Wandeling Delftse Hout (met foto's)

20 reacties

Gisteren hebben we een heerlijke wandeling gemaakt in het Delftse Hout samen met het gezin, wat een unicum is. Meestal gaan alleen mijn vader en ik samen en blijft de rest thuis of gaat mijn moeder wel mee, maar blijft ze op het terras omdat ze niet zo veel kan lopen. Nu was zelfs mijn broertje mee.
Helaas zat het weer niet echt lekker mee en dat is ook wel te zien aan de foto's. Zeker de waterfoto's zijn erg korrelig geworden omdat ik toen tegen het licht in moest fotograferen en ik nogal ruzie had met de sluitertijd, maar des ondanks ben ik redelijk tevreden met het resultaat.
(Ik weet dat ze de dummy nog niet goed beet pakt, daar zijn we nog mee bezig.)


Nog even slapen voor vertrek..


Verstopt in het hoge gras, klaar om aan te vallen..


Erg charmant Evy. ;-)


Wat een schatje zo op de foto. :p


Tong flappert er achter aan.


Net een duik genomen in het water en nu een sprintje trekken.


Ik heb de dummy, ik heb de dummy!


Evy haar aan het werk blik.


Gooi hem nou!


Ik heb hem weer!


Knap koppie!


Heerlijke hond toch. :-)


Nog even een laatste moment genieten en dan de auto weer in.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandeling Delftse Hout (met foto's)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Juul & MoJo

13 mei 2013, 14:35 3 doggies

Heerlijke foto's en persoonlijk heb ik dat weer liever dan mega veel zon als het om fotograferen gaat ;-) Jullie hebben heerlijk genoten zo te zien!!!

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

13 mei 2013, 14:39

" Heerlijke foto's en persoonlijk heb ik dat weer liever dan mega veel zon als het om fotograferen gaat ;-) Jullie hebben heerlijk genoten zo te zien!!! "

Ik heb liever mega veel zon, dan zet ik de zonnekap er namelijk op en dan kan de sluitertijd laag, maar dat probleem heb ik nog nooit gehad en ik denk dat dat ook nog niet zo vaak voor komt in Nederland. :p Nu moest ik af en toe fotograferen met een ISO van 800 - 1250 en dat zie je toch terug in de kwaliteit. Het mooiste was geweest als de bewolking weg was, dan was het namelijk een heerlijk zacht zonnetje geweest.

Karin & Levi

13 mei 2013, 14:41 3 doggies

Heerlijk wandelen daar.. is in de buurt hier maar kom er eigenlijk nooit haha

Juul & MoJo

13 mei 2013, 14:43 3 doggies

Ja hoge iso is altijd lastig, maar hangt natuurlijk ook van je lens af die je gebruikt...Ik heb eigenlijk alleen maar lichtsterke en dan is dat weer ideaal...Maar vind ze erg mooi geworden!

Nienna

13 mei 2013, 14:47 3 doggies

Mooie foto's! Die eerste vind ik zo schattig! Zou je zo kunnen inlijsten ;-)

Uma & Joker

13 mei 2013, 14:49 3 doggies

Wat een mooie foto's zeg!
Evy is echt een schat! Wat een onwijs lieve kop heeft ze. Vooral op de vierde foto :-)

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

13 mei 2013, 14:50

" Ja hoge iso is altijd lastig, maar hangt natuurlijk ook van je lens af die je gebruikt...Ik heb eigenlijk alleen maar lichtsterke en dan is dat weer ideaal...Maar vind ze erg mooi geworden! "

Oei, de lens.. daar heb ik mij niet zo in verdiept. :p De camera is een Canon EOS 40D en de lens is een standaard kitlens (geloof 15 - 55 mm). Ik fotografeer graag op Av, omdat ik de scherpte/diepte verhoudingen dan erg mooi vind. Witbalans op bewolkt en dat andere waarvan ik de naam ben vergeten op 5.3 - 7.1 (om de scherpte/diepte te regelen).
Ben zeker tevreden met de foto's. :-) Het is sowieso erg "moeilijk" om bewegende voorwerpen te fotograferen. Scheelt dat ik Evy haar streken inmiddels redelijk kan doorzien en daar ook op kan inspelen.

