
Onze Welsh Springer Spaniel is voor het eerst loops. Wat me opvalt is dat ze erg sloom is en vooral dat ze lusteloos is. Das wel normaal denk ik maar sinds vandaag kruipt ze weg, piept soms en ik heb het idee dat ze helemaal van slag is. Ze is nu anderhalve week loops dus we zitten in het midden. Hebben meer mensen deze ervaring met loopsheid?? Ik vind het allemaal wel erg vervelend voor haar, het normaal zo vrolijke hondje is nu helemaal dr zelf niet. Kan ik iets doen voor haar of moeten we het maar gewoon uitzingen???
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Loops" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Afleiden en leuke dingen samen doen is mijn advies.
De ene vrouw is de andere niet
Sommige gaan als een speer het huis door en bruisen van energie en anderen willen alleen maar met rust gelaten worden en met een goed boek op de bank gaan zitten.
Het is haar eerste keer en weet ook niet wat haar overkomt.Ze voelt zich misschien ineens ook wat minder zeker van zichzelf ,gewoon een algemeen gevoel van misere.
Helaas moet ze hier doorheen.
Wat je vooral niet moet doen is het zielig vinden,ze overleeft dit zeker en hoe moeilijk dit ook is.Zielig vinden is een mensen ding en je hond kan daar niets mee.

anderhalve week, nog geen sprake van schijnzwangerschap.
mooi mee nemen voor een wandeling, thuis lekker geborgenheid geven, maar niet te veel ibbelen met je hond.
en als wij dat hebben, dan zijn we ook niet altijd fit, zo zal dat bij de ene hond of andere hond ook kunnen zijn, afleiden, gaan wandelen mooi geborgenheid geven, meer niet.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Loops" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?