Ik ontdekte gisternacht bij Vito iets waarvan ik dacht dat het een teek was. Ik ben een tijdje bezig geweest maar kreeg hem er niet uit. Iemand voor hulp gebeld en samen bezig geweest en bloed was het resultaat dus dat was niet zo positief. We dachten de teek kapot geknepen te hebben.
Nu zat Vito sinds donderdagmiddag even flink in de lappenmand door overbelasting, zo erg dat ze zelfs niet opgetild kon worden om in de auto te komen dus de beste optie leek me om het maar even aan te kijken en zodra ze weer iets beter was naar de d.a. Nu is iemand anders vanavond bezig geweest die een kampioen tekenverwijderen is maar die kreeg wat er nog zat er ook niet uit. We begonnen toen te twijfelen of het wel een teek was geweest.
Nu weer een paar uur later is het toch weer een bobbeltje (of hoe je het ook noemen wil) geworden waarvan je denkt als je het de eerste keer zou zien, dat is een teek die er heel ver in zit
Iemand een idee wat het zou kunnen zijn?
Ze is een oude Boxer waar in de loop der jaren bij goede inspectie pukkeltjes en dingetjes zijn ontstaan. je laat dan weleens iets onderzoeken en dat is dan niets ernstigs maar dit is toch wel een vreemd dingetje.



3 doggies













