
Er was net een topic over iemand die een thuis zocht voor een franse bull. En nu is het ineens weg. Ik baal hiervan omdat ik wel degelijk intresse heb en graag meer info wil.
Maar die persoon kan dat natuurlijk niet lezen of weten als het topic wordt verwijderd... niet zo handig dus.
Bij deze: Gast/franse bull, zou je willen rageren of registreren en dan via een privebericht contact willen zoeken met ons?
Dank u.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "topic weg van gast (franse bull)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
1 doggies 
er bestaat ook een stichting voor franse bullen die herplaatst moeten worden
dus bij deze ...mocht het nodig zijn stuur me een PB en ik geef het adres
1 doggies 
Hoi meissiej
Dit topic is verwijderd door ons team omdat herplaats honden eerst een aanvraag moeten doen bij ons team
En wij er dan naar kijken of het mag
Dit was een gast dus wij hebben geen bericht kunnen sturen omdat het een gast was
gr joke
1 doggies 
maar hij vroeg alleen maar waar die het beste aan kon kloppen voor herplaatsing. sorry vind dit een beetje jammer. plaatst iemand het niet op mp en vraagt hier advies waar je het beste kunt herplaatsen word het topic verwijderd zo stimuleer je wel verkoop op mp want die man vroeg echt niet meer dan waar kan ik het beste aankloppen!!!!!
er stond totaal geen info over die hond in!!!!

Deze bepaalde gast is al enige tijd onder meerdere namen actief op ons forum. De vraag is dus of die Franse bulldog wel bestaat. Herplaatsingen krijgen op dit forum veel aandacht, en als dat laatste nu net is waar je als gast naar op zoek bent...
Afgezien daarvan, als we toelieten dat gasten hier hun honden ter herplaatsing aanbieden, liep het hier binnen de kortste keren vol. Wel zorgen we er meestal voor, als er een herplaatsing neergezet wordt door een gast, om een standaard modteam bericht over herplaatsingen omhoog te halen zodat de gast weet wat de mogelijkheden zijn.
heej linda
niet alle gasten over 1 kam scheren
ik was het gewoon met femke eens en vond het jammer als hij gewoon om advies vroeg dat zijn topic zo snel verwijderd werd .
ter verduidelijking :Ik heb geen franse ,maar engelse bull en deze is voor geen goud te koop
groetjesssss

Misschien vergeten jullie dat de mods. ip adressen kunnen achterhalen en dus kunnen zien wie wanneer en onder welke naam reageerd..OOK van gasten maar dat vergeten veel gasten vooral...
Anoniem ik snap je verduidelijking niet goed..Ben jij degene die hem te koop had?
Zo niet snap ik de verduidelijking niet goed..?
Hallo,
Ik was die gene die INFORMATIE zocht voor de franse bullie.
Ik ben inderdaad al meerdere keren op deze site geweest.
Maar dat was al weer enige tijd geleden en wist daardoor ook niet meer welke naam ik gebruikte.
En er word nu net gedaan of ik om aandacht verlegen zit.
Beetje raar vind ik dat.
Vrienden van ons hebben die hond en zitten met een probleem waardoor de hond niet meer kan blijven.
Bij mij komt gelijk hondenpage in me op.
Maar misschien was dat niet zo een slim idee.
Omdat er dan gelijk gezegt word dat je aandacht wil.
Ik zou zelf dan eerder in me blote kont over de straat rennen.
Ik zou zelf dan eerder in me blote kont over de straat rennen
tja beetje moeilijk als je geband bent

Beste forumleden,
De laatste tijd worden we overspoeld met oproepen voor het herplaatsen van honden. Vaak betreft dit gasten of pas aangemelde forumleden. Hoewel we begrijpen dat het voor kan komen dat een hond door wat voor omstandigheid dan ook bij het eigen baasje niet meer op zijn of haar plek zit, en herplaatsing dan een goede optie kan zijn, willen we niet dat ons forum vol komt te staan met herplaatsoproepen. We hebben daarom besloten om met ingang van heden het volgende beleid in te voeren:
Alleen forumleden mogen na toestemming van het moderatorteam een oproep plaatsen tot het herplaatsen van de eigen hond of die van familie/vrienden. Dit betreft dan forumleden die al enige tijd actief zijn op ons forum, we leggen hierbij de grens op minimaal 200 punten.
Een herplaatsoproep mag maximaal twee weken lopen. Na twee weken wordt de oproep verwijderd ongeacht de uitkomst van de herplaatsing. Er mag maar één oproep per keer lopen en we streven ernaar de hoeveelheid herplaatsingsoproepen te beperken tot één per maand.
Alle herplaatsingsadvertenties die zonder een voorafgaand verzoek aan het moderatorteam en tegen ons beleid in worden geplaatst worden verwijderd.
Met vriendelijke groet,
Het moderatorteam.
"tja beetje moeilijk als je geband bent"
Ben ik dat dan? En sinds waarneer en waarom?
Hoe kan een andere gast dat weten dan?
Ik heb de hond niet aangeboden.
Ik wou allen wat informatie waar je het best kunt aankloppen,
voor de beste plek voor de hond.
Waarom is de functie er dan om als gast iets te vragen.
Ik heb geen idee of jij dat bent.
Ik wete alleen dat mijn vriend me mailde dta iemand een huis zocht voor een franse bull.
Toen ben ik gaan kijken en er stond duidelijk dat er met spooed een thuis en baasje werd gezocht voor een bulletje. Niks over info. Vandaar dat ik reageerde. Maar blijkbaar zit er hier iemand grapjes ofzo uit te halen .. erg jammer :(

Hmmm.. gast.. misschien is het handig om je gewoon te registreren.. om misverstanden te voorkomen..??

Dit topic mag van mij weg, want volgens mij is het gewoon ene rare misplaatste grap ofzo geweest :S
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "topic weg van gast (franse bull)" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?