Ik vind deze erg mooi bijvoorbeeld (zelfde dag gemaakt):

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

13 mei 2013, 14:50

" Heerlijk wandelen daar.. is in de buurt hier maar kom er eigenlijk nooit haha "

Dit was voor ons de eerste keer en ik vond het erg leuk wandelen! :-) Wij komen ongeveer twee keer per week in Delft (op bezoek bij mijn oma), maar meestal blijft Evy thuis. Nu gingen we met het hele gezin en zouden we lang blijven, dus hondje mee en eerst nog even lekker wandelen.

Juul & MoJo

13 mei 2013, 14:57 3 doggies

De standaard kitlens is een 18-55mm 3.5 tot 5.6 dan moet je inderdaad je iso omhoog gooien Heb je nou bv een 50mm lens die is 1.8 dus erg lichtsterk kun je in de regenachtige dagen mooi helder foto's mee maken...

Ja bewegend fotograferen is lastig hoor veel oefenen, ik heb veel met water geoefend en bevriezen daarvan erg leuk en heel nuttig om zo je camera te leren kennen....

Lianne, Mara & Maybe

gewijzigd 13 mei 2013, 15:14 3 doggies

"
Ik heb liever mega veel zon, dan zet ik de zonnekap er namelijk op en dan kan de sluitertijd laag, maar dat probleem heb ik nog nooit gehad en ik denk dat dat ook nog niet zo vaak voor komt in Nederland. :p Nu moest ik af en toe fotograferen met een ISO van 800 - 1250 en dat zie je toch terug in de kwaliteit. Het mooiste was geweest als de bewolking weg was, dan was het namelijk een heerlijk zacht zonnetje geweest. "

en als je je lichtcompensatie helemaal op +2 zet? :-) worden ze dan niet beter? ik heb het vaak ook hoor..
bij deze bijvoorbeeld:

Zie je dat bovenin  de vervaging korrelig word..
kijk maar naar mijn instellingen:
Belichtingstijd: Diafragma: f/7.1 Brandpuntsafstand: 80 mm ISO: 1250
ook een hoge iso gebruikt... maar doordat die compensatie helemaal aan de plus kant stond valt het korrelige wel mee..
ook staat hier mijn diafragma vrij hoog ( die had ik eigenlijk wel even aan kunnen passen.. maargoedO-))

Lianne, Mara & Maybe

13 mei 2013, 15:17 3 doggies

oooww en dan vergeeet ik helemaal te zeggen dat het echt hele leuke foto's zijn van jouw blonde spook!!;-);-)

Karin & Levi

13 mei 2013, 15:27 3 doggies

Misschien ook wel is leuk met wat forum mensjes?

Het Gouden Vijftal & Baasjegoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

13 mei 2013, 16:02

Ik ga een topic aanmaken! :-)

Ik had inderdaad al een beetje met de lichtcompensatie zitten rommelen, maar die begrijp ik pas sinds gisteren en daar moet ik nog even handig in worden. xD Scheelde zeker wel een stuk, volgens mij kun je ook wel zien dat ik die bij de laatste paar foto's heb gebruikt.

Lianne, Mara & Maybe

13 mei 2013, 16:03 3 doggies

hahah ja erg is dat he ;-) ik leer ook elke shoot weer meer bij :-) er zijn nog zoveel dingen waarik nog geen weet van heb die allemaal in dat stomme ding verborgen zitten O-)

Karin & Levi

13 mei 2013, 16:06 3 doggies

" Ik ga een topic aanmaken! :-)

Ik had inderdaad al een beetje met de lichtcompensatie zitten rommelen, maar die begrijp ik pas sinds gisteren en daar moet ik nog even handig in worden. xD Scheelde zeker wel een stuk, volgens mij kun je ook wel zien dat ik die bij de laatste paar foto's heb gebruikt. "

Leuk!

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Wandeling Delftse Hout (met foto's)" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^