Frodo zit al een hele tijd op een speciale hypo-allergene brok van de dierenarts i.v.m. een vermoedelijke allergie. Voordat we permanent op deze brok gingen hebben we diverse brokken uitgeprobeerd, de één met een nog erger resultaat dan de ander. De afgelopen 3 jaar doet Frodo het op deze brok prima.
Wel krijgt hij de laatste tijd ook allerlei extratjes zonder dat hij daar een allergische reactie op krijgt dus hebben we besloten toch te kijken naar een andere brok.
Dit met name omdat de brok die we nu hebben gigantisch duur is (voor 6.5 kilo €61,50 en hier doen we een maand mee).
Ik heb net een bestelling geplaatst bij zooplus voor Taste of the Wild. En dan de vis variant. Dit omdat ik goede verhalen hoor over deze brok, graanvrij is en de vis variant omdat de brok die we nu hebben ook op basis van vis is.
Hopelijk gaat het goed op deze brok want per kilo scheelt het ons 5 euro...


Reageren
Ik kende toen Taste of the Wild e.d. niet dus ik ging lezen bij KVV. En Luca was ineens een ander hondje. Dus ik duim dat het bij Frodo ook goed loopt op de nieuwe brokjes
Weet je ook wat er zo 'speciaal' is aan die specific brokken?? Want als het alleen het feit is dat het op basis van vis is, heb je inderdaad dikke kans dat het goed gaat'






