dagopvang

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel AnnetAnnet

honden foto van Annet

Ik lees heel vak dat mensen vanwege werk een hond niet kunnen hebben, en dat vindt ik zo triest, overal zijn kinderopvang voor hele dagen van 'smorgens tot na het werk maar waar zijn honden dagopvang? Het is jammer dat die bijna niet te vinden zijn.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dagopvang" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Hetty & SkipperHetty & Skipper

honden foto van Hetty & Skipper

En als er een dagopvang te vinden is Annet, dan zijn ze wel behoorlijk prijzig ... dat gaat dan toch weer bij je kosten komen die je al moet maken. En voor kinderopvang word er door de baas meebetaald, maar aan hondenopvang zal geen enkele baas meewerken. Dus ook weer iets waar je toch over na moet denken.

honden page profiel  . .

honden foto van  .

Ja maar ik denk dat het dan te duur zal worden, ik zou niet weten wat ze voor een dagopvang vragen hoor!
Maar vind het wel een goed idee..
Hier in de buurt is er niks van opvang te vinden, en gelukkig wel hondenuitlaatservice, maar das toch wat anders he,.. ;-)

honden page profiel AnnetAnnet

honden foto van Annet

Het zou toch goed zijn als er van dat soort opvangen zouden zijn, want ik lees ook hier dat zoveel waarde wordt gehecht aan een hond, het is voor heel veel bijna een familielid,

honden page profiel Margje & BikoMargje & Bikobijna goedgekeurde fokker

honden foto van Margje & Biko

Hey,

Ik denk er al een tijdje over om er eentje te beginnen.
Maar het lastige is, dat je van de gemeente haast geen toestemming krijgt.
Al helemaal niet binnen de bebouwde kom. Dus moet je een plek zien te realiseren daarbuiten. Dan zit je dat de afstand vaak te groot wordt voor mensen die hun hond op weg naar het werk af willen zetten.
Je hebt ook een vast gebouw nodig, voor de rust van de honden, goede velden voor de ontspanning. Liefst nog dat ze ook daadwerkelijk hersenwerkjes krijgen.

De startkosten zijn dus enorm hoog. En dan zit iedere gemeente je in de weg ivm geluidsoverlast en vergunningen.. heel lastig hoor..

Maar het is een gat in de markt volgens mij, tenminste als de markt weer aantrekt ;-)

Groetjes, Margje

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

hallo allemaal, weet wel dat ik geen reclame mag maken, maar ik heb een opvang, voor dag en vakantie.

degene die dat doet is lid van dit forum, ze heeft zelf drie bassets, en weet van wanten, ik ben al op bezoek geweest met bamse om kennis te maken, alleen maar heerlijk, voor mij en bamse.

ze heet Mirjam en woont in stadskanaal, even voor rijden met bamse, maar daar heb ik wat voor, voor bamse gezelligheid en een toeziend oog, het klikte gelijk, dat is belangrijk, de rest moet het vertrouwen groeien, zie je gauw genoeg aan de hond.

bamse gaat voor het eerst in oktober, een dag en een nachtje, zij is niet duur, integendeel. ik ben er heel blij mee.

honden page profiel  . .

honden foto van  .

Heb hier in de buurt eens gekeken, en kost hier 10 euro ongeveer, dat valt best mee...dan moet ik wel een eindje rijden..maar het bestaat dus hier ook wel!!

honden foto van Marie-Rose & Tibootje (RIP) + Freya'tje

Maar in Vlaanderen helemaal niet...toch niet in het Antwerpse :'(

honden page profiel TamaraTamara

honden foto van Tamara

in de regio utrecht heb je ook wel een aantal dagopvang adressen, gemiddeld zijn de kosten zo rond de 10 euro per dag

honden page profiel Kimeta Kimeta

honden foto van Kimeta

Bij mij in de buurt kost het 6 euro, dagopvang..

honden page profiel Kimeta Kimeta

honden foto van Kimeta

Is overigens de prijs voor een kleine hond O-)

