Welke hondenpuzzel als kado doen??

8 reacties

HuHu

gewijzigd 6 oktober 2013, 09:36

Hoi Allemaal

Wie kan mij een leuke en goede hondenpuzzel adviseren?
Mijn tante heeft 5 herders en mag vanwege ziekte een poos niet met haar honden lopen. Daarom wou ik haar een kadootje doen, en leek me een puzzel voor de honden wel leuk.

Wie weet een leuke, niet al te dure?
(edit) Ter info: Het gaat dus om grote honden en het spelletje moet dus beetje stevig zijn en niet al te makkelijk.

HuHu schreef het onderwerp

6 oktober 2013, 09:35

Ohja volgens mij is dat ook een leuk idee!
Zit me de hele tijd af te vragen wat handig is als je 5 honden hebt (en ze dus geen ruzie over iets moeten gaan maken). Maar er kan er natuurlijk altijd 1 apart ff een hersenspelletje doen ofzo ;-)

Roosje

gewijzigd 6 oktober 2013, 10:44 3 doggies

Deze is echt moeilijk:


Het is niet onsloopbaar.

Spreken is zilver Zwijgen is Goud.

6 oktober 2013, 10:46 3 doggies

Zijn ze wel hersenwerk gewend trouwens met dit soort dingen, want als je wel echt die puzzels wil kijken, en die honden het niet gewend zijn is het sowieso handiger ze eerst met wat makkelijkere spelletjes uit te dagen? Althans dat was mijn idee had dan voor Sadi zelf ook bewust eerst een simpele gehaald.

HuHu schreef het onderwerp

6 oktober 2013, 11:06

Puzzels op zich volgens mij niet. Wel gewend met speuren en andere soorten denkspelletjes (snoepjes verstoppen ergens onder enzo)

Hilde & Twinko

6 oktober 2013, 12:01 3 doggies

Het nadeel van een puzzel vind ik dat als ze eenmaal weten hoe het moet ze er zo mee klaar zijn.

Lees ook

^