Oef, hebben jullie dat ook wel eens?

63 reacties · pagina 2 van 3

P

6 december 2013, 22:52 3 doggies

" ..., even of topic, (sorry)...., maar ik heb niet het idee dat Toetie een 'klein windhondteefje is...., tenzij als je 60+ cm. klein vind...., want volgens mij is Toetie een prachtige Galga als ik die snuit zo zie :-D...., wel een geweldige racer voor samen met Cosmic O-) "


Even off-topic terug; echt?? Ik had echt het idee dat het een Whippetje was! ;-)

Ina, Misty en Aysa

6 december 2013, 23:07 3 doggies

"

Even off-topic terug; echt?? Ik had echt het idee dat het een Whippetje was! ;-) "


Wat leuk dat jullie er een rit aan gaan wagen Marlies..., spannend hoor :-D

Pauline..., kan heel goed hoor, ik ben ook geen kenner...., misschien een telefoontje aan wagen O-)

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

7 december 2013, 12:27

Niks terug gehad op mijn berichtje, dus dat wordt even bellen :-)

Grappig trouwens dat jullie hier allemaal 'mooie hond!' neerzetten. Zijn het dan alleen hondenliefhebbers die door die vacht heen kijken en echt naar de hond zelf kijken? :-DWant volgens mij kan ze er nog veeeeel mooier uitzien dan op die foto :-D

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

7 december 2013, 12:34 3 doggies

Ze zou aan taika een vporbeeld hebben met alleen zijn en taika is bij haar en is rustig bij alleen zijn dus ja kan ook zijn dat het super zou gaan.
Tis een mooierd mooie naam ook en ja inderdaad gelijkwaardig ik denk dat ik onder de omstandigheden die je omschrijft niet zou kunnen weerstaan.

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

7 december 2013, 12:36 3 doggies

Reactie op je laatse bericht ik vind het mooie honden om tezien en stralen zachtaardig uit maar ben niet bekend met het karakter en ken deze honden verder niet dus behalve mooi kan ik niet beoordelen ;-)

Heb je al contact gehad?

Silvia, Blackie & Saffira

7 december 2013, 13:50 3 doggies

Het zijn toch ook leuke honden. Je moet gewoon niet op hun terrein komen :-D Maar kunnen echt wel lieve honden zijn, voor mensen en andere honden.

Witte Draak

8 december 2013, 20:48 3 doggies

Ik vind de vacht er wat haveloos uit zien, maar ik vind Sarpla's prachtige honden! Heb je al contact gehad?

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

8 december 2013, 23:01

Ah ja, even een update voor de volgers :-)
Gebeld, maar geen gehoor. Hier in Noorwegen gaan veel mensen het weekend naar hun 'weekendhuisje', waar vaak geen internet en (telefoon)bereik is, dus misschien is dat het.
Ik ga het in ieder geval morgen nog een keertje proberen!

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

9 december 2013, 14:11

Update 2: 
Gebeld en gelukkig nu wel te pakken gekregen. Of ik voor de puppies of 'die andere' belde.... ;-)Nou ja, 'die andere' dus. Ze was al weg :'(
Aan de ene kant gelukkig, want dan heeft deze hond misschien een mooi huisje gevonden met een gouden mandje voor haar, maar aan de andere kant denk ik: hm, als je je hond aan de eerste de beste weggeeft (want zo lang stond ze er nog niet op), dan weet ik niet of je wel zoveel geeft om je hond en of je dan wel kieskeurig genoeg bent.
Maar goed, ik hoop het eerste natuurlijk :-) Jammer voor ons, maar fijn voor Zoya!

Melissa en Jeffrey & Hummer

9 december 2013, 14:15 3 doggies

" Update 2: 
Gebeld en gelukkig nu wel te pakken gekregen. Of ik voor de puppies of 'die andere' belde.... ;-)Nou ja, 'die andere' dus. Ze was al weg :'(
Aan de ene kant gelukkig, want dan heeft deze hond misschien een mooi huisje gevonden met een gouden mandje voor haar, maar aan de andere kant denk ik: hm, als je je hond aan de eerste de beste weggeeft (want zo lang stond ze er nog niet op), dan weet ik niet of je wel zoveel geeft om je hond en of je dan wel kieskeurig genoeg bent.
Maar goed, ik hoop het eerste natuurlijk :-) Jammer voor ons, maar fijn voor Zoya! "


Wat jammer zeg!!

Ina, Misty en Aysa

9 december 2013, 14:16 3 doggies

Ohhh....., maar dan gaan jullie toch leuk voor een puppie   :-D  O-)


Jammer voor jullie dat Zoya al een ander baasje gevonden heeft..., laten we er maar van uitgaan dat dat inderdaad een gouden mandje is geworden.

Mellow

9 december 2013, 14:32 3 doggies

Ze heeft een hele trieste blik over zich. Ik hoop dat die trieste blik vanaf vandaag (of gisteren) plaats gaat maken voor een vrolijke, blije hond :-)

En ja hoor, ik heb dat ook regelmatig. Zo zit ik nog steeds met 1 bepaalde hond in mijn hoofd, soms verdwijnt ie even naar de achtergrond en ineens, als ik er niet op reken... dan denk ik weer aan hem.

Bij Mellow had ik ook wel gelijk een 'ja, dít is ze' gevoel en dat heb ik nog steeds gelukkig :-)

hond

9 december 2013, 21:45 3 doggies

Jammer dat het niks geworden is. Heb je voor het geval die andere mensen zich bedenken je telefoon nummer achter gelaten bij de oude eigenaar? Mijn hele wezen roept namelijk ze word terug gebracht. Maar ja wie ben ik ook maar een nuchter hollander.;-)

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

10 december 2013, 11:21

Ah nee, daar heb ik eigenlijk niet aan gedacht; ik was een beetje te verbaasd tijdens het telefoongesprek.
Maar ik kan hem inderdaad nog wel even laten weten dat mocht ze onverhoops terug worden gebracht (al betwijfel ik dat ook ten zeerste. Dit klonk meer als een 'weg is weg'-man, maar goed, je weet nooit), dat wij dan nogsteeds geïnteresseerd zijn. Goede tip!