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Ja hoor, er zijn meerdere opvangen hier in de buurt. Varierend van 10 tot 17.50 euro per dag. Dat laatste vind ik dan wel weer heel erg duur.
Opvang aan huis gebeurt steeds vaker he. Als ik de tijd heb in de toekomst, wil ik het ook best doen... :-)

honden page profiel Sandra de MolSandra de Mol

honden foto van Sandra de Mol

Ik heb ook gehoord dat er in de dorpjes rond Gouda er een paar zijn.
Maar daar lopen de honden allemaal los op de boerderij.
Ik weet niet of ik daar zo blij mee moet zijn, zeker niet met Noa.
Want als het daar niet goed is afgesloten dan is ze zo weg.
Of vraag ik dan te veel???

Dus als er mensen zijn die in de buurt van Gouda een dag/vakantie opvang hebben dan zou ik het wel graag willen weten.

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Ik heb er ook aan zitten denken om er een te beginnen. Ik heb een begane grond van 130 m2 en een tuin van 100 m2. Daar kan ik toch een paar hondjes kwijt, lijkt me. Maar ja, ik ben niet zo avontuurlijk.

honden page profiel Sandra de MolSandra de Mol

honden foto van Sandra de Mol

Hey Wilma, woon je niet in de buurt van Gouda, hahaha

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Rotterdam centrum. Niet heel erg in de buurt dus. ;-)

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

dag opvang bij mirjam is 7.50 en met voer 8.50 bamse neemt de eigen voer mee, dus ik ben echt niet duur uit voor een goeie verzorging en een vertrouwd adres. er is altijd wel eens dat de hond niet mee kan, dan moet je iemand hebben, anders zit je altijd vast. liever neem ik bamse mee, maar dat gaat helaas niet.

honden page profiel Sandra de MolSandra de Mol

honden foto van Sandra de Mol

Ja Willemijn, Ik zie het hier nou ook.
Ik heb nog kaartjes van plopsaland (kerstpakket).
M'n man gaat nu met onze 2 dochters en ik blijf thuis bij Noa.
Want ze zijn toch echt een hele lange dag weg.

honden page profiel Angela • BodhiAngela • Bodhigoedgekeurde fokker

honden foto van Angela • Bodhi

Deze opvang zit in Delft:

http://www.freewebs.com/hondenoppas/

Dat is redelijk in de buurt van Gouda...

honden page profiel MirjamMirjam

honden foto van Mirjam

Dank je wel willemijn voor je lieve woorden.
O-)
Het klopt ik heb nu ruim een jaar opvang aan huis.
Erg leuk, voor een dag of meerdere dagen, en zelfs voor lange periode.
Soms komen mensen toch in een situatie terecht waardoor ze tijdelijk niet de zorg kunnen nemen voor hun hond, dan vangen wij deze op en dan blijft de hond het huiselijke ervaren zodat als de mogelijkheid eris de hond weer lekker naar zijn eigenaar kan, en hier natuurlijk regelmatig kan zien.

Ik wordt er niet rijk van, en dat wil ik helemaal niet, maar weet uit ervaring dat het soms heel lastig is om weg te kunnen als je een hond of meerdere hebt.

Maar ik zou wel goed kijken wat je betaald hiervoor, zit je hond de hele dag in een kennel of kan die lekker los lopen en doen wat hij/zij wil.

En Bamse kom maar lekker :-D

honden page profiel AnnetAnnet

honden foto van Annet

Wat goed zeg dat ze er wel zijn en wie weet komen er in de toekomst meerdere. Het zou heel fijn als je in nood of dergelijke kan terugvallen op een dagopvang.

honden page profiel Wilma en Dobby (RIP)Wilma en Dobby (RIP)

honden foto van Wilma en Dobby (RIP)

Mirjam, laat jij ze ook uit of zitten ze de hele dag in een grote tuin/ veld?

