eerste pup in huis..

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel

hallo
ik ben astrid.
wij krijgen voor het eerst een kleine pup van 9 weken oud nu hebben we al een paar boeken door gelezen waar alleen de voorkomende tips in staan. we krijgen ook veel advies van de fokker zelf. nu is aleen nog de vraag hoe kan ik me nog better voorbereiden op de komst van oze pup??

Ze komt al op vrijdag en ik wil graag veel tips uit eigen ervaring omdat die meestal het handigst zijn en niet in de boekjes staan. we hebben ook nog vrienden met pup/honden die ook veel advies geven. Al het advies dat ik krijg print ik uit en doe ik in onze 'honden map' die we daarnaar met onze familie door lezen

groetjes astrid en een klein pootje van sita :-) :-) :-D ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "eerste pup in huis.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel wil geen lid zijnwil geen lid zijn

honden foto van wil geen lid zijn

wat leuk dat je er zo acktief mee bezig bent!! Heb je je huis al pup proof gemaakt?

honden page profiel wil geen lid zijnwil geen lid zijn

honden foto van wil geen lid zijn

en heb je al vrij geregeld? of ben je vrij? afspraken afgezegd omdat je misschien heeel erg moet gaat zijn ;-)
-slaap plek in orde
-voer in huis
-fototoestel klaar baterijen opgeladen?
-beloningsbrokjes en zakje daarvoor?
-genoeg poepzakjes
-tuin puppyproof
-Kleden weggehaald
-lekker mand klaarstaan?

als er meer te binnen schiet stuur ik het wel

honden page profiel Uma & JokerUma & Joker

honden foto van Uma & Joker

wat leuk dat je een pup krijgt :-D

veel plezier alvast (:

haha. idd een fototoestel bij de hand hebben (:
wil je foto's van je pupje plaatsen dan? ben benieuwd hoe ze eruit ziet?? :-D

honden page profiel XiBa met PrinceXiBa met Prince

honden foto van XiBa met Prince

Kei leuk :-) ben er ook benieuwd naar
Alvast succes ermee hé en geniet ervan!

honden page profiel Sandra en StevenSandra en Steven

honden foto van Sandra en Steven

steek de puppy niet lang alleen desnoods laat je je hondje in een mandje in de slaapkamer zodat het zich veilig en geborgen voelt zijn/haar eerste nachtjes ;-)

honden page profiel LynnLynn

honden foto van Lynn

Wat wordt het voor pup?
Spannend hoor!
Ik heb bij mijn pup een kruik in de bench gelegd, en hij heeft vanaf nacht 1 de hele nacht doorgeslapen zonder piepen, blaffen of janken. Misschien toeval hoor, maar misschien een tip!
Ik heb idd ook mijn huis behoorlijk puppyproof gemaakt, vloerkleed weg, kleine prullen van de grond en vooral schoenen opgeborgen ;-)
Heel veel plezier alvast!

honden page profiel Mandy & Bram.Mandy & Bram.

honden foto van Mandy & Bram.

Hai Sita,
Wat ontzettend leuk, en pup in huis!
Dat word een leuke tijd, die oh zo snel voorbij gaat! Voor je het weet worden ze alweer bijna een.. zoals die van mij! Haha! Heerlijk hoor, zo'n hondje in je huis! Je kan 'm na enkele uren al niet meer wegdenken!
Wat voor soort hondje krijg je? Liefs!

honden foto van *~Maartje & Mila~* ( v.a. 9-2 geen actief lid meer )

Hey Sita, het is je gelukt!!
Zie: al een heleboel reacties. Goed van je!!

honden page profiel Haike & AchaHaike & Acha

honden foto van Haike & Acha

Spannend zeg! Waar is de tijd van mijn Acha toen ze puppy was!

Wij hadden een speeltje meegekregen waar de geur aanhangde van het nestje, ze heeft die nog steeds!
Hebben jullie dat ook?

Als je de pup ophaalt, doe een handdoek ofzo mee, wie weet wordt hij/zij wagenziek...

