Ik zie je punt, en het klinkt logisch, en toch is mijn eerste reactie om het af te straffen. Ik wil gewoon niet hebben dat er hier gesnauwd wordt. Cosmic wil wel eens met Winnie spelen, dan gaat ze haar uitdagen, beetje tegen haar aanspringen enzo, en dat wil Winnie niet hebben, dan geeft ze een snauw. Nou, prima, zij heeft het recht om niet te willen spelen en geen gezeur aan haar lijf te willen. En Cosmic snapt het en trekt zich terug.
Maar om nou naar mijn bejaarde sok te gaan lopen snauwen omdat ze toevallig langs loopt of iets dergelijks, dat heeft ze in mijn ogen gewoon niet te doen. Ik vind het prima als mijn honden onderling uitmaken wie de baas is, en laten weten als ze iets niet willen hebben, maar ik wil wel dat ze zich alle drie hier gewoon vrij kunnen bewegen zonder dat er in hun nek gehangen wordt, en dat geldt zéker voor Punk, want die kan zich vanwege haar leeftijd gewoon niet meer verweren.
Ook het "claimen" van lig-plekken, als Punk ergens rustig gaat liggen wordt ze gewoon verjaagd en gaat Winnie er liggen. Gaat Punk dan in een andere mand liggen, wordt ze daar weer verjaagd. Winnie claimt op deze manier alle lig-plekken op waardoor Punk, met haar oude botjes, uit pure ellende in de gang op de grond gaat liggen. Dat wil ik gewoon niet hebben, ik heb hier twee manden, een kussen, twee banken en twee benches staan maar ze allemaal gebruik van mogen maken (dus bijna 3 ligplaatsen per hond, haha) dus ik vind het niet nodig dat één van de drie dan in een andere kamer op de grond moet gaan liggen..
Cosmic gedraagt zich enorm onderdanig naar Winnie. Een beetje angstig zelf. Maar toch zoekt ze haar steeds op, en Cosmic mag ook bijna alles van Winnie. Zoals dit..

Punk hoeft maar een meter LANGS de bench te lopen en die krijgt al een snauw.. 