Hondenshows

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Anoniem (Gast)

Hoi,
Wat is het standaard dat een hond gemiddeld een show loopt? Of hangt dat wheel van het doel af? In de paardenwereld bb. Ging ik 2/3 per maand op wedstrijd. Hoe 'moet' ik het zien in de homdenwereld? En met baby en puppyklasse, wordt er dan juist vaker gegaan voor de ervaring of juist weer niet? Ik hoop dat er mensen zijn die mij hier wat over kunnen vertellen :-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hondenshows" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel DailylifeDailylife

honden foto van Dailylife

Ik had mij niet ingelogd, maar bij deze!

honden page profiel Het Gouden Vijftal & BaasjeHet Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker

honden foto van Het Gouden Vijftal & Baasje

Wisselt echt heel erg.. Als je echt wilt gaan showen vind ik het wel een aanrader om ook in zijn puppy tijd mee te doen. Op die manier went ie aan het showen. Vanaf de jeugdklasse kun je echt beoordelingen krijgen, dus voldoende, matig, goed, enz. Heel veel mensen lopen vaak de jeugdklasse, omdat als je die (uit mijn hoofd) vier keer hebt gewonnen je hond jeugdkampioen is.

Als je wilt gaan fokken moet je even bij de rasvereniging kijken wat je moet halen op de shows. Bij de Golden Retriever moet je minimaal 4x zeer goed halen.

honden page profiel JacinthaJacintha

honden foto van Jacintha

Een hondenshow vind ik zelf erg leuk en het is dat geen geen rashond heb anders had ik het ook zeker gedaan.Je kan ringtraining doe om het te leren en je hond wat te laten wennen.
Ook is het verstandig om eerst een keer met je hond op een hondenshow te gaan kijken.
Je kan als je hond bij een fokker vandaan komt ook aan de fokker vragen hoe zij het doet en welke shows het geschikt voor jou is.

Je hond heeft sowieso in nederland ene stamboom nodig en anders kan je mee doen met rasloze hondenshow.

in belgie je gelden weer andere regels .

honden page profiel oukjeoukjespeciaal aangestelde fokker

honden foto van oukje

In 4 jaar tijd ben ik misschien 10 keer naar de show geweest. India vond het leuk om te doen en werd ook regelmatig beste van het ras. Als ik wat fanatieker was geweest had ze met gemak ned kampioen geworden, maar ik vind de inschrijving erg duur en je moet vaak ook nog ver reizen. Laatste keer liep ze in de veteranklasse en ik zag al dat ze er niet veel meer aan vond, ze is nu met pensioen. ;-)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hondenshows" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^