Frustratie

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Liedeke, Pepper †, Helmer † & RoefLiedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

honden foto van Liedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

Ben niet zo creatief met het bedenken van een titel maar gefrustreerd ben ik zeker, dus denk dat het wel passend is.

Zoals sommige misschien hebben gelezen in een van mijn vorige onderwerpen ben ik met Pepper aan het werk om het uitvallen aan de lijn af te leren. Dat gaat erg goed maar soms maken een paar idioten het onnodig moeilijk.......

Kom net terug van een wandeling die leuk had moeten zijn. Jammer genoeg kwam ik een dame en haar vriendin tegen, beide helemaal in het roze met een chihuahua op de arm van één van de vrouwen. Het hondje begon de buurt bij elkaar te blaffen. Op zich niets nieuws, trok me daar ook eigenlijks niets van aan. Pepper bleef ook rustig.
Maar wat de vrouw vervolgens deed verbaasde me behoorlijk. Ze liet het hondje los en riep "pak hem dan!". Daarmee bedoelde ze dus Pepper. Het kleine ding rende vervolgens op Pepper af en beet in haar gezicht. Was zeker geen spelen. Pepper moest er niets van hebben en draaide haar kop weg. Ze gromde en liet haar tanden zien, maar dat was alles. Maar het hondje bleef bijten terwijl hij wordt aangemoedigd door de twee dames.
Ik vroeg de twee vrouwen of ze het hondje terug konden roepen of pakken omdat ik niet zeker wist of Pepper zou bijten of niet, daarbij was het erg vervelend voor Pepper. Ze gaven hier geen gehoor aan maar begonnen te lachen. Ik besloot het hondje toen maar rustig op te pakken en terug te geven aan zijn baasje. Ik heb nu, net als Pepper, ook een aantal mooie wondjes. Heb ze nog even toegesproken dat het niet echt verstandig (en oliedom en asociaal) is om een hond op een andere hond af te sturen. Zeker als je de andere hond niet kent en je eigen hond zo klein is. Ik was best beleefd en redelijk als je het mij vraagt en dan wordt ik uitgemaakt voor bemoeizuchtige sl*t....heel volwassen....;-)

Maar goed, ik kan wel met dat soort mensen om gaan. Maar stel je nu eens voor dat Pepper had gebeten. We hebben het hier wel over een verschil in gewicht van op zijn minst 35 kg. (hoeveel weegt een chi? 2-3 kg?) Ik vond het zo onverantwoordelijk van die twee. Ik had het verschrikkelijk gevonden als Pepper echt had uitgehaald met alle eventuele gevolgen van dien. Ik doe hard mijn best een verantwoordelijke eigenaar te zijn voor mijn honden en de rest van de buurt. Ik werk erg hard met Pepper en dan gebeurt dit.
Ben in elk geval blij dat er niets ernstigs is gebeurt en dat Pepper zo rustig reageerde. ':-)

Naar jullie mening, had ik ander moeten reageren? Ik heb mijn twijfels over het optillen van de chi, leek alleen het beste op dat moment.
Kan dit incident trouwens negatieve gevolgen hebben voor de vooruitgang van de training met Pepper?

edit: paar woordjes vergeten...oeps :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Frustratie " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel rataplanrataplan 3 doggies

honden foto van rataplan

Je bent heel netjes geweest!! Ik heb dit ook een keer meegemaakt met 2 chi's en mijn hond bijt dus wel en die eigenaar was in geen wikken en wegen te bekennen... ik heb die hondjes dus telkens weggeschopt, waarnaar 1 al snel afhaakte en de ander steeds terug bleef komen (zie het voor je 2 chi's die een pitbull aanvallen, 1 hap en het is weg...) hing me iegen hond bijna op en bleef dat beest maar wegschoppen (is niet iets waar ik vrolijk van word, maar beter dat dan 1 hap en slik weg) na 2 minuten kwam dus die eigenaar aanlopen en ik riep dat die zijn hondjes bij moest houden omdat ze anders opggeten zouden worden... en jegeloofd zijn reactie nooit, hij ging dus gewoon lachen;-) Dus soms vraag ik me echt wel eens af houden die mensen nou van hun hondjes of zijn ze nou gewoon zo dom??? ben der nog steeds niet achter...