Als de pup thuiskomt, doe ze eerst naar het plekje waar hij/zij mag plassen, en ga dan naar binnen, laat ze ook bekomen van al die nieuwe indrukken!

Succes :-D

honden page profiel Rexxie en LeahRexxie en Leah

honden foto van Rexxie en Leah

Gefeliciteerd met jullie aankomende pup!
Ik zie dat de meeste tips al gegeven zijn.
Heb je al een bench? Daar kan je haar een veilig plekje bieden.

Groetjes Marjan

honden page profiel LynnLynn

honden foto van Lynn

Ojaaa misschien een doosje of iets anders om haar in te doen in de auto! Ollie had de hele auto onder gepoept en gekotst op weg naar ons huis!

honden page profiel EliesElies

honden foto van Elies

He Astrid,

Gefeliciteerd met jullie pup! Erg leuk. Een hele leuke tijd, maar ook druk en vermoeiend. Maar na een paar maanden word het al beter.
Watvoor pup krijg je in huis? Dat maakt namelijk ook wel een verschil.

Enkele tips:

Als je je pup ophaald is het verstandig om een handdoek of iets anders mee te nemen voor het geval je pup wagenziek is. Het is voor je pup ook erg fijn als hij/zij en dekentje of iets anders uit het nest mee krijgt. Zo heeft hij toch een vertouwde geur, want jou omgeving is in het begin nog erg beangstigend.
Als je thuis komt kun je je pup eerst even buiten laten plassen en beloon je pup dat al uitbundig (met je stem en eventueel ook met een klein snoepje).
Zodra je pup binnen is laat hem dan rustig rondsnuffelen. Geef het maar even geen aandacht. Eerst even wennen. Voor sommige pups duurt dit wat langer als de andere. Misschien komt jou pup wel direct bij jou en kun je even met haar spelen.
Voor het zindelijk maken is het belangrijk dat je je pup ieder uur buiten zet en flink beloond als hij dan plast of poept. Ook na het slapen, spelen, eten je hond even buiten zetten om te plassen. Als je dat consequent doet dan heeft je hond zomaar door dat het de bodoeling is dat hij het buiten doet en niet in huis. Als er in huis toch perongeluk een plasje komt ruim het dan op zonder dat je hondje het ziet. Anders denkt hij misschien dat het leuk is en zal hij vaker in huis gaan plassen.
De eerste nacht is het voor je hondje fijn dat hij met jou mee naar boven gaat. Of dat je bij hem slaapt. Hij mist zijn nestbroertjes en zusjes erg en kan daarom als hij alleen is gaan janken. Een lekkere kruik (met een handdoek erom) is ook erg lekker voor je pup. Dat voelt een beetje als zijn nestbroertje/zusje want die was ook zo lekker warm. Als je je pup om bijvoorbeeld 23 uur voor het laatst hebt laten plassen kun je de wekker op 2 uur zetten en je pup dan weer meenemen om te plassen. Zo kan je elke nacht je wekker een kwartiertje later zetten, of misschien een half uurtje. Dat hangt een beetje van je hond af. Je hond zal dan gauw genoeg de nacht doorslapen. Als je hond na een paar dagen helemaal gewend is aan jullie huis kan je hem beneden laten slapen (in zijn bench of mand). De eerste nachten alleen beneden kun je misschien wachten totdat je hond slaapt en dan zachtjes naar boven sluipen. Ook het alleen slapen zal je hond moeten leren. Gaat hij toch eerst nog liggen piepen en janken, en weet je zeker dat hij niet hoeft te plassen, negeer dit dan het houd vanzelf of (dit duurt soms wel een kwartier).
Verder kun je overdag lekker veel met je hondje spelen. Neem hem overal mee heen zodat hij goed wordt gesocialiseerd. En je kunt op een cursus gaan. Dit is voor de hond heel leuk, maar voor jezelf ook en je zult er een gehoorzame hond van krijgen.
Heel veel plezier met je hondje!!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "eerste pup in huis.." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^