Poep eten

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel LindsayLindsay

honden foto van Lindsay

Hallo,

Mijn uitlaathond is 1 jaar en is sindskort overgegaan op volwassenen brokken.

Ze wil ze alleen niet zo graag eten(Het gaat gelukkig al wat beter)
Maar sinds ze die nieuwe brokken heeft probeert ze kleine hondendrollen(Ja alleen kleine!) tijdens het uitlaten op te eten!

Mijn vragen zijn...
Hoe kan je dit het beste afleren?
Waarom eet ze oppeens poep?

Alvast superbedankt voor het beantwoorden van mijn vraag!

Groetjes!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Poep eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel LindsayLindsay

honden foto van Lindsay

oppeens=opeens

honden page profiel sanjinsanjin 2 doggies

honden foto van sanjin

Hallo,

hier reden waarom een hond dit zou doen
opeens zou doen
• Veel honden worden één- of tweemaal daags gevoerd. Het zou kunnen zijn dat die frequentie voor enkele honden onvoldoende is en ze daarom op zoek gaat naar... bijvoorbeeld drollen.
• Soms ervaren honden brokken als saai en dan kunt u eens proberen gekookte groenten toe te voegen.
• Soms helpt het om van dit vervelende gedrag af te komen door een hond die normaal eenmaal daags te eten krijgt nu eens vaker per dag gaan voeren.
• Ook een geheel ander voer verstrekken wil wel eens verbetering geven of het poep eten zelfs helemaal verleden tijd doen zijn.
• Er wordt wel eens vermoed dat het geven van hypo-allergene voeding (bij de dierenarts verkrijgbaar) het eten van poep, maar ook het eten van allerlei andere 'vreemde' dingen (zoals balletjes, stenen, sokken, etc.) voorkomt.
• Sommige honden vervelen zich en gaan bij gebrek aan spanning dan maar poep eten.
• En natuurlijk zijn er ook honden die poep gewoon lekker vinden.

honden page profiel LindsayLindsay

honden foto van Lindsay

Bedankt voor de reactie!:-D

Ik heb net ook een site gevonden met tips dus ik zal het snel tegen de eigenaren vertellen zodat ze een goede oplossing kunnen vinden;-)

honden page profiel sanjinsanjin

honden foto van sanjin

Geendank ;-)

Hopelijk komt het goed
volgens mij wel

Nou succes

Groetjes.

honden page profiel LindsayLindsay

honden foto van Lindsay

Ik denk dat het aan het voer ligt want vanaf het moment dat zie die andere brokken kreeg begon ze met poepeten.
De tip van gekookte groente toevoegen zal misschien een goede oplossing kunnen zijn.
Welke groenten kun je het beste geven en moet je het groente bij voer op een bepaalde manier opbouwen?

honden page profiel Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . 3 doggies

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

Als je brokken geeft hoef je geen groenten toe te voegen, daar zit voldoende in.

geef eens puur pens van smuldier, doe daar wat andijvie in, even de kook erover heen, gaan ze ook minder poep van eten, ook kan je ananas door zijn eten doen, ook daar kunnen ze de poep van laten staan, eierkoek wil ook wel eens helpen.

en alert zijn dat je hond van de poep afblijft, desnoods hou je je hond aan een korte lijn, zodat je als je ziet dat tie poep eet, met het commando .nee. kan voorkomen.

honden page profiel LindsayLindsay

honden foto van Lindsay

Bedankt! :-D

Ik zal het zo snel mogelijk aan de eigenaren laten zien en laten weten of het is gelukt;-)

honden page profiel wegweg

honden foto van weg

Ze gaan ook wel poep eten bij gebrek aan iets wat ze missen in de voeding,
vroeger zeiden ze scheutje karnemelk,maar ja melk
producten???

Qua groenten kan je worteltjes,spercibonen en wat ook
kan wat zilvervliesrijst,gewoon paar schepjes bij het
voer met beetje vocht,krijgen de brokken lekere smaak

honden page profiel LindsayLindsay

honden foto van Lindsay

Bedankt allemaal voor de tips! :-D

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Karnemelk kun je prima geven. Ook yoghurt of biogarde.

Kijk eens of verandering in voeding zou kunnen helpen. Mocht dit niet het geval zijn, dan zal het aangeleerd gedrag zijn. Dan moet je gaan trainen met de hond, hem afleiden met iets lekkers, zorgen dat hij er niet meer bij kan, hond aan de riem houden en NEE zeggen als hij naar een drol wil toelopen...

honden page profiel LindsayLindsay

honden foto van Lindsay

Bedankt;-)

Het is in iedergeval niet aangeleerd want het begon pas na dat de hond op ander voer over ging!


Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Poep eten" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^