honden foto van Liedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

" Je bent heel netjes geweest!! Ik heb dit ook een keer meegemaakt met 2 chi's en mijn hond bijt dus wel en die eigenaar was in geen wikken en wegen te bekennen... ik heb die hondjes dus telkens weggeschopt, waarnaar 1 al snel afhaakte en de ander steeds terug bleef komen (zie het voor je 2 chi's die een pitbull aanvallen, 1 hap en het is weg...) hing me iegen hond bijna op en bleef dat beest maar wegschoppen (is niet iets waar ik vrolijk van word, maar beter dat dan 1 hap en slik weg) na 2 minuten kwam dus die eigenaar aanlopen en ik riep dat die zijn hondjes bij moest houden omdat ze anders opggeten zouden worden... en jegeloofd zijn reactie nooit, hij ging dus gewoon lachen;-) Dus soms vraag ik me echt wel eens af houden die mensen nou van hun hondjes of zijn ze nou gewoon zo dom??? ben der nog steeds niet achter... "


vervelend zeg, ook heel bizar dat die eigenaar zo reageerde. Niet echt verstandig.
Misschien vinden sommige het wel grappig dat die kleine hondjes zo te keer gaan tegen grotere honden.....

honden page profiel rataplanrataplan 3 doggies

honden foto van rataplan

Soms zijn mensen onbegrijpelijk... je kan het maar beter vergeten en doorgaan :P

honden page profiel Safi KengeeSafi Kengeegoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Safi Kengee

Petje af voor jou en Pepper!
Jemig zeg wat een idiote vrouwen!
Buitengewoon asociaal en gevaarlijk... Zo ga je toch ook niet met je eigen hond om?!
Ik had niet zo vriendelijk gebleven ben ik bang, er raast toch liters adrenaline door je lijf op zo een moment..
Zo onvoorstelbaar... :(

Ik vind het superknap van Pepper.. Als ze normaal uitviel en in zo een extreme situatie zo netjes reageert met signalen dan vind ik dat uiterst knap van haar (en jou!)

Wat een figuren zeg...

honden page profiel Femke & StormFemke & Storm 3 doggies

honden foto van Femke & Storm

Wat een stelletje kinderachtige wijven zeg...
Hoe haal je het uberhaupt in je hoofd om je hondje op een andere hond af te sturen om te bijten?

Wel super knap van Pepper hoe hij reageerde zeg!

Ik lees steeds meer van dit soort verhalen.. wat is het doel van die baasjes?!

Offtopic. Als je dan een hond wilt die aanvalt en "stoer" is, koop dan ook een hond die minstens 30 kg weegt..;-)

honden foto van Liedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

" Petje af voor jou en Pepper!
Jemig zeg wat een idiote vrouwen!
Buitengewoon asociaal en gevaarlijk... Zo ga je toch ook niet met je eigen hond om?!
Ik had niet zo vriendelijk gebleven ben ik bang, er raast toch liters adrenaline door je lijf op zo een moment..
Zo onvoorstelbaar... :(

Ik vind het superknap van Pepper.. Als ze normaal uitviel en in zo een extreme situatie zo netjes reageert met signalen dan vind ik dat uiterst knap van haar (en jou!)

Wat een figuren zeg... "


Dank je, was wel lastig hoor. Rustig blijven. Maar als ik was geflipt had Pepper dat waarschijnlijk ook gedaan ben ik bang.
Nu lekker stoom afblazen met een kopje koffie en een borreltje. ;-)

Bizarre types ja, hoop ze niet nogmaals tegen te komen.

honden page profiel Safi KengeeSafi Kengeegoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Safi Kengee

Groot gelijk :-) 
Voor je eigen hond is dit ook het slimst, rustig blijven, ook al gaat dat eigenlijk tegen je eigen frustratiegevoel in.
Een hond zal ongetwijfeld heftig reageren als de baas dat ook doet, ze voelen alles.
Daarom, ik vind het heel knap :-)

honden page profiel DoberkikiDoberkiki 3 doggies

honden foto van Doberkiki

Ja, dat heb je hel koelbloedig en knap opgelost.
Waanzin, twee barbies die een chi op je Pepper afsturen. Wat was daar de bedoeling van? Provoceren?
Pech, is ze niet gelukt en Pepper, die komt er beter en sterker uit!

honden foto van Liedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

" Wat een stelletje kinderachtige wijven zeg...
Hoe haal je het uberhaupt in je hoofd om je hondje op een andere hond af te sturen om te bijten?

Wel super knap van Pepper hoe hij reageerde zeg!

