Tsja, nogal heftige reacties...Die ik ook wel had verwacht op dit forum, eerlijk gezegd.
Ik heb nergens beweert dat het de schuld van de hond is, ik heb alleen gezegd dat ik de hond fout vind handelen. En tsja, dan denk ik misschien wel in mensentaal, ik ben immers ook een mens. Er zijn genoeg honden die ontsnappen of die hun erf bewaken, maar dit is een erg agressieve, en gevaarlijke manier. Nogmaals ; het jongetje had dood kunnen gaan.
Als moeder van een klein kind EN als dierenliefhebster, vind ik het dan ook terecht dat hij een spuitje heeft gekregen. Is het een leuk verhaal? Nee. Is de hond de enige schuldige ? Zeker niet. Maar dat neemt niet weg dat deze hond duidelijk te gevaarlijk is om in een normale buurt te houden..
Zoals Irene zegt: Ik heb niks tegen de hond, de hond is een product van zijn opvoeding. Zijn baasjes/de Fokker; dat zijn natuurlijk de echte schuldige.
Maargoed, neemt niet weg dat er een kind bijna is doodgebeten, en als ik dat hoor, dan ga ik inderdaad op een hele "menselijke" manier denken ja.


3 doggies



) "





