Ik heb een aantal vragen over een losloopgebied en een verzekering. Of het in het juiste topic staat, weet ik niet.
Zo'n 2 maanden geleden is mijn hond gebeten in een losloopgebied. Mijn hond zat aan een lange lijn (5 meter) en we kwamen een andere hond+eigenaar tegen die haar hond los had. Normaal gaat het altijd goed tussen die twee honden, maar haar hond dook uit het niets op mijn hond (mijn hond lag al op zijn rug) en haar hond gromde en beet. (haar hond was los, mijn hond aan de lange lijn)
Het wondje aan de lip v mijn hond hoefde niet gehecht te worden, maar wel een AB-kuur. Kosten: 70 euro. Ik ben met de rekening naar haar gegaan en zij zou het indienen bij de verzekering. Na 2 maanden gevraagd hoe het stond met de verzekering, zegt zij dat de verzekering het niet dekt omdat het een losloopgebied is? weet iemand hoe dit zit/klopt?
Toevallig hoorde ik van iemand uit mijn straat met ook een hondje dat haar hondje ook gegrepen is, door dezelfde hond en ze ook wist dat het bij een andere hond ook gebeurde door dezelfde hond.
Al is het een losloopgebied, dat wil toch niet zeggen dat je je hond zomaar los laat lopen terwijl je weet dat hij al meerdere honden gegrepen heeft?
Vorige week liep ik dezelfde ronde, maar zag haar hond en die wilde ze vast doen, hij luisterde niet en rende onze kant op, ik liep stevig door. Haar hond bleef snuffelen bij een andere hond en ik was inmiddels al de straat over gestoken, bijna hoek op, kwam die hond ons verder achterna. Ik ben voor mijn hond gestaan en uiteindelijk droop hij gelukkig af. Maar het is toch vreemd dat ik moet gaan vluchten?
Ik heb haar en meerder mensen aangesproken dat ze haar hond moet vasthouden, maar ze zegt, tis een losloopgebied (sinds 3 maanden) en ik kan hem aan de riem niet houden..


Reageren