Ik lees steeds meer van dit soort verhalen.. wat is het doel van die baasjes?!

Offtopic. Als je dan een hond wilt die aanvalt en "stoer" is, koop dan ook een hond die minstens 30 kg weegt..;-) "


Ja he? Ik zie het nut er totaal niet van in....Heel gevaarlijk ook. Als ze echt gaan knokken kan er een hoop kapot gemaakt worden. Fysiek en mentaal.

Dank je, was niet makkelijk voor mij. Maar ik denk dat Pepper daardoor wel rustiger was. :-)

Ik ook ja, hoop dat het geen gewoonte gaat worden.

Tja, een hond van 2 kg is niet echt intimiderend. Maar als het een grotere hond was geweest had ik hem niet zo 1, 2, 3 naar de baasjes getild. ;-)
Sowieso, een hond aanschaffen voor vechten is niet echt de juiste instelling.

honden page profiel Femke & StormFemke & Storm 3 doggies

honden foto van Femke & Storm

Nee inderdaad, je moet geen hond aanschaffen om hem te laten vechten.
Maar als je dan toch indruk wilt maken hahaha

honden foto van Liedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

Een grote intimideerde goedzak? ;-)
Denk dat als je met een Mastiff of dogachtige over straat loopt dat je al behoorlijk wat aanzien hebt.

honden page profiel Femke & StormFemke & Storm 3 doggies

honden foto van Femke & Storm

Haha ik liet als 10 jarig meisje een DuitseDog uit en daarna altijd 2 BullMastiffs gehad die ik ook tegelijk uit kon laten.
Heeerlijk! 

Mijn amstaff zal wel zo'n "intimiderende goedzak" worden haha

honden foto van Liedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

Zag er zeker grappig uit, klein meisje me grote honden, haha :-D

honden page profiel Elvira ElzingaElvira Elzinga 3 doggies

honden foto van Elvira Elzinga

Ik had laatst ook zo'n soort van vergelijkbare situatie. Wij waren met onze hond in het losloopgebied en ineens is daar een jongetje van ongeveer 6 jaar met een chihuahua aan de lijn aan het wandelen zonder ouders. Onze hond is ongeveer 1 jaar en ondanks dat ze in de meeste gevallen goed luistert rende ze er nu natuurlijk op af... Niet netjes.. een losse hond die op een aangelijnde hond afrent maar we zagen het ook te laat.
Suzy Q (naam van ons hondje ;-)) rende er vol enthousiasme op af omdat ze ineens wel alle honden leuk vind (is ook wel eens anders geweest vanuit haar onzekerheid maar goed). En haar enthousiasme werd beloond met een uitval van die chihuahua. En in plaats van dat Suzy Q lief reageerde ging ze een beetje terug "happen" (volledig mis, maar goed)... Geen leuke reactie.. Dus wij gaan er op af, en heel logisch stond dat jochie te draaien en te doen en zijn hond uit de buurt proberen te houden, en dat lukte allemaal niet goed..
En toen heb ik ook die chi opgetild. Achteraf gezien helemaal niet slim misschien, maar het ging om een in mijn ogen totaal onverantwoordelijke potentiele gevaarlijke situatie die ik zo snel mogelijk op wilde lossen.. 
Ik begrijp ook niet dat ze een kind dan maar in zijn eentje met een hond in een losloopgebied laten lopen die agressief reageert.. en ik begrijp ook dat ik mijn hond bij me had moeten houden.
Dus ik snap heel goed dat je zo hebt gereageerd..

honden foto van Liedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

Tja, een jonge hond wil nog wel eens ergens op af gaan. Ik snap ook wel waarom je zo reageerde. :-)
Soms werkt het beter om de andere hond op te pakken/vast te houden. Ik probeer zo veel mogelijk mijn eigen hond in bedwang te houden maar soms is andersom makkelijker op dat moment.

honden foto van Liedeke, Pepper †, Helmer † & Roef

" Ja, dat heb je hel koelbloedig en knap opgelost.
Waanzin, twee barbies die een chi op je Pepper afsturen. Wat was daar de bedoeling van? Provoceren?
Pech, is ze niet gelukt en Pepper, die komt er beter en sterker uit! "


Dank je, ben zelf ook blij dat ik niet die twee aanvloog. ;-)
Vermoed ik ook, is dus inderdaad niet echt gelukt.
Ik hoop het :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Frustratie " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Tips gevraagt....
^