Verhuizen!

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel AnnemiekeAnnemieke

honden foto van Annemieke

Beste allemaal,
Het moment is eindelijk daar; Maxi en ik gaan verhuizen. Toen ik Maxi kreeg woonde ik tijdelijk weer bij mijn ouders, waardoor hij hier zijn hele leven heeft gewoond (vanaf 24 november 2013). Ik heb nu een ander huisje gevonden waar ik 16 juli de sleutel van krijg.  Heel fijn, nu krijgen Maxi en ik eindelijk ons eigen plekje! 

Maar... hoe ga ik hem hier nou laten wennen? Niet alleen gaat hij naar een andere omgeving; hij moet ook nog eens afscheid nemen van mijn ouders die hij ook bijna 8 maanden dagelijks heeft meegemaakt. Heeft iemand tips? Ik wil graag vermelden dat ik straks 30 minuten wandelen van mijn ouders afwoon. Is het juist slim of in het begin vaak naar mijn ouders te gaan of hem juist eerst even te laten wennen aan een situatie in het nieuwe huis zonder hen? 

Dank jullie wel!!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verhuizen! " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Ben en BryanBen en Bryan 3 doggies

honden foto van Ben en Bryan

Ik had Ben al zon 5 jaar bij mn ouders. In t begin zocht hij soms wel n beetje maar hij werd er eigenlijk rustiger van.. Nu als mn ouders langskomen is hij blij ze te zien, maar als ze weg gaan gaan ze gewoon.

Ook naar t huis van mn ouders met de honden waar hij bij woonde gaat gewoon zonder problemen. Hij laat merken dat ie t wel gezellig vind maar is bij thuiskomst toch weer een stuk rustiger en weer helemaal tevreden met Bryan :-)

De golden retriever van mn ouders gaat helemaal stuiteren als die Ben ziet. Die veranderd dan echt in een adhd hond, haha. Ook gaan de oren direct in de knoop. Dus ik denk dat die wel blij is als Ben komt. Hoewel ik altijd dacht dat ze elkaar niet zo mochten, vlogen elkaar altijd in de haren, haha.

honden page profiel Patricia & de MusketiersPatricia & de Musketiers 3 doggies

honden foto van Patricia & de Musketiers

hij heeft jouw, en je kan gewoon langs gaan hoor :-) Hij went snel genoeg in zijn huisje. Want hij heeft daar zo zijn eigen dingen, en jouw. Dus genoeg vertrouwde dingen.

honden page profiel NicolineNicoline 3 doggies

honden foto van Nicoline

Moet je veel klussen? Neem hem mee... Kan hij zijn geurtje alvast verspreiden en alvast wat ontdekken...

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~ 3 doggies

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

" Toen ik Maxi kreeg woonde ik tijdelijk weer bij mijn ouders, waardoor hij hier zijn hele leven heeft gewoond (vanaf 24 november 2013). "

Dan is Maxi nu wel héél erg jong hè ;-) 
 
---

Denk dat ie best snel zal wennen hoor. Zoals al gezegd, neem hem lekker af en toe mee, kan ie zijn geurtje al in het huis overbrengen. En jij bent er natuurlijk, dus dat is sowieso vertrouwd.
Komt vast wel goed :-) 

Veel plezier in je eigen huisje :-)

honden page profiel AnnemiekeAnnemieke

honden foto van Annemieke

hahahaa, ik heb een vooruitziende blik :P Maar, ik bedoelde 2012 haha! 
Maar inderdaad, in mijn oude huis (stond te koop toen ik hem kreeg en was te klein om hem in op te voeden) heeft hij weleens een paar nachten geslapen omdat ik toen open huis had, en toen was hij wel vroeger wakker dan normaal etc., maar vond hij mij gewoon het belangrijkste. Moet ik daar maar op vertrouwen he :-) En al zijn spullen gaan natuurlijk mee!! Het voelt weer bijna of ik een nieuwe pup krijg die ik moet laten wennen hihi!

honden page profiel AnnemiekeAnnemieke

honden foto van Annemieke

Phew, ik ben compleet gerustgesteld. Ik denk echt dat het voor hem ook beter is (immers, hij krijgt nu gewoon 1 echte baas, in plaats van 3 :-)) Ik moet allen de muren doen en een vloer erin leggen (nieuwbouw). Ik denk alleen dat met zijn karakter de verf al van de muren is voordat het erop zit en ik dan een witte ipv een zwarte hond heb hahaha!

honden page profiel ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

honden foto van ~ ~ ~ Mellow ~ ~ ~

Dan zit er maar 1 ding op hè: zwarte verf ;-)
Zou met verfdampen trouwens wel opletten, maar verder (als het niet gevaarlijk is) hem lekker meenemen :-)

En dat van die geboortedatum was zo'n leuke typefout, kon het niet laten ;-)

honden foto van Danielle, Kyra*Kaylin*, Djaira en Djaidey

Denk dat joeuw hond best wel snel zal wennen aan de nieuwe situatie.

Ik had mijn flatcoated retriever ook al 4 jaar voordat ik op mij zelf ging wonen.
Ik woonde ook nog bij mijn ouders en hun flatcoated retriever, mijn hond heeft het alleen de eerste nacht een beetje vreemd gevonden en voor mijn slaapkamer deur geslapen.
De hond van mijn ouders moesten er veel meer aan wennen dat ze nu weer alleen was, dan mijn eigen hond, die eigenlijk nog nooit echt alleen was geweest

honden page profiel NicolineNicoline

honden foto van Nicoline

Ik denk dat je dat goed ziet, als een nieuwe pup... Dus ook wat vrij hebben zodra je daar woont. In een vreemde omgeving kun je hem niet direkt alleen laten! Maar dat heb je zelf ook al bedacht neem ik aan?O-)
Gaat vast goed komen!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Verhuizen! " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Teek te laat opgemerkt?
^