Viviane (gast)

5 mei 2014, 13:33
Hello, ik zag die berichtjes over sarplaninac Taika. Hopelijk is ze goed terecht. Bij deze informeer ik jullie dat ik zelf nog 2 sarplaninacs ter adoptie heb. Ik leef al 17jr met sarplas en heb er 8 thuis :-)   De twee werden vastgebonden aan een boom teruggevonden :-(( De reu is fel mager, teefje in beter staat. Ze moeten wel wennen aan aandacht, warme, liefde en respect van de mens. Maar daar staan er mijn man, ik en nog een hele boel mensen achter. Aarzel niet ons te contacteren indien iemand interesse heeft.  

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

gewijzigd 5 mei 2014, 14:19
" Hello,
ik zag die berichtjes over sarplaninac Taika.
Hopelijk is ze goed terecht.
Bij deze informeer ik jullie dat ik zelf nog 2 sarplaninacs ter adoptie heb.
Ik leef al 17jr met sarplas en heb er 8 thuis :-)
 
De twee werden vastgebonden aan een boom teruggevonden :-((
De reu is fel mager, teefje in beter staat.
Ze moeten wel wennen aan aandacht, warme, liefde en respect van de mens.
Maar daar staan er mijn man, ik en nog een hele boel mensen achter.
Aarzel niet ons te contacteren indien iemand interesse heeft.
  "
 
_________________________
 
Quote doet weer moelijk. Uhm op Hp mag je alleen herplaatsers aanbieden in overleg met de mods. Je kan beter even contact opnemen met de moderators en verzoek indienen om je herplaatsers onder de categorie herplaatsers aan te bieden. Ook is het handig om dan eerst even een profiel aan te maken 
Als je een profiel hebt aangemaakt en bent ingelogt kun je via hier contact leggen met de moderators http://www.hondenpage.com/baasjes/4409/het%20moderatorteam.php Via die pagina aan de rechterkant kun je een prive bericht sturen.

het Moderatorteamgoedgekeurde fokker

5 mei 2014, 14:42

HERPLAATSERS

Het aanbieden van een herplaatser kan alleen gebeuren met toestemming van het Moderatorteam. Topics waarvoor geen toestemming is verleend gaan op slot en worden verwijderd.

Hondenpage ziet graag dat iedere hond een fijn thuis krijgt. Omdat we willen voorkomen dat het hier een soort 2e marktplaats wordt, hebben wij enkele regels met betrekking tot het aanbieden van een hond op Hondenpage.

-Wij beoordelen iedere aanvraag individueel. De mogelijkheid tot het doen van een herplaatsverzoek is in de eerste plaats bedoeld voor aktieve HP leden die afstand moeten doen van hun eigen hond.

-Er wordt per keer 1 herplaatser aangeboden na toestemming van het moderatorteam. De oproep zal twee weken blijven staan en daarna gesloten worden.

-Ook ontvangen we regelmatig via via herplaatsverzoeken. Wij vinden dit zelf geen prettige ontwikkeling omdat wij liever in direct contact zijn met degene die afstand wil doen. Juist deze korte lijn maakt dat wij ook een betrokkenheid kunnen garanderen bij het te herplaatsen dier. Uiteraard kunnen we in speciale gevallen een uitzondering maken als de verantwoordelijkheid voor de herplaatsing dan ook daadwerkelijk bij de plaatser van de oproep ligt.

-Als de hond van een verantwoordelijke fokker afkomstig is dan verwijzen wij naar de fokker. Een verantwoordelijke fokker zal altijd betrokken zijn en blijven bij de nakomelingen van zijn honden. Daarnaast is het ook aan te raden om contact op te nemen met de rasvereniging om te kijken of zij kunnen bemiddelen in herplaatsing.

Ben je op zoek naar een nieuw baasje stuur dan een PB naar het moderatorteam en je krijgt vanzelf bericht over de mogelijkheden.

Hierbij plaatsen we ook een aantal links van herplaats sites;

[link]http://www.sosdier.nl/[/link]

[link]http://www.shhh.nl/[/link]

Het aanbieden van honden uit het asiel of via een stichting is niet toegestaan. Dit om problemen met deze instanties te voorkomen. Wanneer je toch graag een asielhond een kans wil geven, kan hij in aanmerking komen voor asielhond van de maand. Je kunt hiervoor een verzoek indienen bij het Moderatorteam. Asielhond van de maand gaat alleen in overleg met het asiel of stichting waar de hond verblijft.

het Moderatorteam

viviane (gast)

5 mei 2014, 15:55
Bedankt voor de info allemaal...   Ik ben geen asiel... ik ben gewoon een sarpla liefhebber.... Een sarpla hoort niet in een asiel, geen enkel hond maar de karakter van de sarpla is zo speciaal dat hij daar geen kans heeft...   ik zocht via google info over de vroege eigenaren van die twee loebassen. en was geraakt door het verhaal van die Taika.   ik wens geen advertentie te plaatsen...ik wou gewoon een extra fles in het oceaan gooien ... succes met het forum.  

Marlies met Frøyagoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

5 mei 2014, 16:07

Taika (onze hond) is een Leonberger De Sarplaninac heet Zoya

 

Wat sneu trouwens dat die 2 honden gewoon zo gedumpt zijn. Zonde! Ik hoop dat ze een gouden mandje vinden.

^