Rijk hoef ik er ook niet van te worden, ik zit in de WAO, maar dit zou ik thuis kunnen doen. Dan moet ik niet tig keer per dag naar buiten moeten want naar buiten is het probleem: vandaag was het ook weer te licht voor mij. Een uurtje in het park met ik voornamelijk in de schaduw gaat wel.

honden page profiel joke&taatjoke&taat

honden foto van joke&taat

hoi annet
hier in het asiel hebben ze ook dag opvang
word heel veel gebruik van gemaakt
de kosten zijn 7.50 per dag bij meer dan negen dagen in de week 6.50
de tijden zijn van half negen tot kwart voor zes
ze gaan overdag ook heerlijk naar het speelveld
Er zijn honden bij die regel matig komen en heel veel vriendjes hebben daar
liefs joke

honden page profiel AnnetAnnet

honden foto van Annet

Ook dat is niet hier, het kan wel maar dan zijn de tijden veel beperkter en minstens 3 weken van te voren afspreken en dan nog is het afwachten of het kan.
Dat ze extra geeënt moeten zijn voor kennelhoest maar dat vindt ik logisch

honden page profiel DanielleDanielle

honden foto van Danielle

Bij ons in het asiel zit een dagopvang.
Kost 5 euro voor volgens mij een dag van 8 tot 6, maar dat kan maximaal 3 x in de week.
En het stond er niet bij dat er een dagopvang was, maar we zijn gewoon langsgegaan om het te vragen:-)

Gr Danielle

honden page profiel lizzylizzy

honden foto van lizzy

m'n zus ,m'n neef, en ik vangen elkaars honden op als er iets is zo krijg ik iedere maandag de hond van m'n neef en regelmatig krijg ik de 2 honden van m'n zus ook komen ze allemaal naar ons toe dan lopen er hier 4 honden rond rennen lekker door de tuin de oudste is 14 jaar een kruising heidewachtel fox ,7 jaar een duitse herder eenigste man in het roedel, 2 en een half onze lizzy dan de jongste 16 maanden een langharige duitse herder
we hebben ook de afspraak als er iets is met de dieren worden ze opgevangen geld ook voor de andere dieren in de fam. we zijn allemaal dieren gek.
een fijne dag allemaal
groetjes marja

honden page profiel Thea/RebbelThea/Rebbel

honden foto van Thea/Rebbel

Ik pas ook op O-)
Doe ik voor mijn vrienden ;-)
Vaak willen ze een dagje naar een pretpark ofzo,
en dan is de hond telang alleen, en dan brengen ze hem/haar naar mij :-)
Vind ik overigens helemaal geweldig om te doen :-D
En voor Rebbel ook wel gezellig, die kan met iedere hond overweg, super geweldig ;-)

Liefs Thea en Rebbel

P.S. ik kom uit Noord-Brabant
Mocht je echt geen andere optie hebben
Ze zijn welkom :-D

honden page profiel AnnetAnnet

honden foto van Annet

Kwinto & Sheila zijn niet de meest makkelijke honden die ik zomaar onder zou kunnen brengen. Kwinto is angstig tegenover vreemde, ( het minst voor dames ) en sheila is nerveus en drupt bij het leven, en daar is ook niet iedereen van gedient

honden page profiel BasBaasBasBaas

honden foto van BasBaas

Dagopvang zou ik ook echt ideaal vinden. Bij ons gaat Bas (als we het niet anders opgelost krijgen die week) max 4 dagen mee met de uitlaatservice. Hij vindt dat geweldig en is dan ook zo'n 2 uur weg. Maar dagopvang zou ik wel erg fijn vinden, dus wie er in de buurt goede ideeen heeft; regio R'dam graag! Er is hier al wel het eea, maar allemaal in pensions of asiels, nou dan kan hij beter lekker thuis op de bank liggen dan heel de dag in een kennel. Voor de uitlaatservice zijn we ook 10 euro per dag kwijt. Tsja, dat is een keuze.

honden page profiel lizzylizzy

honden foto van lizzy

als ik nou de staatloterij zal winnen koop ik een boederij met een stuk grond erbij mogen alle honden komen is wel altijd een droom van mij geweest
maar we wonen bijna in het centrum van eindhoven maar hebben wel een lekkere lange tuin van 35 meter lang bij 4 meter breed en is diervriendelijk ingericht met veel zand
groetjes marja

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dagopvang" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 1 van 2 12
Volgende forumvraag: Rode peper
^