Als ik nu terug kijk.......... toch wel een weekje hoor.
Hij was wel de volgende dag "op de poot" en dat viel helemaal niet tegen
Maar dan is het echt maar korte stukjes, dan zagen we hem ook heel snel
heel moe worden.
En nu na 11 dagen...... is hij echt nog niet dat hij zo weg draaft.
Hij stapt heel goed, in draf soms gaat het goed, vaak nog een knikje
En zolang dat zo is, laten we hem veel stappen, dan moet hij alle poten belasten
zodat hij niet zijn andere voorpoot gaat overbelasten (wat hij natuurlijk al veel
heeft gedaan de laatste tijd)
Hij was erg blij dat de 2 hechtingen eruit mochten, daar knapte hij echt van op
En die hele scherpe pijn.... ik zie aan hem dat het nu anders is, het is net nu of hij een beetje op eieren loopt met die ene poot (linksvoor trouwens), maar hij veert wel door in zn voet (ik denk dat je wel begrijpt wat ik bedoel nav wat je bij je eigen hond ziet nu) Gorby staat bv met eten ook weer echt op die poot gesteund.
Of hij nu zoveel pijn heeft, dat kan je niet vragen, misschien is het alleen stijf en ongemakkelijk, maar onze da vertelde dat waar het bot af is gebroken en ook bij Gorby nog een stukje is losgemaakt wat op afbreken stond, dat bot eronder, dat hebben ze "ruw" gemaakt, zodat het een beetje gaat bloeden, daardoor komt ook de genezingsreactie op gang, maar dat gaat niet zonder "gevoel". Dit genezen duurt zeker 4-6 weken.
Het is dus ook echt geduld hebben, goed kijken naar de hond
maar het hele scherpe pijnlijke...... dat zou weg moeten zijn na de operatie
Morgen weten jullie veel meer, wij wisten op voorhand ook niet wat te verwachten, pas als ze in het gewricht kunnen kijken, zien ze wat er echt aan de hand is, wij kregen van de specialist de prognose op herstel : zeer gunstig ...... en daar houden we ons maar aan vast, maar het is hier niet zo, dat hij gelijk wegliep op die poot zonder nog enige vorm van mankheid.
Maar........ Gorby is toch weer anders, als volwassen hond, met volwassen botten.
Sterkte morgen, en vergeet niet ook echt je vragen te stellen, is gewoon goed als je je uitspreek over alles waar je over weten wilt, ons hebben ze ook echt achteraf laten zien wat er waar kapot was, en wat dat betekent voor het gewricht, dat geeft een beetje "gevoel" bij wat de hond voelt
Want helaas......... praten kunnen ze nog steeds niet (zou soms best makkelijk zijn)
En Gorby heeft nog pijnstilling en dat blijft nog zeker 2 weken zo








