelijk steeds vaker tegen op van alles

3 muisjes

22 maart 2016, 16:36

"  deze stap heb ik zelf in het verleden met iets anders gedaan en dan werkte goed.
 
Maar misschien een hele domme vraag, het is wel de tenminste houdbaar tot datum en niet de productiedatum? Dat kom je namelijk steeds vaker tegen op van alles "

Ja het was echt de tht datum, dat weet ik zeker.

3 muisjes

24 maart 2016, 11:52

Eindelijk mijn geld terug ontvangen. Ik had in het geschil een eis gemaakt dat mijn geld zou worden teruggestort en krijg net bericht dat zij hier akkoord mee zijn gegaan. 

Verder nooit geen bericht meer ontvangen van zoofast... 

Ik ben in elk geval blij dat ik mijn geld weer terug heb, en ga weer lekker veilig shoppen bij mijn oude vertrouwde zooPLUS 

Shadowthegolden

24 maart 2016, 16:31

top dat het eindelijk geregeld is. Nu maar weer op 'veilig' spelen.

Tjub (gast)

14 april 2016, 11:56

Hier op 1 april een zak Brit Care Adult Medium Breed 12Kg besteld (na lang wachten totdat ie beschikbaar was).  Onder rembours besteld en vandaag afgeleverd door DPD. Verpakking, dubbele folie, was niet helemaal dicht meer, maar de zak is van zichzelf al stevig.  Geen extra kosten voor het rembours gedeelte, dus voor 31,34 euro prima geregeld zo.  Scheelt 15 euro met waar ik het in Nederland haal.

Loesje

14 april 2016, 15:05

" De buiten plastic verpakking van mijn laatste bestelling bij Zoofast was losgescheurd en mijn bestelde hondenlijn en halsband, die met tape op een grote zak brokken waren geplakt, hadden door iemand met weinig moeite eraf gehaald kunnen worden.
 
Ik heb een mail met klacht gestuurd.
 
Ik kreeg een zeer beleefd antwoord met excuus en dat ze in de toekomst er voor zullen zorgen, dat de door mij bestelde goederen in goede orde worden afgeleverd. Voor het ongemak krijg ik 5% extra korting op mijn volgende order.
  "

De toegezegde korting van 5% is niet toegepast op mijn laatste bestelling. Mails gestuurd; geen enkele reactie.

Niet netjes om belofte niet na te komen en niet te reageren op e-mails.

Dik minpunt voor Zoofast!

Sjaak (gast)

30 mei 2016, 22:49

Mijn "Golden" krijgt Josera. Nou vond ik Zooplus al niet duur, maar Zoofast zit daar nog eens dik onder. Dus een jaar geleden voor het eerst daar besteld, op de gok.

Eerst flink wat irritatie: ik zou niet betaald hebben, bestelling zou geannuleerd zijn blablabla. Uiteindelijk kwam de bestelling gewoon aan.

Prijzen kloppen, hou er rekening mee dat het wel eens 2 weken kan duren voordat je het bestelde binnen krijgt. En volgens mij kost een kartonnen doos om je verpakking niks meer.

Pools bedrijf, tekst zit vol fouten, en dat maakt het op het eerste gezicht wat twijfelachtig.

Maar....niet zeuren. Haal diep adem, neem de ongemakken voor lief, en dan heb je je artikelen voor een mooie prijs

Joanna van Tunen (gast)

22 juni 2016, 18:31

Slechte ervaring 

na bijna 2 werken geen product en geen geld

Anoniem (gast)

22 juni 2016, 18:52

" Slechte ervaring 
na bijna 2 weken geen product en geen geld "
10 e-mails van hun gekregen :Team Zoofast, Office@ Zoofast, Zoofast.nl, Send Fast...... 61 euro betaald, 
ik wacht nog steeds op de bestelling
 

jantien

22 juni 2016, 19:05

Twee weken wachttijd kán gebeuren hoor. Het gaat lang niet zo snel als bij andere webshops. We zijn tegenwoordig gewend aan levering binnen 2x24 uur, maar niet bij Zoofast hoor.

Ik hoop voor je dat het goed komt!

thea

22 juni 2016, 19:48

hallo ik volg ik heb er geen ervaring mee nog niets besteld wel heel vaak bij zooplus ben daarover goed tevreden qua bestellen en afhandelingen groetjes 

Loesje

22 juni 2016, 19:53

Ik heb een bestelling bij Zoofast lopen. Hoop wel, dat deze geleverd wordt. Nu is het echt een gok; omdat ik vooruit moest betalen.

Voorheen kon je de bestelling onder rembours laten komen. Dat heb ik meerdere malen gedaan, maar bij mijn laatste bestelling was onder rembours leveren niet meer mogelijk.

Habbelbabbelgoedgekeurde fokker

22 juni 2016, 21:41

Puppybrok gekocht, was de zak gescheurd, en ik mocht de zak houden en kreeg het geld terug gestort. Ik ga geen pups brok geven wat niet dicht verpakt is.

dik tevreden over de afhandeling!

Frieda

29 juni 2016, 15:24

Ik heb een tijdlang voer en snacks besteld via de Hongaarse site (ik woon in Hongarije). Nooit problemen mee gehad. Alleen waren ze altijd erg goedkoop met hun kiloverpakkingen gedroogde pens. Maar die hebben ze al sinds oktober niet meer. Staat wel iedere keer een nieuwe verwachte datum, dat het weer leverbaar zou zijn, maar het is er dus nog steeds niet. Dus maar via Zooplus gaan bestellen. Mijn honden eten TOTW en dat scheelt nauwelijks in prijs. En mijn Havanezer blijkt wat gevoelig te zijn voor granen. En Zooplus heeft ook heel veel hondensnacks zonder granen. Ik blijf dus maar bestellen bij Zooplus.

Loesje

gewijzigd 29 juni 2016, 15:42

Frieda,

Dit topic gaat over zoofast.nl en niet zooplus.

Zoofast levert vanuit Polen en is met veel producten goedkoper.

Zoofast heeft ook een Hongaarse website http://www.zoofast.hu/

Edit; ik zie nu dat je voorheen al besteld hebt op de Hongaarse website van zoofast. 

^