Vanaf vandaag ben ik de trots eigenaar van een Golden Retriever kruising (kennelijk)! Mijn God, sommige mensen..
Heerlijk die bemoeienis van mensen tijdens het uitlaten.
Ik was met Evy aan de lange lijn aan het oefenen met apporteren. Afijn, niets aan de hand. Komt iemand met een hond aan en ze blijven even staan om te kletsen, allemaal prima. Honden waren lekker met elkaar aan het spelen en het klikte erg goed. Zegt die mevrouw ineens: je weet wel dat je een kruising hebt he?
Ik: Nee, ze is geen kruising. Ze heeft papieren van de Raad van Beheer.
Mevrouw: Ach meisje, broodfokkers hebben ook zulke mooie verkooppraatjes.. het is niet erg hoor, je bent nog zo jong, het is logisch dat je daar in trapt. Voortaan even bij een erkende vereniging kijken.
Ik: Hoe komt u er bij dat ze een kruising is?
Mevrouw: ze is veel te slank voor een Golden
Ik: Ze is eigenlijk te dik voor het mooie en ze heeft papieren van de Raad van Beheer, dus ze is geen kruising.
Mevrouw: Mooie verkooppraatjes hebben die broodfokkers altijd he? Raad van Beheer, die heb ik nog niet eerder gehoord. Mooi bedacht!
Ik: Ach.. er worden wel gekkere dingen bedacht..
Toen ging ze verder over dat haar hond uit het asiel komt en wat een schatje het was en dat ze Evy ook ontzettend lief vond en ook zo mooi. Zucht, sommige mensen.. 



3 doggies





lucky is de grootste vuilnisbak die ik ken en als mensen dan vragen eat het is zeg ik dat ik het niet weet. En ik ken aardig wat rassen. Krijg vaak te horen dat het een labrador, flat coated, stafford(?), border collie is en de vreemdste die ik tot nu toe heb gehoord is een rotweiller?!! Ik zeg dan altijd dat dat bijna niet kan omdat die rassen in turkije niet rondzwerveb, Ik gewoon een een vuilnisbak heb mensen gaan dan net zo lang door met zeuren dat ze het toch echt op een labrador vinden lijken omdat die zwart is?? Lang leven google en zoek dan op mn telefoon een labrador op en dan valt het toch wel tegen haha
lekker laten kletsen!

















