Hoe ik het vrouwtje mee naar buiten krijg (het 10 stappenplan)

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden foto van Fudge, Chunky, Maylo † & Ziko † en baasje Laura

Hoi iedereen Maylo hier! Ik heb een gloednieuw 10 stappenplan om elk lui baasje/vrouwtje mee naar buiten te krijgen als je heeeeeelll eeerrggg nodig moet!!!

P.s Beschadigingen aan je baasje/vrouwtje is op eigen risico. Dit stappenplan werkt ook prima als je de bank alleen voor je wilt.

1. Loop naar je baasje/vrouwtje die lekker lui op de bank ligt...en kijk ze aan.
2. Als ze zeggen 'Nee niet nu.....' ga je over naar stap 3!.
3. Loop terug naar de bank en kijk ze met je beste puppy ogen aan. Je kop zielig op de bank leggen werkt heel erg goed! ;-)
4. Je baasje/vrouwtje zal nu overstag gaan en pak je op de bank of je mag de bank op springen. (nu kom het echte werk!!)
5. Ga lekker even kroelen met je baasje/vrouwtje...ze hebben nog niks door gehehhe...
6. Nu ga je over tot actie! Spring boven op je baasje/vrouwtje en trek ze aan hun haren (werkt gegarandeert!)
7. Duwen jouw baasje/vrouwtje jouw van zich af, spring dan weer boven op ze. Herhaal dit ritueel zo'n 4x.
8. Vinden ze op het een gegeven moment wel welletjes, ga dan blaffen en schijnbewegingen maken naar hun. Ben je nog een pup? Zet die scherpe tandjes maar lekker in hun!
9. Haal alles uit de kast en blijf ze maar lekker tieren en plagen.
10. TADAA! Ze rennen snel weg en jij heb gewonnen! Of ze pakken snel de riem en je kan dan eindelijk lekker even naar buiten!

Werkt altijd :-D

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hoe ik het vrouwtje mee naar buiten krijg (het 10 stappenplan) " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel DoberkikiDoberkiki 3 doggies

honden foto van Doberkiki

Je weet het! 
:-D

honden page profiel Patricia & de MusketiersPatricia & de Musketiers 3 doggies

honden foto van Patricia & de Musketiers

Haha hier hebben wij een andere techniek. Gewoon piepen alsof je heeeeeeel nodig moet plassen. Heen en weer lopen en lekker je nagels in t raam zetten!

honden page profiel SuzetjeSuzetje 3 doggies

honden foto van Suzetje

Ook hier de techniek van de 3 musketiers. En geloof me, ik kan je verzekeren dat werkt!Hoe ga je dan te werk?

In mijn geval ga ik voor de deur liggen die de kamer en gang van elkaar scheid. Vervolgens ga ik heel zielig piepen. Vrouwtje zegt dan eerst dat ik mn waffel moet houden, maar ik luister niet. Om mijn woorden nog wat kracht bij te zetten sta ik op  en ga ik net doen alsof ik door het kiertje onder de deur wil kruipen ( Ik weet heus wel dat dat niet kan maar misschien dat mens geval niet ;-) ).
Hierna ga ik weer liggen piepen. En als ik het echt erg wil maken ga ik zenuwachtig heen en weer lopen, af en toe piepen. Dan voor de deur zitten ( let op! zitten ) en dan ga ik mezelf helemaal uitsloven.

Is de deur naar de gang gewoon open, ga ik voor de meest directe manier. In heb inmiddels de tegels ( een rijtje tegels die in 1/3 zijn gezaagd en tussen de opening van de kruipruimte en voordeur liggen ) al voor een deel weten te breken in samen werking met de katten. Dus daar ligt het beton bloot. Hier ga ik eerst piepen maar dat horen die mens gevallen van mij toch niet. Dan maar graven! Wellicht kom ik zo ook nog zelf buiten uit! Je weet maar nooit toch? :-D

Werkt dat allemaal niet dan ga ik toch maar liggen slapen tot dat er tijd voor me is :P

honden page profiel Patricia & de MusketiersPatricia & de Musketiers 3 doggies

honden foto van Patricia & de Musketiers

Ja graven doen wij ook! Hier zit ook een kier onder de deur. Maar het schiet niet op met graven. Heen en Weer lopen en piepen werkt ook!

honden page profiel Dobber †Dobber † 3 doggies

honden foto van Dobber †

Wauw, wat een geweldig plan! Maar ehm, heb je ook nog andere tips voor mij? Want mijn baasje gaat dat springen en doen niet waarderen ben ik bang... Eerst blijft ze me gewoon negeren en daarna kan ik in de bench gaan. 'Je moet maar even afkoelen' zegt ze dan! En dan ben ik nog niet buiten :'(
Maar als ik echt heel erg nodig moet gaan we wel naar buiten hoor. Vannacht zat ik in de bench en moest ik heel nodig plassen. Nou, het duurde niet zo lang en toen kwam baasje om me uit te laten hoor! Ze is wel twee keer uit bed gegaan om me te laten plassen en poepen. Toch wel lief, zo'n baasje ;-).

Noot van 'baasje': ik was allang blij dat Dobber na het plassen en poepen er geen misbruik van ging maken om door te blaffen weer uit de bench te proberen te komen ;-). Maar ze was heel braaf stil na haar 'uitje' om half 2 en blafte pas weer om kwart over 7 toen ze weer moest ;-) (waarna ze weer braaf stil bleef). *haar darmen e.d. waren een beetje van streek, sssssst*

honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus 3 doggies

honden foto van  Kiki met Harley D. & Pampus

o hier doe ik het anders als ze tv kijkt da ga ik heel vervelend pontificaal voor de tv zitten zodat de anderen er ook last van hebben O-)

of ik leg mijn kop op haar schoot en por af en toe met mijn neus tegen haar been, een zielig piepje tussen door en voila! ik sta buiten ;-)

een harige honden knuffel van,
Harley D.

honden page profiel Huize Onyx  (Amber ( Rip ) Boomer ( Rip)Huize Onyx (Amber ( Rip ) Boomer ( Rip) 3 doggies

honden foto van Huize Onyx  (Amber ( Rip ) Boomer ( Rip)

Haha goed bedacht hoor.

Wij gaan met zijn tweeen gewoon voor de deur staan en heen en weer lopen.
Duurt het te lang dan gaan we.ons baasje of vrouwtje stalkeb.
Staan ze op en lopen ze naar de keuken wij er achter aan.
Lopen ze naar de kast wij er achteraan.
Uiteindelijk stapt er vanzelf 1 van de 2 naar achteren zodar die over 1 can ons struikeld.
En dan jee we zijn buiten lekker aan het lopen.

honden page profiel SitaSita 3 doggies

honden foto van Sita

ooh, hier lig ik altijd op mijn plaats, maar als ik naar buiten wil, dan hef ik mijn hoofd op en piep net zo lang tot mijn baasjes kijken. En als z dan vragen 'wat is er Kyra?' dan piep ik weer en zwaai ik met mijn staart? Daarna vraagt baasje; moet je plasje doen? en dan spring ik recht, loop naar hen, leg mijn kop op hun schoot en daarna ren ik naar de deur.

Werkt altijd :-)

honden page profiel -- 3 doggies

honden foto van -

Olly gebruikt hypnose, net zo lang aan kijken en steeds in je beeld zitten (olly schuift steeds op met zn kont zodat ie in je blikveld zit) en janken
Werkt ook altijd haha

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Hoe ik het vrouwtje mee naar buiten krijg (het 10 stappenplan) " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

^