Hallo
Misschien de verkeerde rubriek, maar we hebben de volgende vraag.
We hebben een cocker spaniel, gekocht vanuit een gezin waar door omstandigheden te weinig tijd voor hem overbleef. Dit is trouwens onze tweede hond, de vorige is 13 jaar geworden, hebben we als pup gekregen en was dag en nacht bij ons, dus daar zijn nooit problemen mee geweest.
Het slaapkleedje van de nieuwe hond kwam bij de vorige eigenaars van boven.
Wij hebben hem de eerste nachten beneden laten slapen, waarbij hij dus jankt en aan de deuren krabt. Vinden onze buren niet zo leuk.
Nu vertelt iedereen en lezen wij overal wat anders, gewoon zo laten het went vanzelf, of meenemen naar boven.
Is het verstandig om de hond op zijn kleedje (bench) bij ons boven op de slaapkamer te laten slapen, zodat hij kan wennen, waarbij dit kleedje (of bench) dan langzaam verder richting de goede slaapplek wordt verhuisd?
Of toch gewoon beneden laten blijven slapen? en het geblaf en gejank voor lief nemen?
Ook het alleen thuis blijven moet hij nog oefenen.
Verder is het een grote lieverd die zindelijk is en goed luisterd, en we zijn dolblij met hem
groeten
andre en diana

Reageren

















