
Jaaa zondag is het weer dierendag
Gaan jullie nog iets leuks doen met jullie dieren of gaan jullie ze nog verwennen!!
Zelf ga ik lekker lang in het bos lopen met mijn schat en krijgt hij nauurlijk iets lekkers!
Gr
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierendag!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Elke dag is het hier dierendag!
Ga m'n schatje zeker verwennen hoor, met een lekker kluifje en een wandeling in het park!

Wij gaan naar familie in Zeeland met een huurauto, maar ik heb bekokstoofd dat we daar eerder weg gaan en dan op de terugweg stoppen bij de Grevelingendam. Klep open, hond eruit, plons!
Misschien laat ik hem los, maar anders aan de 20 meter lijn.

Het is elke dag dierendag.
Maar dierendag is een dag dat we ook even stilstaan dat andere dieren het dus niet echt fijn hebben toch.
Liefs Jo

Zondag is ook Sire's verjaardag. Da's dus dubbel feest.
Wij gaan naar de Veerplas. Dat is zijn favoriete uitlaatplek, maar het is vanaf april t/m september verboden voor honden. Een fijner cadeau kan je hem niet geven!

Heb vanmiddag bij de dierenspeciaalzaak bij ons in het dorp een doos met honden bonbons (koekjes en snoepjes) gekocht, zag er zo leuk
uit, en een knuffeltje, gaan m HEERLIJK verwennen!!! ook wil ik met de kids naar de open dag van een asiel bij ons in de buurt,en dan neem ik ook nog wat mee voor alle lieve dieren daar ( een van mijn kids wil een hondentaart gaan maken en meenemen )
Gr. Marian

Ik denk net als elke zondag, dat is zowiezo onze dag..
Een lekkere lange ochtend wandeling, stoeien en knuffelen in huis en misschien nog op visite bij haar 'hondenvriendin'.
Een nieuw bot heeft ze vandaag al gehad, dus daar kan ze zondag ook nog van genieten 

Gewoon net als anders, op zondag krijgt ze een eitje door haar eten, vind ze heerlijk, dus dat is al extra.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Dierendag!!" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?