
Tijdje niet op de site geweest, toen ik mij had aangemeld heb ik alleen meegelezen met jullie volgens mij.
Lijkt me leuk om hier wat actiever te worden en daarom maar even een (nieuwe) introductie.
Trotse eigenares van Spot, dalmatier geboren 7-7-2009 en inmiddels dus alweer bijna 5 jaar oud.
Binnen een hele grote knuffelbeer, buiten soms een macho.
Begin januari zijn wij verhuisd, het baasje wist niet of hij de toekomst samen nog zag zitten dus hebben wij er een punt achter gezet. Helaas betekend dat ook dat wij een hele grote vriendin kwijt zijn, ze heet Lara en ze was van zaterdag op zondag nog bij ons op bezoek, zij is ook een dalmatiër. Ze hebben lekker gespeeld samen en toen ik stond te koken vroeg ik me af waar die twee uithingen.. even zoeken en jawel hoor ze lagen samen te slapen op mijn bed. Als er een deur op een kiertje staat krijgt Spot hem open 
Op het bed ligt een enorme donkerbruine sprei dus gelukkig was het qua haren niet zo'n probleem. Heb ze lekker laten slapen het zag er zo schattig uit.
Spot begint langzaam te wennen aan de nieuwe situatie, de eerste dagen stond hij steeds bij de deur, zovan 'Gaan we nu naar huis' en 'Ik ben er klaar voor' haha ogherm heb wel medelijden met hem, nu is hij alleen..zonder zijn grote vriendin (die is overigens 2 jaar jonger). Baasje is een beetje dom maar daar komt hij ooit wel achter, ofniet dat kan ook maar Spot en ik weten wel beter.
Zo.. ik heb mijn zegje gedaan en ga eens rondkijken op de site 
3 doggies 
Welkom terug op hp
Hier ook een dalmaatje
Hoop dat jullie snel jullie draai vinden
3 doggies 
Welkom terug en welkom voor mij hihi 
Mooi hondje jouw Spot en alles komt wel goed hoor 
3 doggies 
Welkom terug
Jammer dat Spot z,n grote vriendin Lara kwijt is:-(
En dat baasje....hoop dat ie weet wat ie mist...
3 doggies 
Mooi beestje!
Jammer dat hij zijn vriendin kwijt is, maar misschien zijn daar in de omgeving ook een aantal leuke honden om mee te spelen.
Mag ik vragen van welke fokker hij is? Turnips?

Alleen met sommige mannetjes kan hij niet overweg. Een bordercollie werd laatst helemaal bang van hem :(
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?