
Waarom gebruiken we granen?
Yarrah gebruikt graan in het droogvoer om verschillende redenen. De eerste reden is, dat we graan nodig hebben om een korrel te produceren dat hard genoeg is voor de hond om op te kauwen. Honden hebben het namelijk nodig om op hard voer te kauwen, omdat het helpt om plak te voorkomen en te verwijderen. Als tandplak niet verwijderd wordt, dan ontstaan er bacteriƫn in de bek die samen met de mineralen in het speeksel tandsteen veroorzaken. Tandsteen leidt tot slechte adem, bloedend tandvlees, infecties en abcessen en kan leiden tot het verlies van tanden.
Een andere reden is de prijs. Het produceren van droogvoer is een kostbaar proces: onze plantaardige ingredienten zijn biologisch (en dus duurder), en de dieren die wij verwerken worden ook gevoed met biologisch voer. Daarnaast leven biologische dieren langer, eten dus meer dan een dier dat regulier voer krijgt en heeft meer ruimte tot zijn beschikking. Allemaal factoren die het produceren duur maakt. Wanneer wij geen graan zouden toevoegen, wordt het biologische product te duur voor veel mensen. Yarrah wil beschikbaar zijn voor iedereen, vandaar de keus om ook graan toe te voegen.
is dat zo??
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Yarrah dogfood" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Dit is gewoon een prachtig verkooppraatje van de fabrikant.
Graan is een goedkoop vulmiddel en zeker niet nodig om een brok te produceren, daarnaast is hun graanpercentage enorm hoog (zo'n 60 tot 70%) en bevat de brok maar 20% vlees
Hun andere reden is de prijs
en de betaalbaarheid voor iedereen. Moet zeggen dat ik 60,- voor 15 kilo granen en wat vlees erg duur vind, voor hetzelfde geld heb je graanvrije brokken met een veel hoger vleespercentage
3 doggies 
Ik volg de reactie hierboven, gewoon een mooi praatje om hun hoge graangehalte te verantwoorden.
3 doggies Ik heb in het verleden ook Yarrah gevoerd. Ben nu meer tevreden met brokken met groter vleespercentage. Ze zijn nog goedkoper ook en het is ook biologisch.
3 doggies 
Daarnaast vind ik het brokken moeten hard zijn vanwege de tandplak en tandsteen verhaal ook nergens op slaan, brokken die gaan juist aan de tanden plakken en kunnen zo dus voor problemen zorgen. Goed vlees met wat kluifwerk tussendoor is veel beter om een gebit mooi te houden.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Yarrah dogfood" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?