jaartal topics

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel ben niet meer actief helaasben niet meer actief helaas

honden foto van ben niet meer actief helaas

hoe zie je nou het jaartal van topics want sommige zijn dan oud maar ik weet alleen de maand niet of t er al een jaar staat

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "jaartal topics" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel

Hoi Tanja

het jaartal van de topics staan er niet bij. meestal is het wel van dit jaar hoor. Heel af en toe halen gasten een heel oud onderwerp omhoog door spam te plaatsen.

maar dan halen wij het weg en we proberen er zoveel mogelijk als het gebeurd er bij te zetten dat het een oud topic is.

maar meestal is het wel van dit jaar wat er geopend is.
En reageer je wel perongelijk op iets heel ouds nou dat is toch helemaal geen ramp ;-)

Liefs natascha

honden page profiel Corrina  & BaileyCorrina & Bailey

honden foto van Corrina  & Bailey

Dan is het leuk om van 31 december 24u een topic e plaatsen. :-D

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Vaak zie je het als je de verdere berichten leest. Je ziet dan ineens november of december of mei... Dan weet je dat het een oud topic is van 2008 of eerder.

honden page profiel jojo

honden foto van jo

meestal zijn het topics uit 2008 klopt.
Maar stop het idee in de ideeenbus zal ik zeggen.

Liefs Jo ;-)

honden page profiel joke&taatjoke&taat

honden foto van joke&taat

hoi corrina op 31 december om 24u zou je geen topic kunnen plaatsen we kunnen op die avond allemaal niet op het hondenforum
Want dan sluit arjen het hondenforum af om een uur of tien tot de volgende ochtend
Dit doet die tegen het bevuilen van het forum
liefs joke

honden page profiel Rhianne + Falkor & JoyRhianne + Falkor & Joy

honden foto van Rhianne + Falkor & Joy

Ik heb het idee van de week in de ideeënbus gegooid O-)


Liefs,

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "jaartal topics" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^